Sizi en çok ağlatan filmler..

birde pearl harbor vardı belki 10 kez izlemişimdir ve her defasındada ağladım

babam ve oğlum
hayat güzeldir
titanik
the notebook

Canım Kardeşim.

Yabancılardan:

Yeşil Yol

ve

Kore yapımı A Moment To Remember da çok ağlamıştım hele bu filmde salya sümük ağlamıştım.

şu günlerde salya sümük ağladığım öyle bir geçer zamanki dizisi

Bugün salya sümük ağlayacağım bir film izlemek istiyorum oooof ne izlesem fisfisfis

Bugün salya sümük ağlayacağım bir film izlemek istiyorum oooof ne izlesem fisfisfis

canım bılmıorum ızledınmı

Ailemiz bize güç veren her zorda kaldığımızda başvuracağımız son umudumuzdur.
''The Road Home’' Zamanımızdaki aile ilişkilerini konu alır. İnsanlar genellikle ben ailemle mutluyum der ama artık bu sözcükler anlamını yitirmiştir. Bir çok aile parçalara bölünmüş olsa bile aile köklerini
unutmamak gerekir. Bu drama bir seyahat hakkındadır. Büyük bir aile yaşamlarını değiştirirken parçalanan bir ailenin yolculuğu. ''The Road Home’' mutluluğun gerçek anlamı hakkındada sorular sorar.

acitasyon yapan filmleri sevmiyorum. hayat zaten zor o filmleri seyredimce bir de o insanların yükü biniyor omuzlarıma fakat bazı filmler o kadar güzel ki sizi ağlatsa da duygu sömürüsü yapmıyor.

babam ve oğlum
ıssız adam
a moment to remember
sweet november

bu tarzda fazla izlemediğim halde izlediğim andan itibaren göz yaşlarıma hakim olamadığım filimler;
the holiday
the notebook ve kız kardeşimin hikayesi

aklıma gelenler serçe, tıtanıc, yeşil yol, esaretin bedeli, leon....

İlk akla gelen Titanic bu filmi izlerken ne çok ağlamıştım şuan izlesem belki yine etkilenirim..

A moment to remember : Aşkımın tavsiyesi üzerine seyrettiğim çok güzel bir kore filmiydi sonlarına doğru engel olamamıştım gözyaşlarıma

Pearl Harbor : Ağladım mı hatırlamıyorum ama filmde ki aşk sahneleri karşısında unutulmuyacak bir aşk filmiydi Çok içime işlemişti..

sözün bittiği yer! ne çok ağlamıştım bu filmde ya ablamla sarılıp ağlamıştık hatta dakikalarca.... unutamadığım film her izleyişimde ağlarım....

güneşi gördümde çok ağladım.Hele çocukların bebeği çam.makinasında yıkama shnesi.çok feciydi yaa.

TUTKU:HZ.İSANIN ÇİLESİ bu filmi arkadaşlarımla evde seyrediyorduk hüngür hıçkırık kendimden geçe geçe ağladım o kadar çok ağladım ki arkadaşlarım filmi durdurup hava almam için beni dışarı çıkarmışlardı :) hayatımda beni en çok ağlatan film buydu heralde...

bende
cok
aglamıstım
canım

Haciko filmi çok ağlatmıştı beni..bide gerçek bi hikaye olmasıda etkiliyo

Babam ve oğlum.

ailemle izlemiştim. evde hepimizi ağlıyorduk .. dahada izleyemedim o filmi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…