Size herseyi anlatiyorum.

Aykilil

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2017
582
419
34
Artik surekli actigim konulardan beni taniyanlar var. Hayatimi evliligimi ozet geciyim. 12 yildir taniyorum esimi. 4 yildir da evliyiz. Oncesinde sevgiliydik.

Sehir disinda calisiyorum 6 aydir. Atandim. Maasim iyi isim iyi. Evime donmeyi bekliyorum. Esimin isi cok iyi. Ama o kadar cok borcumuz var ki. Esim 8 bin ben 5 bin aliyorum. Ama esim araba kredisi ve iddia borclarini oduyor. Iki aya araba taksitleri bitecek. Oynamazsa da dort aya iddia borclari bitecek. Iki ay once cekine sikila borc yaptigini anlatti. Pismandi. Tek macta 3 bin kaybetmis anlattigi gun. Tamam dedim onemli degil oderiz ama sen yeterki kurtar kendini bundan. Biraktim dedi. Daha konusma yaptigimiz gun onceden yaptigi kuponlari takip etmeye devam etti. Sonra oynamaya devam etti. Yapma dedigimde de onemli miktarlar degil deyip gecistirdi. Halen oynuyor. Kazaniyor kaybediyor. O borc oduyor. Onun mutfak alisverisini bile sehirdisindan gelip ben karsiliyorum.

Kiz mevzusu var hic bitmeyen. Fiziksel bir aldatma degil ama flortlesme gibi seyler. Ama bu normal degil. Yani Hastalik gibi birsey. Kizlara karsi resmen zaafi var. Benim haberim olmasin ama o flortlessin. Asla bunu kabul etmez hep bir bahanesi vardir. Ve denk geldiklerimde o kadar sicak o kadar kibar ki karsi tarafa. Bir kiz arladasiyla yemege ciktigindan bahsetmistim. O kizi ben de taniyordum. Ve olay patlak verip ben sinir krizi gecirirken o gizli gizli kiza mesaj atmis iyi misin canini sikma gibi. Dunku olay var bir de linkedindeki kiz. Ona da ders programini isimize gore ayarlayalim demek icin mesaj atmis guya. Masumdum diye ben konuyu acmadan kendisi anlatti. Neden erkeklere de atmadin dedim. Tanimiyorum ki dedi kem küm etti.

Ben ne hissediyorum konusuna gelirsek. Eskiden cok seviyordum. Ama cok. Anlatamayacagim kadar cok. Eski hayallerimi dusundukce gozlerim doluyor o kadar cok. Ilk evlendigimiz yil suslu romantik masalar hazirlardim. Giyinip suslenirdim. Ama hic karsiligini almadim. O gayet siradan heezamanki gibi tv karsisinda yer kalkardi. Zamanla vazgectim bu davranisimdan. Uc yildir tv karsisinda sehpada yiyoruz mesela. Bir kere daha romantik bir sofra hazirlamadim. Hatta yemekleri bile gecistirerek yapiyorum artik sirf karin doysun diye.

Zamanla sevgi kaybetme korkusuna birakti yerini. Deli gibi korkar oldum. Sonra birisiyle konusuyor mu baska bir kizla ilgileniyor mu diye dusunur oldum. Mesela simdi nerde ne yapiyor. Benden gizli birsey yapiyor mu diye kontrollere basladim. Oyle ki uzak oldugumuz zaman iki saatte bir arayip sohbet bahanesiyle kontrol etmeye basladim.

Sohbet edebilen birisi degil zaten. Iki cumle kursa ucuncuye telefonuyla ilgilenmeye baslar. Bakin su teklifi onlarca kez yaptim. Hadi birer kahve yapalim da tv telefonu birakip sohbet edelim biraz. Her defasinda ya izleyecek cok onemli birsey oldu yada telefonda bakmasi gereken birsey. Asiri derecede bagimli hale geldi teknolojiye sosyal medyaya. Ben atandiktan ve evde yalniz kalmaya basladiktan sonra sessizlikten rahatsiz oldugu icin tv hep acikmis. Iyice bagimli olmus yani.

Gecenlerde ailem kardeslerim esimle yemege ciktik. O kadar sacma davraniyor ki insanlarin yaninda. Beni utandiriyor. Dikkat cekmeye calisir gibi. Asiri hareketler konusmalar. Babamin yaninda kotu araba kullananlara kufurlu sozler gibi. Beni canimi acitarak seviyor mesela insanlarin yaninda. Sevmek denilirse buna. Sesimi de cikartamiyorum insanlarin icinde. Yapma diyorum anlamiyor.

Seks konusu var bir de. Zerre zevk almiyorum. Seks yapacagimiz zaman off yine mi diyorum resmen. Cunku biz hic sevismiyoruz. Baslarda yani alti ay oncesinde ben atanip da yeni ayri kaldigimiz zaman bir ay kadar sevismeye baslamistik ama sonra eski duzene gecti. Dile getiriyorum ama istemiyor o kadar belli ki. Komik geliyor ona guluyor. Bir kere laf arasinda sevismem icin cok arzulamam gerek demisti. Yeni de cocuk denemelerine baslamistik. Zevk almaktan umidimi tamamiyla kestim cunku.

Saydim bu kadar ama yok mu iyi ozellikleri. Var elbet. Vicdanlidir yardimcidir sevgi doludur ama insanlardan cok hayvanlara.

Ben ileriyi goremiyorum. Gelecegim kocaman bir bosluk. Karanlik. Hersey iyi olur mu eve dondugumde. Yoksa bu da mi kendimi kandirmaca. Bosanmak tum sikintilarimi alip goturecek mi. Ya kurdugum-uz hayallere ne olacak. O kadar karmasigim o kadar diken uzerindeyim ki aylardir. Daha anlatamadigim onlarca sey var ama haddinden de uzun oldu.

Cozum gayet basit konu sahibesi.
Siz de gidin baskasina asik olun. Hayat kisa, adam size deger vermiyor, mutlu hissettirmiyor, kadin gibi hissettirmiyor. Madem oyle hissettirecek baska biri mutlaka vardir. Baskasina asik olun sonra da vurun tekmeyi gitsin. Benim cozumum bu.

Bosanma son cozum Cherry derseniz, bu adam degismez yani gozu surekli disarda. Bir de sizi sevdigini sanmiyorum bazi seyler olmayinca olmuyor iste ask, sevgi de bunlardan biri. Hayat kisa, mutsuz gecirmeyin. Sevmiyorsa da sevmiyor, ne olmus yani mutlaka seven, deger verecek biri vardir dunyada milyonlarca erkek var. Insan sevgisiz, ilgisiz nereye kadar yasayabilir ki. kadiniz hepimiz eve gelince guzel bir soz duymak istiyoruz, ilgi istiyoruz, karsimizdaki erkek gozlerinde sevgiyle deger vermeyle baksin istiyoruz. Kocaniz garip bir cins adam olmaz bence.

Cozum gayet basit konu sahibesi.
Siz de gidin baskasina asik olun. Hayat kisa, adam size deger vermiyor, mutlu hissettirmiyor, kadin gibi hissettirmiyor. Madem oyle hissettirecek baska biri mutlaka vardir. Baskasina asik olun sonra da vurun tekmeyi gitsin. Benim cozumum bu.

Bosanma son cozum Cherry derseniz, bu adam degismez yani gozu surekli disarda. Bir de sizi sevdigini sanmiyorum bazi seyler olmayinca olmuyor iste ask, sevgi de bunlardan biri. Hayat kisa, mutsuz gecirmeyin. Sevmiyorsa da sevmiyor, ne olmus yani mutlaka seven, deger verecek biri vardir dunyada milyonlarca erkek var.

Ilk tekmeyi bazsin sonra baskasini bulsun. Yoksa esinden farki olmaz

Güven kaybedilince şüphe kalıyor.
Şüphede insanı kemirip bitirmeden bırakmıyor.
Eşiniz sex konusunda da saçmalıyor.
Oturmayan çok şey var ilişkinizde. Boşanmayı mı düşünüyorsunuz?
Evet dusunuyorum. Aylardir dusunuyorum. Yillardir dusunuyorum. Hep iyi olacak diye umut ediyorum. Iyi olan seyler de var ama olmuyor iste tam anlamiyla. O kadar havada kalan sey var ki. O kadar rahatsiz eden icimi kemiren sey var ki. Dusunuyorum dusunuyorum ama simdi zamani diyemiyorum. Su an uzaktayim. Bosanirsam hep bu sehirde kalacagim. O kadar cikmazdayim ki anlatamam.

Sizi tanıyorum, henüz hiç mesaj yazmamıştım.

Üzgünüm ama sizden olmaz.

Eşiniz kumarbaz ve flörtöz. Başlı başına iki dev sorun.

Borç mesele değil ödenir, biz de uzun süre eşimin ilk evliliğinden kalan borçlarını ödedik ama sizinki başka bir şey. Adam kumar borcu yüzünden kendine gıda alamayacak hale düşmüş, basbayağı bağımlılık.

Flört konusuna yorum yapamıyorum, nereye kadar çevirdiği işleri takip edip yakalamaya veya engellemeye çalışacaksınız ki?

Teknoloji vs gibi saydıklarınız diğerlerinin yanında devede kulak bence. Seksten zevk alamamak değil de, onun bunu umursamaması trajik derecede yıpratıcı olurdu benim için.

Maalesef eşinizin sizi sevmediğini düşünüyorum .

Yapmazsınız ama boşanın derim.

Hayat kısa, kuşlar uçuyor, kocasına ömrünü heba edene madalya takmıyorlar.

Geleceğiniz karanlık gerçekten. Tüm konularınızı biliyorum. Sakın çocuk yapmayın. Bugün olmazsa yarın bitecek çünkü. Sırtınızda kambur olmuş bu adam. Uzağa gidince gerçekleri görmeye başlamışsınız. O sizi başkasına aşık olup terk etmeden siz terk etseniz daha iyi olacak sanki. Evlilik bu değil çünkü. Sorumsuz bir adam.

Kizlara nasil zaafi olabilir karisi varkene , ya biri bana soylesin nasil kabullenilebilir bu. Benim isim gucum yok meslegim yok mesela. Baska biriyle flörtlese zerre duramam. Madem sosyal olanaklariniz var neden bu adam neden yani? Aliskanlikmi, sevmek mi nedir bu? Bence siz onun destek alarak hayatinizdan cikartin. Elinizi salasaniz ellisi.

Flörtleşme mi :oha: yapmayın artık şunu kendinize ya. Hayallermiş aşkmış seviyormuş falan. Şu bitten değersiz adamları padişah gibi hissettiriyorsunuz ayar oluyorum.
Bu durumlar o kadar normalse siz de yapın aynısını. Flörtleşin ama fiziksel temasta bulunmayın. Kaybetmekten korkuyormuşsunuz bir de te allam. Sanki büyük ikramiye adam.
Hele bir de şu eğitimli ayakları üstünde duran kadınlar kurmuyor mu bu cümleleri iyice ayar oluyorum.

Kizlara nasil zaafi olabilir karisi varkene , ya biri bana soylesin nasil kabullenilebilir bu. Benim isim gucum yok meslegim yok mesela. Baska biriyle flörtlese zerre duramam. Madem sosyal olanaklariniz var neden bu adam neden yani? Aliskanlikmi, sevmek mi nedir bu? Bence siz onun destek alarak hayatinizdan cikartin. Elinizi salasaniz ellisi.
Sevgi degil artik. Sevmek degil bu. Aliskanlik. Ama yuk gibi bir aliskanlik artik. Icime oturan asla kabul edemedigim asla aklimdan cikmayan ve olsem dahi cikmayacak seyler var. Ben mutlu rolu yaoan cok mutsuz bir kadin oldum. O kadar iyi rol yapmayi ogrendim ki mutsuzluktan.

Konu sahibesi bence siz onunuzu gormek adina durustce konusun bu adamla

Alin karsiniza

Bak, beni mutlu etmek istemiyorsun, ilgi gostermiyorsun eh baska kadinlara da ilgi duyuyorsun bu evliligi surdurmekteki motivasyonun nedir?
Beni mutlu etmek istemiyorsan benimle neden evlendin 8 yildan sonra mecbur mu hissettin? Benimle evlenme sebebin nedir?

Bu 2 soruyu net sorun. Madem beni mutlu etmek gibi bir derdin yok, 1. Benimle neden evlendin 2. Benimle neden evli kalmaktasin diceksiniz. Burda ya da baska yerlerde genelde kadinlar taktik falan yapar ama bence sizin onunuzu gormeye net ihtiyaciniz var. Bir de bu sorularin cevabini siz de bilmiyorsunuz ve merak ediyorsunuz diye dusunuyorum. Sorun, ogrenin, merak giderin derim.

Bulmus hazir para hazir kadin umru degil, rahatlik batiyo bolelerine. Sokcan bi insaat isine bi yapsin amelik elleri bi kanayarak para kazanip yedigi ekmegin kiymetini bilecek. Bu adamdan bi cacik olmaz.. sevismeyi bile komik bulan bi adama nedir? Robotmuyuz biz? Gitsin robot alsin kendine, çinliler onuda icad etti

Gözleriniz bu kadar net görmüşken her şeyi, ne kadar daha devam edebilirsiniz ki zaten? Perde çoktan kalkmış.

Kaybetme korkusuna gelirsekte, neyini kaybetmek istemiyorsunuz? Aldatılmayı mı, kumar oynanan bereketsiz bi rızkı mı, cinsellik olmayan hayatı mı, yokta yapayalnız bi yuvayı mı?

Bi adım atın, çok ferahlayacaksınız. Düzelmeyecek eşiniz. Siz verdiğiniz emeklere değil, kaybedeceğiniz zamanı düşünün şimdi.

Konu sahibesi bence siz onunuzu gormek adina durustce konusun bu adamla

Alin karsiniza

Bak, beni mutlu etmek istemiyorsun, ilgi gostermiyorsun eh baska kadinlara da ilgi duyuyorsun bu evliligi surdurmekteki motivasyonun nedir?
Beni mutlu etmek istemiyorsan benimle neden evlendin 8 yildan sonra mecbur mu hissettin? Benimle evlenme sebebin nedir?

Bu 2 soruyu net sorun. Madem beni mutlu etmek gibi bir derdin yok, 1. Benimle neden evlendin 2. Benimle neden evli kalmaktasin diceksiniz. Burda ya da baska yerlerde genelde kadinlar taktik falan yapar ama bence sizin onunuzu gormeye net ihtiyaciniz var. Bir de bu sorularin cevabini siz de bilmiyorsunuz ve merak ediyorsunuz diye dusunuyorum. Sorun, ogrenin, merak giderin derim.
Kesinlikle haklisin. Taktik filan istemiyorum zaten ben. Amacim alin iste hayatim bu berbat bir durumdayim ama bir de sizden duymaya ihtiyacim var demek.
Ciddi bir konusma yapamiyorum. Denedim defalarca ama her defasinda duvara konusmaktan farki olmadi. Tekrar denerim ama sonuc alabilecegimden emin degilim.

Neden kendinize bu hayati reva goruyorsunuz?

Bu kadar mi degersizsiniz?

Once kendinize deger vermekle balsyain ise , kendinizi sevin , en iyisini hak ettiginize inanin

Zaten buna inandiginiz gun bu herife basarsiniz tekmeyi

Benim oturdugum yerden korkunc bir adam ve yasadiginiz korkunc bir hayat olarak gozukuyor

Esini arzulamayan ama baska kadinlarla flort eden , aldatan , kumarbaz , umursamaz , ailenin yaninda kufreden , kaba saba bir herif
Nerden bulduysaniz oraya geri verin ve hayatinizi yasayin

Yazik ya gencecik kadinlarin yasadigi hayati gordukce ben uzuliyorum , inanin hayat bambaska birsey ve gercekten cok guzel ve keyifli

Bulmus hazir para hazir kadin umru degil, rahatlik batiyo bolelerine. Sokcan bi insaat isine bi yapsin amelik elleri bi kanayarak para kazanip yedigi ekmegin kiymetini bilecek. Bu adamdan bi cacik olmaz.. sevismeyi bile komik bulan bi adama nedir? Robotmuyuz biz? Gitsin robot alsin kendine, çinliler onuda icad etti
Bazen aynisini diliyorum yemin ederim. Tamam cok okudu isine girmek icin cok emek verdi ama su an parmagini kipirdatmadan gecirdigi onlarca gunu oluyor. Keske diyorum keske biraz zor kazansa da parayi kiymetini bilse parasinin hayatinin isten arta kalan zamaninin. Kiymet bilmez hem de hocbirseyin.

X