Size de oluyor mu?

Culhagibi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2016
942
2.027
Güzel hanımlar merhaba.. Nasılsınız, umarım her şey yolundadır. ..
Sizlere sormak istediğim şey şu, ben kendimi bildim bileli, benim için çok önemli bir günün öncesinde asla uyuyamıyorum. Sınav, ilk buluşma, düğün,nişan, iş görüşmesi, sınav, sınav, sınav...
Benim için önemli olan o günün önceki gecesi, uyumaya çalışıyorum, düşünmemek için uğraşıyorum ,zihnimi boşaltıyorum, sakin müzik açıyorum, göz kapaklarım ağır, uykum var ama uyuyamıyorum, heyecandan, stresten.
En önemlisi de, ertesi gün uykumu almış olmam lazım diye düşündüğüm için uyuyamıyorum. Bu konuyu ne kadar önemsersem o kadar uyuyamıyorum, takıntıya dönüşüyor uyuyamamak.
Sonrasında geç saatlere doğru dalsam bile sürekli uyanıyorum ve yarı uyanık gibi oluyorum, berbat bişey.
Uyku ilacı denedim ama o sağlıklı olmadı. Daha tuhaf oldum.

Bu sorunu yaşayan var mı veya çözüm önerisi olan var mı arkadaşlar, çok önemli bişey bu benim için..

Maalesef benim de aynı böyle

Tavsiyem yok ben de böyleyim demeye geldim. Tüm bunlara ek misafir gelecekse ya da ben gideceksem, yola cikacaksam da ayni, zihnim hep uyanik kaliyor, söyle olursa böyle yaparim, bunu derlerse sunu derim gibi.

O da birşey mi ben yukarıda yazdığınız önemli günlerin öncesi hep ishal olurum. Hemde öyle böyle değil g*tten işemeli cinsinden

Ben de önceden aynı şeyleri yaşıyordum. Hem de sık sık... Şu an sık sık yaşamıyorum, ara sıra bir yokluyor. Çözümü hemen yazayım. Çööözüümüüü, dırırı rın, çözümü.... Çözümü artık sık sık beni streslendirecek şeyler yaşamamam.

Gel ötede sarılalım klozet kardeşimmm Benim de böyle gerginlikten salgılanan hormonlar kaynaklı olduğunu düşünüyorum
Hayatım işin garip tarafı annem de de aynı böyle yani sadece ishal olduğu yetmiyor kusuyor bir de. Yani kardeşimin düğünü olsun benim düğün olsun. Ya da doğum için bana geldiğinde falan hep ishal karı. Düşünsene hastanede refakatçin paso işeyip s*çıyor sende yeni doğum yapmışsın bebeyle odada anam gelsin de beni kaldırsın az gezem de osuram diye hac yolu gözler gibi gözlüyosun. ‍🌫

Benim olmuyor çok şükür. Ama yapı meselesi bu, verebileceğim bi tavsiyem yok

Bende de var öyle bir dert. Mesela çalıştığım şubeden başka şubeye gitmem gerekiyor bir süreliğine onda bile uyuyamıyorum stres yapıyorum. Bu gibi bir sürü sebep biliyorum kendime.
Papatya çayı denediniz mi? Birde eczanelerde bitkisel rahatlatıcı pasila alabilirsiniz. Denersiniz

Siz önemli günlerde diyorsunuz.

Ben size benim manyaklık seviyemi anlatayım.

Kayınvalidem yarı yatalak zar zor banyoya destek köstek götürür yıkarız.

Neyse gene bir gün kadıncağızı yıkadık pakladık eve geldik.

Tırnaklarını kesmem gerekiyordu unutmuşum .

Hafta içi işten erken çıkıp tırnaklarını kesmeye gidene kadar ben kafamda , rüyamda hep onlarla uğraştım.

Kafama takılan işi ne zaman yaparsam ancak o zaman rahat olurum .

Bu önemsiz olanı düşünün

Önemli olaylarda dudağımda , burun kenarında uçuk çıkar.

Göbekte sivilceler azar (çıban gibi)

Böyle manyak bir yapım var

Relax insanlara bayılıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…