sizce???

sizce???

• eymen mir bera

OY: 10 90,9%
  • ayris mersa

OY: 1 9,1%
  • karmen karen

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    11
isimlerin hepsi çok karmaşık okunuşu da telaffuzu da zor ve bir çoğu anlamsız liman , kırmızı ışık v.b....
bence en güzeli hem anlam olarak hem de güzel Türkçemize uygun bir isim olarak Eymen ...

herkese teşekkür ediyorum..
huyum kurusun bende çınar rüzgar doruk ceylin duru ada derin su gibi isimlerden nefret ediyorum...

merhaba, o saydığınız sözde ''moda'' isimlerden ben de zerre kadar hazetmiyorum, saygı duyuyorum sadece.. herkesin kendi evladı sonuçta. ancak sizin bulduklarınız da bunlardan pek farklı gelmedi bana. net olmalı isim, o sitede, bu sitede farklı anlamları olan yüzlerce isim var. ben kız veya erkek, eskilerden yanayım. mert ve zeynep bizim seçimimiz. sağlıkla bebeğinize kavuşmanızı dilerim..:nazar:

bazı isimler ailenin kültür seviyesini yansıtır ben ona inanırım.

Saçma!
Yahudi ismi konulunca kültürlü olunuyorda ne bileyim Sakine konulunca kültürsüz mü olunuyor..
İsim kompleksini hiç anlamam,saydığınız isimler sırf ilginç olsun ,ilgi çeksin diye düşünülmüş..
Yahudilerde bir anlamı olan isimden bana ne,ayyy çok kültürsüzüm yahu..
Çocuğumun ismini zeynep ,ayşe ne bileyim murat mehmet falan koymak istiyorum..
tühh keşke daha kültürlü bir aileye sahip olsaydım..
Komik yahu,kompleks düpedüz-tatlicadiarzu-

zevkler ve renkler tartışılmaz.ben şuan hamileyim ve rabbim izin verirse kızım ayris mersa oglum eymen bera olacak..ben sadece size sundum.sizde ankette oylamalıydınız...

X