Size de böyle oluyor mu ?:(

laz_kxixzxix

rize merkez kopsun herkez
Kayıtlı Üye
14 Mart 2008
1.544
13
Canım Sıkılıyor
Bu aralar bende bir gariplik var. Canım hiç bir şey yapmak istemiyor. İşe gitmek istemiyorum, evde oturmak istemiyorum, gezmek istemiyorum. Yani hiç bir şey yapmak istemiyorum ama bu seferde boş oturunca sıkılıyorum.
Yani bu aralar daralıyorum. Ne oldu bana anlamadım? Ne yapmalıyım kafamı dağıtmak için, söyleyin bana? senağlama

işe git eve gel iş yap yat sabah işe kalk gel....
hep aynı şeyler daralıyorum .... içim patlıyor .... duvarlar üstüme üstüme geliyor kendimi bir boşluktaymışım gibi hissediyorum... :a015:
Eşim desen o ayrı bı alemde zaten işlerinde sıkıntı var surat beş karışş....:teselli:
ve daha 9 aylık evliyim benneyaptımki

sizde böyle belirsizlikler yaşıyormusunuzz :1no2:

evet arada bana da olur böyle şeyler özellikle bu aylarda. artık alıştım kendi kendimi iyileştirebiliyorum. bir günümü tamamen kendime ayırıyorum. istediğim şeyleri yapıyorum isteğimi yiyiyorum, istediğim müziği dinliyorum ve 1-2 saatimi düşünmeye ayırıyorum sadece düşünüyorum. herşeye rağmen ne kadar şanslı olduğumu, etrafımda sevenlerimin olduğunu, mutlu olduğum anlarımı, en çok kahkaha attığım zamanları düşünüyorum. ailemin benim için yaptığı fedakarlıkları, erkek arkadaşımın beni ne kadar düşündüğünü v.s bunları düşününce insan isteristemez kendine geliyor tavsiye ederim denemekte fayda var

bende aynı dertten müzdaripim tatlummm. . . kaydirigubbakcemile2 ne yapmalı bilmiorum açıkçası gamyoncuiremsu

canım bunlar sürekli yaptığım şeyler sorun orda zaten hiç bir şey yapmak istemiyorum.... senağlama uyumak uyumak uyumak istiyorummm mirmirmirmir

Hepimiz dönem dönem böyle seyler yasiyoruz canim!!!kaydirigubbakcemile2

Bazen bende öyle oluyorum kapidan disari cikmak istemiyorum, bütün evde oturmak kafama yorgani cekip uyumak istiyorum, hicbirsey zevk vermiyor yani....

Gerci benim cocuklarim var yani herne kadarda böyle olsam firsta vermiyorlar bana kendimi sallmaya, kendine mesguliyet ara ne biliyim, arkadaslarinla toplan, cik gez kendini zorla canin istemese bile...kaydirigubbakcemile

Fazla kafani takma gecici bir dönemdir merak etme canim.hihoyyyt

bende de zaman zaman böyle oluyor..
eşimin tek lafı sana rahat batıyor,kendine dert arıyorsun..
dert arıyorsan çık arabayla tepelere.
oralarda yaşayan insanların şartlarına bak,yaşam standartlarına bak..
belki yarar diyor..
haklı sanırım..yerimseniben

geçmek bilmedi bu zaman 3 aya yakındır böyleyim patronum bile fark etti ne oldu sana bi acayipsin dedi dün bana benneyaptımki

Bende aynıyım.Ne yapıcağımı bilmiyorum..bu konuya abone olacağım sanırım tavsiyelere kulak vermek lazım

arada bende öyle oluyorum canım.dışarlara çıkıp kafanı dağıtmaya çalış.manotonluktan da olabilir.iyi günler

rahmetli babannemin bi lafı vardı o geldi aklımaa... benneyaptımki

bir of çektim derinden yer oynadi yerinden kurtar bizi Allah'ım beterin beterinden :Saruboceq:

canım bir insanın hergünü her anı aynı olcak diye bir şey yokk.
her insanın bu tarz bunalımlı olduğu zamanlar olur..
bu durumu yaşayan tek sen degılsın..
o yüzden yalnız kalmamaya çalış ailenle vakit ayır, dergıler al,müzik dinle , arkadaşlarınla takıl ,her gun yenı yerlere gitmeye çalış.. bak yeni evliymişinde dua oku bol bol nazar da olabilir..:1hug:a.s.

valla bende nazara çok inanırım evime bi misafir gelsin bişe olsun ertesi gün kafam çatlıyor ağrıdan bişeyler kırılıyor vs. biraz okunsam ii olacak galibaa :Saruboceq:

valla bende nazara çok inanırım evime bi misafir gelsin bişe olsun ertesi gün kafam çatlıyor ağrıdan bişeyler kırılıyor vs. biraz okunsam ii olacak galibaa :Saruboceq:

tabiki oku bak mübarek aylardayız... işin gücün var saglıgın sıhatın yerınde çok şükür bir sıkıntımda yok diyorsun ee yeni evlendim mutluyum diyorsunn...o yuzden duayı eksık etme.. boş kaldınmı hemen oku...hem kendıne hem eşine..hem evine.. ne derler buyukler yenı doğum yapana yenı evlilere nazar deger dıye...a.s.:1hug:

canım bbazen banada böyle oluyo koyuyorum bi çiftetelli kendime geliyorum hiç bişey düşünmüyorum. alıyorum oülumu karşıma yürüteçte tabi oda mutlu halinden bende bi dene diycem ama 9 aylık hamilesin sanırım.

nihayet bu dünyada istisna olmadığımı anladım:))ben de de hep olur bu durum ve etrafımdakilerin çok tuhafına gider nasıl bişey bu diye ama yanlız değilmişim:)
bu aralar yine bu ruh halindeyim çöp bile atmaya inmek istemiyorum aşağı o kadar yani

gel yoldaş kayıt ol sıkılganlar kulübümüze kaydirigubbakcemile2

tamam canım tavsiyelerini değerlendiricem :Saruboceq:

canım evet bu aralar tam aynısını ben de yasıyorum boşluk galiba .ailesel problemler de var biraz bizde..her seyi bırakıp kaçasım geliyor...hadi ben bekarım eşim destekçim yok ama sen daha yeni evlisin ne boşluğu kocanla güzel vakitler geçirmeyi denesen ya..sohbet etsen ,gezsen vb...yeni evlisin sonucta tadını cıkar eşin surat sıyorsa derdini sor evlilikte iletişim çok önemli derler .:enbuyukkk:

ay valla neyden bilemiyorum ama bitkinlik, umursamazlık, paranoyaklıklar falanda oluştu vallaa noluyo bilmiom benneyaptımki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…