Skor: Hayat Aileme karşı 2-2 berabere, HAMİLEYİM

Sakura

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2007
486
7
Arkadaşalar Selam,
En son spontan gebeliğimde sizlerele gebelik haberimi paylaşmıştım. Ama sonrası hezimetti çünkü o bebeği kaybetmiştik. Sıra 2. Mikro denememin sonucunda: HAMİLEYİM
Değerim 186,34. Doktorum ikiz olabileceklerini söyledi.
Dilerim sonuna kadar herşey iyi gider ve bebeklerimi sağlıkla kucağıma alabilirim. Hepinize dualarınız için çok teşekkür ederim. Ayrıca Allah hepinizi bu haberi paylaşmayı nasip eder inşallah, gönülden diliyorum.

Hayat 1. mikroda 1 gol attı. Canımız çok yandı. (1-0 önde)
2. gol spontan gebeliğin bitişiyle geldi. (2-0 hayat önde)
Şimdi ikizlerim gelince durumu inşallah eşitleyeceğim ve 2-2 olacak. Bundan sonra da savaş ya da maç yapmak istemiyorum Allah'ın izniyle.
Hepinize gönül dolusu sevgi ve dualar gönderiyorum

canim cok sevindim ya..
Hamis olanlarin haberleri gercekten beni cok sevindiriyor ama
Tup bebek ile mucadele edip hamile kalanlara nedense dahada cok seviniyorum
Tebrik ederim

tebrik ederim canım

Allah sağlıkla kucağına alacağın günlere de ulaştırsın

hayırlı uğurlu olsun..

allah gönlüne göre vermiş dilerim sonu güzel biter filmin...allah kucağına almak nasip etsin canım...

Arkadaşalar Selam,
En son spontan gebeliğimde sizlerele gebelik haberimi paylaşmıştım. Ama sonrası hezimetti çünkü o bebeği kaybetmiştik. Sıra 2. Mikro denememin sonucunda: HAMİLEYİM
Değerim 186,34. Doktorum ikiz olabileceklerini söyledi.
Dilerim sonuna kadar herşey iyi gider ve bebeklerimi sağlıkla kucağıma alabilirim. Hepinize dualarınız için çok teşekkür ederim. Ayrıca Allah hepinizi bu haberi paylaşmayı nasip eder inşallah, gönülden diliyorum.

Hayat 1. mikroda 1 gol attı. Canımız çok yandı. (1-0 önde)
2. gol spontan gebeliğin bitişiyle geldi. (2-0 hayat önde)
Şimdi ikizlerim gelince durumu inşallah eşitleyeceğim ve 2-2 olacak. Bundan sonra da savaş ya da maç yapmak istemiyorum Allah'ın izniyle.
Hepinize gönül dolusu sevgi ve dualar gönderiyorum

:teytey::teytey::dance::dance:çok sevindim sakura. Allah tamamına erdirsin, Allah sağlıklı bebişlerini kucağında göstersin inşallah. :teytey::teytey::dance::dance:

çok sevindim canım allah kucagına sağsalim almayı nasip etsin inşallah darısı bana ve tüm isteyenlere

tebrik ederim canım... allah sağlıcakla ve hayırlısıyla kucağınada almayı nasip etsin inşallah... ve en yakın zamanda bizlerede nasip etsin inşallah...

sakura nasıl seviniğimi tahmin edebiliyorsundur bence..ben hamile kalınca sen nasıl sevineceksen bende senin için okadar çok sevindim.İnşallah herşey yolunda gidecek sağlıklı bi hamilelik ve sağlıklı bir doğum hayırlı sağlıklı evlat hatta evlatlar olcak..tebrik ederim ANNE...:))

cok guzel bi haber bu rabbim saglikla kucaginiza almayi nasip eder insallah allah bebeklerinizi size sizleride bebeklerinize bagislasin tebrik ederim darisi bizlerin basina

:nazar: :nazar: :nazar: sakura hayatla maçını en başından beri takip eden biri olarak gerçekten çok sevindim. spontan hamileliğine çok sevinip kısa bir süre sonra gerçekten de ağlamıştım senin için. ve sonunda sen galip geldin allah gönlüne göre versin umarım bu kez herşey yolunda gider ve kuzucuklarına yada kuzuna sağ salim kavuşursun.
Allah inşallah bizlere de olumlu haber vermeyi nasip eder.
:teytey::teytey::teytey:a.s.

Allah dualarını kabul etti bak ne güzel , sabrın ve eşinle yaşadığın aşk en sonunda bebeklerde can buldu.
hayat böyle işte her üzüntünün ardından mutlaka sevinç bebeğin ailene, ülkemize, hepimize hayırkl ve uğurlu olsun.Hayırlarla ve sağlıkla kucağına kavuştursun.

Sakura

Canım çok sevindim. allah tamamına erdirsin.Mücadele asıl şimdi başlıyor. Daha çok asılmak var. Şu an bence 2 2 beraberesiniz. Rahat ol lütfen. Bebişler olunca 4 2 olacak sonuç. Allah yar ve yardımcın olsun. Hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin.

Sakura :teytey::teytey::teytey::teytey:
Canım çok sevindim. Allah tamamına erdirsin. gözünaydın olsun. Sana bu bebişler beraberinde bol şans getirsin. Bence bebişler olunca skor 4 2 olacak şun an beraber 2 2 gebe kaldın. Birde dünyaya getiricen inşallah allahın izni ile:emir_bebek: Allah yar ve yardımcın olsun.Rahat ol, gönlünü ferah tut, artık endişe korku yok. Yoksa bebişde korkar. Okey :nazar::nazar::nazar:( ya ben ilk mesajım gitmedi sanmıştım. sonradan tekrar yazdım meğer oda gitmiş olsun. böyle güzel haberler insanı heyecanlandırıyor.)

sevgili sakura,
bugün tahlil yaptıracağını biliyordum, o yüzden hemen kk ne girip senin konunu ararken bu başlığı gördüm ve işte bu kadar dedim.
bir hamilelik haberine ancak bu kadar sevinebilirdim.. gözünüz aydın cnm, allahım sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin.
inşallah önce kesecikleri görüp hayırlısıyla kalp atışlarını da duyduktan sonra -çünkü biliyosun bu süreç biraz stresli- sorunsuz ve sağlıklı bir gebelik geçirirsin.
çok süüpeeeeeeeeeer bi haber bu ya :teytey:

Şakura cığım çok sevindim. Hayırlı evlatların olur inşallah. Benimde ilk tüp bebek denememdi. 28 Şubatta transfer işlemim oldu. 11 martta sonuçları aldık. Kan değerim 210 çıktı. Benim doktromda ikiz olabilir dedi. Değer yüksekmiş. 2 gün sonra da yaptırdım 579 çıktı. Hadi bakalım herkes için hayırlısı olsun.

gözün aydın canım darısı kucağına aldığın günlere olsun inşallah

ne kadar güzel bir haber
allah hayırlısıyla tamamına erdirsin inşallah güzelim
çok sevindim inan kendim hamile kalmış gibi oldum allahım bize de nasip eder inşallah senin de 2 kolunda 2 bebek olsun inşallah:nazar:

çok sevindim.Allahım sizlere bağışlasın sağlıkla büyütürsün inşallah ikizleri ....:nazar:

Sakuracım gözünüz aydın canım.Allah tamamına erdirsin,kucağındada görürsün inşallah.
Çok dikkat et kendine canım.Heyecanlı bir hayat başlıyor :)

sakura tebrik ederim canım çok sevindim inan allah tamamınada erdirsin rabbim bizim yüzümüzüde güldürsün

X