Skull Teorisine Göre Cinsiyet Tahmini

Çok teşekkür ederim avukatanne,inşaallah ben de kız istiyorum,doktor en son dün gittiğimde 12 haftalıktı ,%80 erkek dedi,birdahakine netlesir dedi,hayırlısı inşaallah,senin tahminin olur inşaallah...

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    65,6 KB · Görüntüleme: 300
Son düzenleme:
İyi akşamlar, rica etsem bize de bakar mısınız? 13+6 yız göremedik hala :KK43:

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    67,4 KB · Görüntüleme: 291
Kızlar nedir bu skull teorisi? Kemik yapısına göre anlaşılıyormuş güya ama nasıl?? Bilen biri aydınlatırsa çok sevinirim :)

12.04.2016
Dünden beri ben bayaa bi kafaya taktım bu teoriyi, bir sürü yerden araştırdım, üşenmedim ingilizce makaleler bile okudum:KK48: Amaaaa sonunda anlamayı başardım. Tabiki kimse %100 doğru demiyor ancak antropologlar tarafından tanımlanan bayan ve erkek kafatası yapısını fetüse uyarlamışlar. Şimdi şöyle oluyor. Erkek kafatası: geniş, kare yapılı alın tarafı daha düz çene yapısı ise yuvarlak, bayanların kafatası ise daha narin ve boyun tarafından daha yuvarlak alın tarafı daha bombeli çene ise sivri. Kendiniz de bu bilgilere göre tahminde bulunabileceğiniz gibi 12 hafta ve üzeri ultrason resimlerinizi buradan paylaşırsanız yorum yapabilirim.:KK200::anneadayı::nazar:

Yukledigim resme göre biraz rahminde bulunmaya çalışıyorum canım. Top gibi sevimli bir kafa olursa daha çok erkek bebek oluyor. Biraz daha önce yapılı alnı çıkık olmayan bir kafa ise kız bebek oluyor. Ne derece doğru bilmiyorum ama. Aşağıya foto yükledim canım
2014 doğumlu oğlumun ultrason fotoğrafları

Eklentiler

• IMAG1256.jpg
    IMAG1256.jpg
    31,4 KB · Görüntüleme: 371
  • IMAG1245.jpg
    IMAG1245.jpg
    35,5 KB · Görüntüleme: 389
2014 doğumlu oğlumun ultrason fotoğrafları
Bı teori de çok yanılma payı var canım. Daha önceki msjlarım da vardı benim oğlumda tamamen kız kafa yapısı ı vardı. Bu konuyla ilgili yabancı forumlarda da kız dediler. Ama oğlum oldu bence bu aldatıcı bir teori. Galiba doktorlarında bebek daha küçükken yanlış tahmin etme nedeni de bu olsa gerek

Bı teori de çok yanılma payı var canım. Daha önceki msjlarım da vardı benim oğlumda tamamen kız kafa yapısı ı vardı. Bu konuyla ilgili yabancı forumlarda da kız dediler. Ama oğlum oldu bence bu aldatıcı bir teori. Galiba doktorlarında bebek daha küçükken yanlış tahmin etme nedeni de bu olsa gerek
Her bebek her hamilelik her belirti bir olmuyor anladım

X