Makyaj Ürünleri Skindinavia Makyaj sabitleyici

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

karbeyaz07

instagram/askbuyukbedengiyer
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2010
1.254
191
35
Kızlar yazın makyaj akması sorunu yaşıyoruz bu ürün makyajı sabitliyormuş 16 saat çok övülmüş okudum bayağı ama emin değilim kullanımı konusunda fiyatıda 50 küsür lira filan kullanan var mı acaba?

Bende bu ürünü merak ediyorum. Burada kullanıpta memnun olan varsa bizi bir aydınlatsın nolur :KK9:

skin2.jpg

Son düzenleme:
merhaba ;

ben de almayı düşünüyorum. no more shine olanını, cunku cildim yaglıya dönük karma ve makyaj yaptıktan 1kac saat sonra tum yuzum parlıyor ayna gıbı :KK59:

ınternetten pek cok yorumları okudum,hepsı olumlu,kullananlar oldukca memnun kalmıs. siparis elime gecer gecmez kullanıp yorumlarımı yazarım:KK3:

canım yeni gördüm yazdıklarını sonunda biri ses verdiii :KK70: tinker b. de bloğunda anlatmış..netten araştrmalarımdada dandk kozmetk ürünleryle yapılan makyajı bile sabitliyo akmıyo diye yazmışlar :) yaz için uygun gibi ama karar veremedk pek kullanan olmayınca yorumlarını bekliyoruz:KK71:

ben yaklaşık 2 aydır kullanıyorum .. ne yaparsam yapayım sabah yaptığım makyaj öğlene kalmıyordu.. hele ki iş yerimde telefonla konuştuğumda kapatırken bir bakıyordum tüm pudram ahizesinde aynı şekilde cep telefonumda..bu ürünü görünce çok tereddüt ettim gece bir yere çıkacağım zaman yüzüme uzak mesafeden saç spreyi sıkıyordum:KK28: ha tabii yüz göz mimiği yapmamaya çalışarak kaldı ki sağlıklı bir çözümde değildi ve sonunda gittim 45 tl bayılarak aldım..sonuç tahminimden çok daha iyi en azından pudramı telefon üstünden silmekle uğraşmıyorum..yine de yüzümdeki allığı vs zaman zaman tazelemek durumunda kalıyorum.kaldı ki.. kullandığım makyaj ürünlerimi değiştirmeye karar verdim belki de kullandığım ürünlerden kaynaklanıyordur ( en son innovanın bazı ürünlerini almıştım da ) eğer alırsan memnun kalacağını düşünüyorum :KK3:

Merhaba hanımlar,
Ben de bu ürünü internette araştırıp ,olumlu yorumlar okuyup almıştım, açıkçası bende çok işe yaramadı. Çünkü benim cildim üzerine ne kadar çok şey sürersem daha çok yağlanıyor. Aşırı yağlanmayı önlemek için hafif bir nemlendirici, üzerine matlaştırıcı primer ve sadece pudra kullanıyorum, son olarak bu ürünü yüzüme sıktığımda göz makyajımın ve pudranın dağılmasını ve bulaşmasını önlemesine rağmen parlama konusunda pek bir etkisi olmuyor. yine bir saat sonra yüzüm ışıldamaya başlıyor :)

ben yaklaşık 2 aydır kullanıyorum .. ne yaparsam yapayım sabah yaptığım makyaj öğlene kalmıyordu.. hele ki iş yerimde telefonla konuştuğumda kapatırken bir bakıyordum tüm pudram ahizesinde aynı şekilde cep telefonumda..bu ürünü görünce çok tereddüt ettim gece bir yere çıkacağım zaman yüzüme uzak mesafeden saç spreyi sıkıyordum:KK28: ha tabii yüz göz mimiği yapmamaya çalışarak kaldı ki sağlıklı bir çözümde değildi ve sonunda gittim 45 tl bayılarak aldım..sonuç tahminimden çok daha iyi en azından pudramı telefon üstünden silmekle uğraşmıyorum..yine de yüzümdeki allığı vs zaman zaman tazelemek durumunda kalıyorum.kaldı ki.. kullandığım makyaj ürünlerimi değiştirmeye karar verdim belki de kullandığım ürünlerden kaynaklanıyordur ( en son innovanın bazı ürünlerini almıştım da ) eğer alırsan memnun kalacağını düşünüyorum :KK3:

Bir sorum olacak: Bu skindinavia'nın fixatorını yurtdışından mı sipariş ediyorsunuz acaba yoksa Türkiye'den satın alabileceğimiz bir yer mevcut mu?

X