Sizi yok sayan akrabalara tutumunuz nasil olur?

Nida1234

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2024
245
49
30
Evet arkadaslar sizi yok sayan eş ailede insanlar olursa tutumunuz nasil olur? Ve o ortama mecbur esinizin ve evliligin hatrina politik şekilde arada gitmek zorundaysaniz nasil davranirsiniz? Gitsem ben kasiliyorum gitmesem esim arada kaliyor cözumu ayda 1-2kereyi geçirmeden az ve öz 1-2 saat oturup Geliyoruz. Kimse öyle özel muhabbet etmediği için bende atlamiyorum gerektiğinde konuşuyorum.Eşimde arada kendi gidiyor..
Hamileyim ve memleketten dönduklerinde hic birinin yüzünu sesini dahi duymak istemiyorum kalpten..
Hamile olduğum haberini kvye verdigmizde 1.5 ay önce sadece bi kere nasilsin diye mesaj atti memleketten oda benden yaşça büyük eltim düşük yaptığı içindi.
Teşekkürler diliyorum düsünceleriniz icin şimdiden

Evet arkadaslar sizi yok sayan eş ailede insanlar olursa tutumunuz nasil olur? Ve o ortama mecbur esinizin ve evliligin hatrina politik şekilde arada gitmek zorundaysaniz nasil davranirsiniz? Gitsem ben kasiliyorum gitmesem esim arada kaliyor cözumu ayda 1-2kereyi geçirmeden az ve öz 1-2 saat oturup Geliyoruz. Kimse öyle özel muhabbet etmediği için bende atlamiyorum gerektiğinde konuşuyorum.Eşimde arada kendi gidiyor..
Hamileyim ve memleketten dönduklerinde hic birinin yüzünu sesini dahi duymak istemiyorum kalpten..
Hamile olduğum haberini kvye verdigmizde 1.5 ay önce sadece bi kere nasilsin diye mesaj atti memleketten oda benden yaşça büyük eltim düşük yaptığı içindi.
Beni yok sayanı ben de yok sayarım. Eşinin hatırına 2 saat oturup 2 bardak çay iç gel.

Hem böylesi bir bakıma daha iyi. Fazla yüz göz olmuyorsunuz işte. Keyfini çıkar.

Neden mecburi ortamda bulunayım?
Ne giderim me muhatap olurum.

Beni yok sayanı ben de yok sayarım. Eşinin hatırına 2 saat oturup 2 bardak çay iç gel.

Hem böylesi bir bakıma daha iyi. Fazla yüz göz olmuyorsunuz işte. Keyfini çıkar.
Bende öyle yapiyorum selam vermek istemeyen şahıslara brnde aynisini yapiyorum kalabalik ortamda ayni onlarrın yaptığı gibi atlıyorum selam vermiyorum yada herkese toplu selam verip kimseye sarilmadan oturuyorum

Bana hosgeldin diyorlarsa gider oturur gelirim
Ama beni yok sayan insanlarin suratina bile bakmam
Birak evine gitmeyi
Bende öyleyim aslinda en son kv memlekete gitmeden evine gittigmizfe yerinden dahi kalkmadi hosgeldin demeyi birak surat asti.. sonra hamilelik haberini verdik esimle bu konular yuzunden cok uzulduk tartisyik. Simdi geldiginde mecbur gidicrm 2 ay yoktu ne guzeldi

Eş ailesi değil de öz be öz kuzenler tarafından yok sayılıyoruz biz. Hiiç takmıyorum nasılsın bile demiyorum artık. Görmezden geleni siz de görmeyin kendilerini bir şey sanmasınlar
Insanlar böyle malesrf o tipler ztn kendilerini üstun görup bisey samiyolar kendilerini

ayda 1-2 cok degil mi? biz ayni sehirde yaşadığımız aramizda hic problem olmayan ablamla 2-3 ayda bir buluşuyoruz gayet de yetiyor. biz derken annem babam yani.
hem birbirinizi sevmiyorsunuz hem her ay niye görüşüyorsunuz? hazir hamilesiniz bahaneniz var halsizdi diye esiniz gitsin cok seviyorsa, iki saat oturmasin bes saat otursun sizsiz gidip:)
beni yok sayan akraba yok çünkü zaten sevmediğim akrabalarla kafa selamindan oteye gitmem. haliyle beni yok sayacak bir durumları olmaz cunku zaten yokumdur

Hayatta hiç bir şeyi yapmaya zorunlu değilsiniz eşinizi kırmamak adına kendinizi zor ve sevmediğiniz ortamlara sokmayın seni düşünen seni merak eden sana gelsin …
Bu arada beni düşünmeyeni ben zerre düşünmem .

ayda 1-2 cok degil mi? biz ayni sehirde yaşadığımız aramizda hic problem olmayan ablamla 2-3 ayda bir buluşuyoruz gayet de yetiyor. biz derken annem babam yani.
hem birbirinizi sevmiyorsunuz hem her ay niye görüşüyorsunuz? hazir hamilesiniz bahaneniz var halsizdi diye esiniz gitsin cok seviyorsa, iki saat oturmasin bes saat otursun sizsiz gidip:)
beni yok sayan akraba yok çünkü zaten sevmediğim akrabalarla kafa selamindan oteye gitmem. haliyle beni yok sayacak bir durumları olmaz cunku zaten yokumdur
Bana kalsa kesinlikle cok. Söyle bi durum var kayinvalideye yuruyerek 5dklik mesafed oturuyorum. Hos öyle diye surekli oraya kosturmuyorum. Aylardir görumceyle konusmuyorum yaptigi terbiyesizlikler sonrasi slm vermeme yok sayma tarzinda davranislari oldu bende geri ayni sekilde görmezden Geldim selam sabah kestim. Onunla birebir bi sorun yoktu kendisi istedi böyle olmasini. Kayinvalidede kizinin lafindan cikmaz bilmedigi olaylar oldu ve bana bi kere bile sormadi benim yönumden dinlemek istemedi pasif davrandi. Bende geri cekildim gidip gelmeyi. Gittigim cogu seferde surat Asti esimde gördu. Sonra gitti memleketine 2.5 aydir rahatim. Hamilelik haberinide o ordayken verdik. Ondan zerre beklentim yok uzak olmalafi daha iyi ama esim icin iste öyle mesafeli sekilde gidip gelmey calisiyorum. Eltilerde onda kaliyor gittigimizdede görümce teyzeler cümbür cemaat kalabalik oluyolar brnde hic sevmedigim bazi sahislari görmeyi sevmiyorum

Hayatta hiç bir şeyi yapmaya zorunlu değilsiniz eşinizi kırmamak adına kendinizi zor ve sevmediğiniz ortamlara sokmayın seni düşünen seni merak eden sana gelsin …
Bu arada beni düşünmeyeni ben zerre düşünmem .
Kesinlikle öyle ama kayinvalideye Sürekli biz giduvez herkes orda toplaniyor diye bide ben surekli evime cagirmiyorum diye soguk göruyolar. Cagirdigimda ise kv mesajlarima cbp vermiyor havalara giriyor. En guzeli hepsinden uzak

Size ilişmiyorlarsa hiç umrunuzda olmasın. Eşinizin hatırına iki saat oturun kalkın. Laf gelirse konuşursunuz, yoksa susarsınız. Ben öyle yapıyorum.

Bende öyleyim aslinda en son kv memlekete gitmeden evine gittigmizfe yerinden dahi kalkmadi hosgeldin demeyi birak surat asti.. sonra hamilelik haberini verdik esimle bu konular yuzunden cok uzulduk tartisyik. Simdi geldiginde mecbur gidicrm 2 ay yoktu ne guzeldi
Ben çok şaşırıyorum burada böyle insanların olduğunu okuyunca. Yani siz kocanızın hatrına ona gidiyorsunuz ama o oğlu hatrına size hoşgeldin diyemiyor mu? Herkese hak ettiğini vermek lazım, o yüzden hak etmeyen insanlar için kafanızı boş yere hiç yormayın. Mümkün oldu kadar az gidip, mümkün olduğu kadar az muhattap olun.

Bizim aileye bunu yapan yeğenim var.Düsünüyorlar ki sanki bize sadece ihtiyaçları olduğunda akrabalik yapmaları gerekiyor.İhtiyaç yoksa akrabalik da yok.O zaman yüzüne bile bakmıyorlar.Belki sizin eş ailesi de öyle düsünür.Siz görevinizi yapın.Bir gün elbet ihtiyaçları olduğunda yok saydıkları siz canları,kanları olursunuz.O zaman da gereken sözü söylersiniz.

X