sizce?

Benim evlilik kavramıma ters arkadaşlarla tatil fikri.Bekarken yeterince gitmiştir bence arkadaşlarıyla evliyken de eşiyle gidiversin...

Ben izin vermezdim onun artık bir ailesi var evlenmeden önceki hayatıyla şimdiki hayatı sorumlulukları farklı bunu bilerek evleniyor sonuçta

İzin verme hislerine güven dünden raziymis bir güzel plan yapmid
Kendi başına
Evlilikte kendi alanın olmalı ama bu kadarda fazla
Zaten gitmisin orada gitmeyi ver
His önemli yollama

İzin verme hislerine güven dünden raziymis bir güzel plan yapmid
Kendi başına
Evlilikte kendi alanın olmalı ama bu kadarda fazla
Zaten gitmisin orada gitmeyi ver
His önemli yollama

Ya evet bu his beni arada bıraktı zaten. Diyorum ya normalde takılmam git derim. Ayrıca bir arkadaşı daha var ailesiyle tatilde o da. Oraya git diyorum çünkü o arkadaşını iyi tanıyorum kız arkadaşıyla çok samimiyiz ailesiyle yaşıyor. Oraya tamam da buraya niye tamam değil diye bu sefer beni sıkıştırıyor. Arkadaş ben sana gitme demiyorum ki ama tek başına otelde ne gerek var diyorum.

Kesinlikle sebebi bu bence.
Ama bana göre evliliklerde bu tarz ayrı kalmalar gerekiyor. Hem daha çok özlemiş olunuyor hem de herkes biraz rahat nefes alıyor.

Dimi ben de sebebini buna bağlıyorum. Sanki bana sevgisini azalmış gibi hissettiğim için hemen bir fırsat bulduğunda yanlış yapacakmış gibi hissediyorum. Ki Allah var bu güne kadar o açıdan tek bir yanlışını görmedim. Güvenirim.
Ayrıca başka bir şehirde samimi bir arkadaşı daha ailesiyle birlikte tatilde. O arkadaşını iyi tanırım kız arkadaşı benim çok samimi arkadaşımdır oraya git diyorum. Bu sefer de ora niye oluyor da bura olmuyor ne var bunda gibi bir inatlaşma yapmaya başladı :sinirli:

Kıskanmak kısıtlamak değil de ben deniz,güneş,kum çok severken ben yokken böyle bir aktiviteyi rahatlıkla yapabilmesi beni üzerdi açıkçası.
Hiç ayrı gayrı tatil yapmadık,flört döneminden beri.

Yoo zaman ayırır bana geçen hafta başbaşa takıldık. Ondan önceki hafta eskişehire gittik. Hakkını yiyemem.
Siz kızınız yüzünden peşpeşe tatil yapamazken eşiniz neden her fırsatta tatil yapıyor ki?
Bu kadar rahatlık erkeği bozar, kadını boğar.

Bence gidebilir, bizim icin çok olağan, eşim birkaç arkadaşıyla her sene tatile, kampa gider, arkadaşlarını da ayrıntılı tanımıyorum ki o çok önemli bir ayrıntı değil, benim tanımam güvenmem gereken eşim.

Bazı çiftler ayrı tatile sıcak bakmıyor onu anlarım ama sizin eşiniz daha önce gitmiş şuan gitmesinde de sıkıntı olmamalı bence. Son zamanlarda çok tartışıyorsanız, ayrı birkaç gün iyide gelebilir.

ben kocamı kocam benı bilir
biz otele gittikmi çocuyoruz :KK53: :rolleyes: o yuzden otelde kalma oldugu için izin vermezdim ,

gerçi kocam bensiz bir yere gitmek istmez ,
Napıyorsunuz otelde ya? :KK70:

Konu sahibi ben evli değilim, ama fikrimin değeri varsa yorumlara çok şaşırdım. İzin ne demek ya, altı üstü 3 gün bunun 1 i de yolda gidecek. Neden çocuk gibi adama, hayır olmaz diyeyim ki. Ne olacak ki...he aranız da soğukluk var diyorsan, zorla yanında tuttuğun adam size daha bir sevgi mi dolacak?

Bir de gitmek isteyene hayatta kal yanımda, sensiz yapamam imajı vermem ben.

benimki asla bu teklifle gelmezdi. gelirse de ben hoşlanmazdım. hani ekstra mesai yapmış olur, gece gündüz yorulmuş olur vs. o zaman olabilir ama durup dururken neden gitsin ki siz evde çocukla uğraşırken.

Napıyorsunuz otelde ya? :KK70:

Konu sahibi ben evli değilim, ama fikrimin değeri varsa yorumlara çok şaşırdım. İzin ne demek ya, altı üstü 3 gün bunun 1 i de yolda gidecek. Neden çocuk gibi adama, hayır olmaz diyeyim ki. Ne olacak ki...he aranız da soğukluk var diyorsan, zorla yanında tuttuğun adam size daha bir sevgi mi dolacak?

Bir de gitmek isteyene hayatta kal yanımda, sensiz yapamam imajı vermem ben.
Bekara eş bosamak kolaydır tabii 😜😜😜

Ya evet bu his beni arada bıraktı zaten. Diyorum ya normalde takılmam git derim. Ayrıca bir arkadaşı daha var ailesiyle tatilde o da. Oraya git diyorum çünkü o arkadaşını iyi tanıyorum kız arkadaşıyla çok samimiyiz ailesiyle yaşıyor. Oraya tamam da buraya niye tamam değil diye bu sefer beni sıkıştırıyor. Arkadaş ben sana gitme demiyorum ki ama tek başına otelde ne gerek var diyorum.
Vardır bunda bişey gitmeni istemiyorum otur bnle de vakit gecireli m ailece de yollamma bence

X