Sizce test yapmamın zamanı geldi mi? Lütfen yardım edin

Sabah ilk idrarınla yap madem bu aksm yapmadın beklemen bi ise yarasın canım :) insallah vardır benmde bugn 31. Günüm bitti olmadım hala bende çok merak ediyrm

Yarın yapmaya karar verdim cikmaz diye. Gun icinde su icilince bazen gostermiyormus. Korktum. Ve yarin dogum gunum eger varsa dogum gunumde ogrenmek cok daha guzel olacak :)
Ben adetime 6 gun kala litrelerce su ictikten sonra aksam oglen ogrendim. Hemde adetime daha 6 gun vardi. Sizin ne kadar zaman gecmis o yuzden sabahi beklemenize gerek yoktu

Tebrik ederim canimAllah kucagina almayida nasip.etsin

Merak ettik ama ben dayanamadım burda sen nasıl dayanıyosun:)
Ben de dayanamıyorum ama bu saate kadar eşimin gelmesini bekledim o testi aldı gelirken. Şuan ise acaba çıkmazsa diye endişeleniyorum internette hep net sonuç vermeyebilir yazıyor. En kesin sabah idrarıyla çıkar yazmışlar korktum açıkcası. Yarın doğum günüm diye de beklesem diye düşündüm ama içim içimi yemiyor değil

Sabah ilk idrarınla yap madem bu aksm yapmadın beklemen bi ise yarasın canım :) insallah vardır benmde bugn 31. Günüm bitti olmadım hala bende çok merak ediyrm
İnşallah sen de hamilesindir :) İnsan bekleyince çok sıkılıyor biliyorum hakkında hayırlısı olsun :)

Yaptinnnnn miii:)

Yap canim yap herkes merak etti. Ben adetm biraz geciksin hemen yapiyordum. Beklemekte insani yoruyor. Evde hep fazladan testim bulunurdu. Yaptigimdan esimnden haberi olmazdi. Umutlanmasin diye gizli yapardm hep.

Ama çatladık burda meraktan :))
Şaka bir yana hakkında hayırlısı canım. Ben de adetime 4 gün kala akşamın bi vakti yapmıştım çıkmıştı. Senin bir de kaç gün geçmiş. Hangi saatte yaparsan yap çıkar zaten varsa eğer.

Canım inşallah olumlu sonuç alırsın ama 1 hafta bekle bence

Kizlar sizce yanilma payi var mi? Sabah tekrar yapicam ama.

canım yanılma payı %1 diyorlar sadece ama bu kadar net kırmızı olduğuna göre %100 hamilesin hayırlı olsun :) doğum günün de şimdiden kutlu olsun. En güzel hediye geldi maşallah :) sağlıkla kucağına al inşallah...

Certain marka iyi degil guvenilir degil diyenler var ben aldiktan sonra arastirdim oyuzden korkuyorum.. ama 1 hafta gecikmesi ve aninda kirmizi cizgilerin belirmesi yani bukadar yanilma olamaz heralde?

Kizlar sizce yanilma payi var mi? Sabah tekrar yapicam ama.
Yok canım ne yanılma payı bal gibi hamilesin işte. 5 ya da 6. haftanın içinde olman lazım. Keseyi bile görme ihtimalin var doktor kontrolünde. Direk doktora git kan vermeyi falan boşver. Eğer keseyi göremezse doktor o zmn kan tahlili ister zaten. Hayırlı olsun :)))

Maşallah. Rabbim tamamına erdirsin. Darısı basimiza inşallah. Biz de bir gun böyle çift çizgi gorumuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…