şizin eşiniz nasıl

busevay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2008
103
1
kızlar ya ben artık bu pc nini basına oturduğumda eşim başlıyor söylenmeye nedenmi bıkmış artık kadınlar kulübüne ayırdığım vakıy-tı ona ayırmıyormuşum aslında onunlada ilgileniyorum ama yinede 5 dakıka görmesin pc nın başında fena taktı anlıcanız sizinkılerle de yaşıyormusunuz bu sorunu aslında cok gırmıyorum ben ama benım eşim gibi olan varmı aralarında merak ettim... :eek:klava:

yok bizde sorun olmuyor ben gündüzleri buradayim esim isten gelidiginde pc kapatir onunla ilgilenirim beraber vakit gecirdikten sonra esim tv karsisinda uyuklar o zaman aciyorum kk yiyerimseniben

kızlar ya ben artık bu pc nini basına oturduğumda eşim başlıyor söylenmeye nedenmi bıkmış artık kadınlar kulübüne ayırdığım vakıy-tı ona ayırmıyormuşum aslında onunlada ilgileniyorum ama yinede 5 dakıka görmesin pc nın başında fena taktı anlıcanız sizinkılerle de yaşıyormusunuz bu sorunu aslında cok gırmıyorum ben ama benım eşim gibi olan varmı aralarında merak ettim... :eek:klava:

Aaaaa aynı benim eşim,:1shok: yok kardeş valla yalnız değilsin...Kendisinin tek yaptığı evde televizyon izlemektir bende sevmen tv izlemeyi bende geçerim pc başına...Hemen sorun olur..diyorumki ee sen sevdiğin bişeyi yapıyorsun bende sevdiğim birşeyi yapıyorum sorun ne burda diyorum...
Hayır benim durumum normal diilmiş neden normal insanlarla dertleşmeyip sanalde tanımadığım insanlarla dertleşirmişim..Erkekler ilginç valla...CADIARZU

evet nihalcim kendileri istediklerini yapıyor benimki pc de istediğinde arabalara bakıyor ama ben kk ne girdigimde yok ben neden böyle ymişim bende busaat oldu uyandırmadım (daha burda olmak için) ama olsun bugün pazar uyusun dinlensin diye bende zaten uyandırmadım:dance::dance::dance::dance:

Bence haklı.Tabıkı ondan baska seylerlede uğraşacaksın ama abartmamak lazım.Mumkunse o yokken ac bılgısayarı. o varken de ılla gırmek ıstıyorsan bırlıkte bır sure belırleyın yarım saat sonra kapatıyorum..vs. gibi.Sürenızı de asmayın.Sorunu boylece cozersınız.

bence sen fazla ilgisiz olmamalısın o da sana cok karışmamalı karıstırtmamalısın:mymeka:

yok ben ilgisiz degilim sorunda burda o fazla karısıyo benı hep yanında istiyor her dakika bırlıkte olamayızkı buda insanı sıkmazmı bı sure sonra insanların kendılerıne ayıracağı vakıtlerı ben burda gecırıyorum gunduz calıştıgım icin aksam bir saat falan buda hakkım degilmi?a.s.

Sanırım pc başında zaman geçiren kadın profili onlara biraz garip geliyor...Hatta onlara göre evli bir kadının evinden başka bişeyle ilgilenmiyor olması lazım...Bide maşallah öle bir hale getirdilerki şu sanal alemi, her pislik burda, buraya takılanlar mutlaka yanlış şeyler yapıyordur, kadın veya erkek farketmez, şu pc nin başında biraz otursun hemen yanlış bişeyler aranır altında...Birazda bunların etkisi var galiba....

uyandı ben kactım yorumlarınıza vakıt bulunca bakacagım kızlar tşk şimdiden öpüldünüz

bazen takılmak amaçlı der yine mi kadınlar kulübü .ama bende genelde ya işyerimden kısıtlı zamanlarda fırsat buldukça yada eşimin yanında dizüsütünü alarak giriyorum. bir yandan sohbet ediyoruz , isterse çayı kahvesi meyvesini getiriyorum bir yandan da KK'da dolaşıyorum...zamanı yi ayarladın mı sorun olmaz canım:))

Ben genelde eşim yokken nette oluyorum..:1rolleyes:
O evdeyken çok fazla kalmıyorum burada. Mesela şimdi gazete okuyor televizyonda onun sevdiği,benim hoşlanmadığım bir dizi var. Kocam kendini oyalayabiliyorsa biraz takılıyorum.. Ama birbirimize laf atmaya devam ederiz. Yanımda oturuyor zaten şu an..:smiley-cool:
Onu ihmal etmediğim için pek arıza çıkarmaz benimki.:dance:

kendisinden bana vakit kalmıyorki oturayım ayrıca oğlumda sağolsun izin vermiyor.anca eşim evde olmadığı oğlumunda uyuduğu zamanlar takılıyorum

bazen eşim de pc başında olmamdan rahatsızlık duyar...
o tv izlerken ben de pc başına geçiyorum sizler gibi...film yada dizi izlemeyi sevmiyorum ne yapayım ki yani...
çocuklarım da benimle dalga geçiyor,annemiz hp kardeşimizle ilgileniyor diye...
eşimi ihmal etmiyorum,oturup onunla sohpet etmeye özen gösteriyorum ama tv onun için daha önemliyse ne yapayım...bende umursamıyorum artık...

Bende bu aralar çok takılıyorum buraya benim eşimde arıza çıkarıyor, ama bazen girmiyorum çünkü çok büyük karışık bir site daha da yeniyim zaten ama hayata dair çok şey buluyorum burda vakti boş yere öldürmüyorsunuz bi kere oturduğunuz yerden bi çok insanın derdini dinleyip yardımcı olmaya çalışıyorsunuz boş şeyler değil yani ama baktım bugün eşim pc de -mesela bugün- sabahtan akşama kadar oyun oynuyor bende ona kızıyorum bu sefer :mymeka: eskiden pc oturma odasında idi sorun olmuyordu çünkü laf atabiliyorduk birbirimize ama şimdi farklı odalar olunca ayrı takılmış oluyoruz

benimkide öyle birde sunu idaa ediyor ordaki bir cok kisi erkek diye olsun diyorum ben onlar kadınlar kulubünde geziyorsa vardır bir bozukluk bacımız sayar konusuruz ama o evde olmadğında giriyorum ben bu seferde cocuklar rahat vermiyor yani kacak gibi girip girip kacıyoruz kk

Onun işi varsa ya da evde değilse girmeye çalışırım ben
Eşim yanımdayken girmiyorum

tabiki eşinizi,evinizi ihmal etmeyin,öncelik onların biliyorsunuz,kendinize ayırdığınız zamanda kk ya girin ki eşinizde kk ya düşman olmasın..bizim evde sorun olmaz,bilakis ben biraz sinirli olduğum zaman eşim hadi kk ya girde rahatla biraz der...
sevgiler...

var canım tıpkısının aynısı bende de var.eşim pc den anlamıyor anlatıyorum ama genede nafile.:mymeka:kimle yazıştımı görmesine ve tanımasına rağmen pc başında beni görsün o kim ne yazıyon başlar.yani şekerim yalnız olduğunu düşünme bunların hepsi odun oyüzdende ne sölesen anlamazlar.:eek:klava:

var canım tıpkısının aynısı bende de var.eşim pc den anlamıyor anlatıyorum ama genede nafile.:mymeka:kimle yazıştımı görmesine ve tanımasına rağmen pc başında beni görsün o kim ne yazıyon başlar.yani şekerim yalnız olduğunu düşünme bunların hepsi odun oyüzdende ne sölesen anlamazlar.:eek:klava:
bende de aynisi var :kızgın artik esim yokken pc basindayim ya da o uyuyorken ,isteyken ariyor ne yapiyorsun askim diyor internetteyim geziyorum diyorum yapicak baska isin yok mu diyor hasta ediyor beniii:eek:klava:

benimki ise saatlerce temizlikle uğraşsam bir kere bile ses etmez ama derdim seninle aynı ne zaman kadınlar kulubüne girsem bağrınıyor "ne varki burda niye bu kadar takılıyorsun ne buluyorsun bu sitede" diyor bende adı üstünde kadınlar kulubü sence bu sitede ne bulabilirim diyorum

X