Sizin eslerinizde gurur yapiyor mu bu konuyu?

tugbaa0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2022
305
100
28
Arkadaslar aylardir bebek sahibi olmak istiyoruz olmuyor doktora gittik biraz daha deneyin dediler hormon testi yaptilar hersey yolunda dediler ama diger testlere bekleyin dediler. Fakat istersek ozele gidip yapabiliriz ben istiyorum hemen gidip birsey varsa tedavi olmayi yoksada icim rahat beklemeyi. Ama esim cok gurur yapiyor onda bir sorun cikarsa diye. Hayir kendisinede dedim ciksa ne olacak Allah’in verdigi bir dert yani lafini mi edecgim sanki. Biz kadinlar boyle herseye hazirken erkeklerin gururu niye hemen inciliyor anlayamadim. Sizin esleriniz sorun cikardi mi? Kac ay veya yil sonra kontrol ettirdiler kendilerini? Sperm testi vermenin neresi gurur kirici anlayamadim canimi sıkmaya basladi bu konu biraz konusmaya ihtiyacim var😔

Arkadaslar aylardir bebek sahibi olmak istiyoruz olmuyor doktora gittik biraz daha deneyin dediler hormon testi yaptilar hersey yolunda dediler ama diger testlere bekleyin dediler. Fakat istersek ozele gidip yapabiliriz ben istiyorum hemen gidip birsey varsa tedavi olmayi yoksada icim rahat beklemeyi. Ama esim cok gurur yapiyor onda bir sorun cikarsa diye. Hayir kendisinede dedim ciksa ne olacak Allah’in verdigi bir dert yani lafini mi edecgim sanki. Biz kadinlar boyle herseye hazirken erkeklerin gururu niye hemen inciliyor anlayamadim. Sizin esleriniz sorun cikardi mi? Kac ay veya yil sonra kontrol ettirdiler kendilerini? Sperm testi vermenin neresi gurur kirici anlayamadim canimi sıkmaya basladi bu konu biraz konusmaya ihtiyacim var😔
Kadinlarda sorun olunca kadinliklarina dokunmuyor ama erkeklerde sorun olunca erkekliklerine dokundugunu saniyorlar. Sanki bi problemleri varsa daha az erkek oldugunu saniyorlar. Siz yinede guzellikle yaklasin.

Bizde 2 ay önce tedaviye başladık eşimden istedi hemen halletti yani bunda bişey yok bence

Benimde ilk zamanlarda eşim öyle konuyu değiştiriyordu.benden sonra bir arkadaşı bende gittim vs demiş sonra öyle öyle ikna oldu gitmeye. Ben her söylediğimde bozuluyordu bende söylemek istemiyordum ama en sonunda sorun ondan dolayı çıktı vitamin kullandı bir ay sonra çocuk oldu.

Benimde ilk zamanlarda eşim öyle konuyu değiştiriyordu.benden sonra bir arkadaşı bende gittim vs demiş sonra öyle öyle ikna oldu gitmeye. Ben her söylediğimde bozuluyordu bende söylemek istemiyordum ama en sonunda sorun ondan dolayı çıktı vitamin kullandı bir ay sonra çocuk oldu.
Çok istediği zaman hazır olduğu zaman gitmek ister

Kadında problem olsa kaynana,hatta kaynata, elti, görümce, komşu, damadın süt annesi falan yorumda bulunma hakkını elinde tutuyor, kadın defalarca aci verecek işlemler yaptırıyor. Ama ne hikmetse gururu incinmiyor.
Oysa adamın bir kan testi verip dergiye bakıp 31 çekmesi onun gururunu kırıyor 😐😐
Erkek olmak varmış ula bu dunyada

E bunlar grip olunca falan ben grip olmam erkeğim mi diyolar ne tuhaf😅😅 eşim kendisi demişti hemen yaptıralım bugun testleri vakit kaybetmeyelim diye

Kocam uzun süre beni oyaladi. Ben de cocuk istemiyorsa acikca soylemesini, benim de ona gore kendi yolumu cizecegimi soyledim. Psikolojik olarak hazir degilim diyordu. Meger genital bolgesini falan da kontrol edecekler saniyormus. Sonra sonunda spermiogram testi vermeye gittik. Aaa baktim 5 dakikada cikti geldi. Eskiden profesyoneldik diyor. Tam Dayaklik bu erkekler

Erkekler diye genelleme, benim kocam gibi kafalı erkekler de.

Kadinlarda sorun olunca kadinliklarina dokunmuyor ama erkeklerde sorun olunca erkekliklerine dokundugunu saniyorlar. Sanki bi problemleri varsa daha az erkek oldugunu saniyorlar. Siz yinede guzellikle yaklasin.
Gercektende oyle hani Allah‘in verdigi bir hastalik sorun ciksa bile ki belki cikmayacakta neden boyle gurur yapiyorlar bilmiyorum. Oyle yaklasiyorum ama artik ne varsa niye olmuyorsa bilip cozum arayisina girmek istiyorum

Gercektende oyle hani Allah‘in verdigi bir hastalik sorun ciksa bile ki belki cikmayacakta neden boyle gurur yapiyorlar bilmiyorum. Oyle yaklasiyorum ama artik ne varsa niye olmuyorsa bilip cozum arayisina girmek istiyorum
Benim eşimin normaldii benimde olmaması için sıkıntı yok ama şeker direnci varmış bende o yüDen ilaç başladım 3 ay sonra gel bebek için tedavide başlarım dedi

Ya iste bende bilmiyorum sorun belki bende ama doktorum bana bi cok test yapti yumurtaliklarim falan sukur sorunsuz esimden olabilecegini soyledi belli olmaz belki de bosuna vakit kayip ediyoruz. Ya Allah bagislasin❤️ sorun neydi peki? Sperm eksikligi falan mi? Bir iki vitaminle cozuluuor mu belki oyle ikna ederim

Gecmis olsun sizede insAllah hayirlisi ile sizde bizde mutlu haberi aliriz. Evet hem asiri istiyor cocuk sahibi olalim hemde yanasmiyor testler vermeye
Bazı adamlar öyle ama benim eşim hiç gitmem demedi sadece eşimi ben yönetirim hani o kendi gidelim demez ben daha çok ama en azından yapıyo 😂

Kadında problem olsa kaynana,hatta kaynata, elti, görümce, komşu, damadın süt annesi falan yorumda bulunma hakkını elinde tutuyor, kadın defalarca aci verecek işlemler yaptırıyor. Ama ne hikmetse gururu incinmiyor.
Oysa adamın bir kan testi verip dergiye bakıp 31 çekmesi onun gururunu kırıyor 😐😐
Erkek olmak varmış ula bu dunyada
Haha cok haklisin valla bunuda oyle abartiyorlar ki ve ne yazik ki sorun erkekte olsa bile israrda etraf sorun kadindadir gozuyle bakiyorlar ,o testi vermek ona cok gurur kirici geliyor yapamam nasil boyle bir sey yapabilirim ki diyor ben bende ne sorun varsa bilip hemen her tedaviye hazirim oysa ki.

E bunlar grip olunca falan ben grip olmam erkeğim mi diyolar ne tuhaf😅😅 eşim kendisi demişti hemen yaptıralım bugun testleri vakit kaybetmeyelim diye
Degisikler yada benimki oyle😂 ne guzel valla benim esim her adet oldugumda soz diyor gidelim diyor sonra yapamiyor o testi farkli sekilde verme imkani olsa eminim gidecek ama bu sekilde olmasi ona nedense cok degisik geliyor

X