sizde kıpırdanmalar korkutuyor mu?

içimden ara ara balık kayar gibi oluyor ama tamda hissedemiyorum.
inşallah
çok heyecanlıyım..ve merakla bekliyorum.
bende seni tebrik ederim canım.Allahım sağsalim kucağımıza almayı nasip etsin inş.:Saruboceq:

tamam işte hissediyorsun:lepi:
zaten ilk öyle oluyor,bizde 16 haftada tekme hissetmedik,karnının içinde kaydığını hissedersin başlarda, özellikle sırtüstü yatarken,hissetmek için eşin biraz daha beklicek,sen keyfini çikarŞeniz

benim oğluşumda hiç yerinde durmuyo şu 1haftadır.öncesinde hiç hissetmiyordum...
şimdi ise dıştan bile belli oluyo tekmeleri... tekmelemeye başlar başlamaz :CüvCüv: karnımı açıp eşimi yanımaçağırıyorum..
amaaa çok güzel bi duygu büyümüşde tekmeler atmaya başlamış benim canım oğlumm:emir_bebek:

:ecrin_bebek:Hafta 16-17 de genelde hissedildiği ve ben 21 e kadar birsey hissetmediğim için baya bir panik olmustum aslında . 16-17 de hissettiğim sey sanki , orada birseyler oluyor ama adlandıramıyorum duygusu idi . Ama 2 haftadır ara ara hissettiğim daha farklı . Bumbumbum ... Cok sık olmasada gün içinde bir-iki defa olabiliyor . Galiba kızlar erkeklere göre biraz daha tembel bu konuda .. Yada benim kız tembel :)))) Ultrasonda gayet hareketliydi ama , her zaman olmuyor dediğim gibi...

Bende 18-19 haftalarda arada sırada çok hafif şeyler hissediyordum. Ama 20 haftalık olduğumuzdan beri kızım çok hareketli.. Geceleri uyutmuyor beni.. Onun hareketli olmasına okadar alıştıkki, az hareket ettiği günler biraz panikliyoruz...

Eşim sürekli soruyor tekmeliyormu diye.. Evet tekmeliyor deyince hemen karnımı açıp bakmaya başlıyor.. Elini koyup hissediyor... Çok hoşuna gidiyor babamızın...

ben o kadar alistim ki tekmelerine,tekmelemedigi an korkuyorum hemen acaba bisey mi oldu diye...benimki cok hareketli masallah....
bi de cinsiyetini gosterse .....ama nerdeeeeeeeeeeeeee.....

arkadaşlar oğlum 26 haftalık şu an.o kadar çok hareket ediyor ki uykumdan irkilerek uyanıyorum
sanki karnıma yumruk atıyorlar.bi dakika durmuyor.bu arada karnımda da gerilme çok olduğu için acayip bir şekilde çatlaklar oluştu.iğrenççç duruyorlar

X