Sizi en çok ağlatan filmler..

A Moment To Remember
Yeşil Yol
İncir Reçeli
Babam ve Oğlum
Aşk Tesadüfleri Sever

- A Moment To Remember (Hatırlanacak Bir Anı)

-My Sassy Girl (Hırçın Sevgılım) ABD yapımı da vardır ama ,orjınalı kore yapımıdır orjınalı tavsıye ederım .

duygusal anıma gelirse her filme ağlayabilirim....
çizgiflm me bile...:)))
yabancı filmlerden yeşil yol ve beyz diş adlı iki filme çok ağladığımı hatırlıyorum...
bide pyanist vardı....
genelde yabancı olarak aksiyon gerilim izlerim...
küçükken türk sinamalarına ağlardım:))ama babam ve oğluma hala ağlarım izlesem

ben ki her filme ağlayan bi insanım "güneşi gördüm"de sadece çok az gözlerim doldu o kadar. o zaman da çok şaşırmıştım bak yine çok şaşırdım şimdi Allah allah neden ağlayamadım ki ben o filmde

A Moment To Remember
Yeşil Yol
İncir Reçeli
Babam ve Oğlum
Aşk Tesadüfleri Sever

incir reçeline benden hoşlanan bi sınıf arkadaşım götürmüştü (ama ben ondan hoşlanmıyordum) gerilmekten ağlayamadım, aşk tesadüfleri severe kız arkadaşlarımla gittim doya doya ağladım (ohh) ama salondan çıkarken çocuğun biri bazı salaklar da ağlıyo dedi niye dalmadıysam çocuğa bak şimdi pişman oldum ben sanırım en çok 120 filmine ağlamıştım

P.S. I LOVE YOU tabikiii!!! Hem üzücü hem komik. İnsan benim kocama bişey olsa ne hale gelirim diye empati yaptıkça ağlıyor da ağlıyor (( ay çok üzücü ve hatta ara sıra komik :)

bizim gibi kocası olmayan bekarlar gerard butlera sulanmaktan ağlayamıyo o filme

kuch kuch hota hai'e ben ne ağlamıştım yaa. sonra oturup düşününce filmin çok saçma olduğuna karar verdim ama izlerken seni öyle bi içine alıyo ki saçma maçma ağlıyorsun valla :)

En son Aşk Tesadüfleri Sever filminde ağladım, hem de hıçkıra hıçkıra. Ama filmin başarısı ve dramatikliğinden çok benim duygusal bir dönemimdi. Ve regl öncesi
Ferzan Özpetek'in filmi Karşı Pencere de beni ağlatmıştı.

En son BEYAZ MELEK filmini izlediğimde ağlamıştım,hem de ne ağlamak,ibretlik bi filmdi...

My Sister's Keeper 'da baya bi ağladığımı hatırlıyorum. Tekrar izlemeye cesaret edemedim bi daha.
Babam ve Oğlum da ağlamada birebirdir tabi ama onu izlemeyen kalmadı sanırım:)

love storyyyy
ask tesaduflerı sever
kasımda ask baskadır
1900
ı'm sorry ı love you
not senı sevıyorum
sımdılık aklıma bunlar geldıııı :) daha cok gelır sanırım cunku bellı etmem ama cok aglarım ve asırı duygusalım sanırııımmm

aftershock filmini izleyince hıçkıra hıçkıra ağladım..ahhhh ağlatan deyince aklıma hemen o filmin o içlendiren sahnesi geldi aklıma :// daha ilk 20 dakikada ağladım..sonrası normal ama :)

aftershock u izlerken ağladığım yetmezmiş gibi film bittikten sonraki 20 dakika boyunca da hıçkıra hıçkıra içli içli ağladım. son 10 yılın en çok ağlatan film yarışması yapılsa bol ödüllü bir çin filmi olan aftershock kazanır.

hem güldüren hem de ağlatan en güzel hint filmlerinden biri de Taare Zameen Par' dır. filmin imdb puanı : 8 olup, bu puanı tamamiyle hak etmektedir.

hem güldüren hem de ağlatan en güzel hint filmlerinden biri de Taare Zameen Par' dır. filmin imdb puanı : 8 olup, bu puanı tamamiyle hak etmektedir.

ayyy mesajı elimden aldınız valla:))
çok çok çok güzel bir film..
filmin sonuna kadar ağladım ...

en son izlediğim film...
yerdeki yıldızlar(hint filmi)
izledim enn ama ennnn güzel filmlerin arasında

en son izlediğim film...
yerdeki yıldızlar(hint filmi)
izledim enn ama ennnn güzel filmlerin arasında

ilgimi çekti yazınız

şimdi izlemeye başladım
gerçekten filmn ilk kısmı çok etkileyici

My Sister's Keeper 'da cok cook aglamıstım onu ızledımızde esımın 20yasındakı kardesı
2ay once kanserden vefat etmıztı tabı onun etkısıde buyuk ama yınede oldukca duygusal bı fılm

City Of Angels...

Her izlediğimde sabaha kadar ağlarım, direnmem gözyaşlarıma...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…