sizin eşiniz kıskanır mı?

rapunzel_2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
106
6
arkadaslar 1 ay once yeğenımın sunnetındeydık duğunde halamın oğlu kuzenım 20 yasında yanıma geldı oturdu kolunu omzuma attı ablacım nasılsın dedı.o an esım geldı ve acayıp kızdı benı yanına çağırdı ve basladı soylenmeye o sana nasıl sarılır terbıyesız sen evlısın falan dıye sasırdım kaldım bana kızdı neden ızın verdın dıye.sızın esınız kıskanır mı?sızce bu kıskanclık normal mı?ve doğrumu.ben onun ablası sayılırım cocuk kotu bı dusunceyle sarılmadıkı cocukluğumuz beraber gectı.cok sıcak kanlıdır ve cana yakındır dusunemedı esımın tepkısını,kuzenım buraya tatıle geldı ve bıze gelmek ıstıyo ama esım ıstemıyo kabul etme dıyor.ne yapacağımı sasırdım.fisfisfis

Anlattiklarin Bana Sasirtici Gelmedi Acikcasi a.s
Benim Esimde Oyle Canim Ben 3 Senedir Dayi Oglu Hala Oglu Amca Holu Teyze Oglu Felan Hicbiriyle Gorusmuyorum :çok üzgünüm:Bu Durum Cok uZuyor Beni Ama Esim Gorusmemi Istemiyor :çok üzgünüm:Ben Onlarla Kardes Gibiydim Beraber Buyuduk Yeri Geldi Ayni Yatagi Paylasmistik:çok üzgünüm:

Benim Esimde Kiskanccc Bu Durum Beni Cok uZuyor:a015:

Anlattiklarin Bana Sasirtici Gelmedi Acikcasi a.s
Benim Esimde Oyle Canim Ben 3 Senedir Dayi Oglu Hala Oglu Amca Holu Teyze Oglu Felan Hicbiriyle Gorusmuyorum :çok üzgünüm:Bu Durum Cok uZuyor Beni Ama Esim Gorusmemi Istemiyor :çok üzgünüm:Ben Onlarla Kardes Gibiydim Beraber Buyuduk Yeri Geldi Ayni Yatagi Paylasmistik:çok üzgünüm:

Benim Esimde Kiskanccc Bu Durum Beni Cok uZuyor:a015:

benım esım bu olay olmadan once kuzenlerımle gorusmeme bısey demıyordu.ama bu olaydan dolayı gıcık kaptı adını bıle duymak ıstemıyor.ıkımızın durumu aynı sanırım.

Kıskançlık tamam ama bu normal değil ki..
Sonuçta kuzen kardeş gibidir yahu.
Alın eşlerinizi karşınıza açık açık tavrınızı koyun :eek:klava:

çok şaşırmıyorum,şaşılması gereken bir konu olsada... eşimde aynı kuzenlerimden benden küçük ama kızar ve kıskanır acık acık söylerde...sana dokunmasınlar diye...eşim tv deki dizideki adam çok yakışıklı diyip şaka ile karışık tv yi kapatıp izleme bu dizi yi diyen biri:) bu akşam da o aktörün ask ı memnu adlı dizisi başlıyor.. izleyebilir miyim bakalım :KK66: şaka ile karışık ta olsa yapılıyor ve kıskanılıyor...garip ama gerçek...

abartı olmamak kaydıyla kıskanılmanın güzel olduğunu düşünüyorum.benim deçok samimi bir kuzenim var 3 yaş küçük benden onun yanında sarılıyo öpüyo bakalım şimdilik bi tepki görmedik evlenince ne olur bilmem. siz kuzeninizle konuşun fazla samimi davranmasın yoksa eve girdirmeyecek baksanıza.

anlatdığın bana hiçde uzak değil cnm.tam burnumun dibinde.14 yıldır çekiyorum ben bunu.daha yeni evliyken halamlar almanyadan gelmişlerdi onlara ziyarete gittik.kuzenim sarılıp öptü kıs sen nekadar güzelleşmişsin diyerek.ve yanıma oturdu sarıldı.oan eşimin kıpkırmızı olduğunu patlama hazır bir bombaya dönüştüğünü gördüm.ogün bugündür halamları ziyaret ettirmez ve onlarında ziyaret etmesine müsade etmez.gelmesinler ne gerekleri var diyor.onları ne çağırabiliyorum nede gidebiliyorum.ve bahsetdiğim kuzenim evli .bunların hepsi aynı canım.sadece kendilerini düşünen pranoyak düşünceleri olan insanlar.sanki kendileri yapmıyor.tanıdıklarına sarılırlar olurmu o benim bacım kardeşim olur.ama bize yapılınca namussuzluk olur terbiyesizlk olur.yani bu böyle devam edip gidiyor.malesef

benimde eşim kıskançtır bana bana zulmetmez o genelde karşı cinse saldırır :roflol:
seviyeli bi kıskançlık yani ha yolda beraber yürürken adamın birini az daha hastanelik ediyordu o korku adama bir ömür yeter dedim ya bana bi zararı yok eşim hep karşı tarafa kızar sağolsunkaydirigubbakcemile2

benim esim kiskanctir ama akrabalarima karsi degil yani kuzenlerim filan olsun
ama ablamin öyle bi durumu var enistem, ablamin kuzenleri ile msn de bile görüsmesini istemiyor ablamdan kücük olmasina ramen
her erkek ayni degil ama ben kiskanc oldugum icin esiminde kiskanc olmasini isterdim sevgiden gelir bana göre kiskanclik
takma kafaya

kızlar kusura bakmayın ama manyak olan adam eşini kuzeninden kıskanır..:kızgın:
neticede kan bağı olan insanlar bunlar..
bana çok saçma geliyor bu durum:sm_confused:

cok sacma bence
kendine guvensizlik...
hem insan sevdigini, sevdiklerinden ayirarak uzmek istemez, saglikli psikolojiye sahip biri bunu yapmaz

X