şizin eşiniz nasıl

gündüz akşama kadar pc benim akşam olunca kocişimin olur.
şimdi filim seyrediyor o yüzden ben geçtim.

Neden boyle oluyo anlamıyorum.Bız kadınlar onların mac ızlemelerıne ne kadar karısıyoruz kı??Gercı yok benım pc ve es arasında bı sorunum ama cok karsılasıyorum bu sorunlarla.:dance:Ama olmalı muhakkak bı ortak nokta.Umarım sızlerde bulursunuz bu noktayı:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

sadece pc de kendı ışı oldugunda sen cok vakıt gecırdın der o kadar.ben de genelde o ışteyken yada uyuyorken gırerım esımle zaman gecırmeye ozen gosterırım.yerimseniben

jeyyararkadaslar yazıların hepsini okudumda hep kendimizi onlara göre ayarlıyoruz onlar uyursa onlar boşsa işten geldiyse v.s nekadar zor kadın olmak kendileri istedikleri zaman heryere girip çıkıyor canları ne isterse yapıyor biz onlara göre insanın feminist olası geliyo vallajeyyar

benimkinin bişey dediği yok...uyumasada girebiliyorum..oda isterse tv seyreder..zaten burda rahatladığımı biliyor..dışarı çıksam dedikodu dinlicem ....bunu sevmediğimi bildiği için bişey demez sağolsunyerimseniben

bana da bir şey demez. genelde yanında olurum zaten.o tv izler bende burdayım. hatta bazı konuları onunla paylaşırım. onun ilgi alanına giren şeyleri, döner bakar, tv ye devam....

benım esımde gelınce kapatırım pc yı onunla ılgılenırım ama onceden kk degıl ama pc de gorse kızardı

ben eşim geldiğinde kapatırım pc yi ve onada asla açtırmam
uyumasına filan da izin vermem
zaten şurda gördüğüm tek insan o

valla biz çözümü bulduk çift pc :lepi: beraber açıp beraber kapatıyoruz:içelim: hiç sorun olmuyor :teytey:

kızlar ya ben artık bu pc nini basına oturduğumda eşim başlıyor söylenmeye nedenmi bıkmış artık kadınlar kulübüne ayırdığım vakıy-tı ona ayırmıyormuşum aslında onunlada ilgileniyorum ama yinede 5 dakıka görmesin pc nın başında fena taktı anlıcanız sizinkılerle de yaşıyormusunuz bu sorunu aslında cok gırmıyorum ben ama benım eşim gibi olan varmı aralarında merak ettim... :eek:klava:

bence haklı adam..
ben sadece gündüzleri girerim.
eşim geldiğinde bilgisayarı kapatır koyarım bi kenara.
onunla vakit geçiririm.
o da benden ayrı birşey yapmaz evdeyken.
en sağlıklısı da budur sonuçta...

ben evde pek fazla acamıyorum ev işleri vs eşim de evde olursa onunla ilgileniyorum
at yarışlarını izleyince hemen k k yı açıyorum ... bi bırakamadın ne anlıyorsun o siteden diyor..
bende ona ben nasıl altılıyı anlamıyorsam sende k.k yı anlamazsın sus işine baksana sen :dilcikar:
derim...

artık atlara bakmıyor fazla :teytey: yaradı yani k k ya girmem...

erkekler böylee işte :) bence eşinizin olmadığı saatlerde girin gelişmelere bakın kızlar istediğinizi yapın tek çare bu başka yapacak birşey yok.. kendileri evde olduklarında ilgiyi kendi üzerlerinde istiyorlar :)

benım esım gec gelıyo bende kadınlar kulubunde bol bol vakıt gecırme fırsatı buluyorum aksama kadar full konustugumuz ıcın gelecegı saatıde bılıyorum kapatıyorum pc yı sorun morun yasamıyoruz

X