Sizce test yapmamın zamanı geldi mi? Lütfen yardım edin

Ozaman bu akşam sonucu buraya yaziyorum. Insallah guzel bi sonucla gelirim :)

Epey gecikmissin canım bencede yap yoksa bile doktora gitmen lazım bu kadr gecikmede iyi değil üstelik ama insallah vardır canım rabbim ğönlüne göre versin

Epey gecikmissin canım bencede yap yoksa bile doktora gitmen lazım bu kadr gecikmede iyi değil üstelik ama insallah vardır canım rabbim ğönlüne göre versin
Evet umarim kötü bir sey yoktur. Dedigin gibi hamile degilsem bu kadar gecikmesi hic normal degil.

Ben yapiyormusum gibi meraklandim bende aksam isten gelince yapmistim aninda silik ikinci cizgi cikti. Hemen acile gidip test verip onayladim gec kalmayin yapin

Genelde sabah yapılıyor ya bu akşam yapsam kesin doğru sonuç alır mıyım bu kadar gecikmeyle her türlü? :)
Çok heyecanlandım :)

Genelde sabah yapiliyor ama aksam yapmanda da bir sakinca yok bence. Ben adet gunumde, isten gelince oylesine yapmistm. Hani adet olacagimi umuyordum, cunku yumurtlama donemimde sevismedik desem yeridir. Cift cizgiyi gorunce hayal goruyorum herhalde ya, beynim uretiyor falan diye de dusundum, ama baktim cizgi duruyor. Aksam gittim kan verdim, ertesi gun de hamile oldugumu ogrendim. Hatta kan sonucu daha cikmadi diye ilk idrarla da test yaptim ertesi sabah. Koyuluk orani ayniydi. Ben yerinizde ilsam hemen test alip yapardim. :) onceki hamileligimde de aksama dogru yapmistim, adet olmam gereken tarihin ertesi gunuydu ya da o gundu, tam hatirlamiyorum.

Hayirlisi olsun insallah.

Böyle icim bir nebze olsun rahatliyor sizlerin verdigi cevaplarla :) Cok tesekkur ederim ilk olarak. Akşam dediğim gibi kesin test yapacagım. Umarım sonuc yüzümü güldürür.

Kizlar bnmde adetim gecikti ve elimde ovulasyon testi vardi yaptn pozitif çıkıyor 2gündür szde neden

Yarın yapmaya karar verdim cikmaz diye. Gun icinde su icilince bazen gostermiyormus. Korktum. Ve yarin dogum gunum eger varsa dogum gunumde ogrenmek cok daha guzel olacak :)

Yarın yapmaya karar verdim cikmaz diye. Gun icinde su icilince bazen gostermiyormus. Korktum. Ve yarin dogum gunum eger varsa dogum gunumde ogrenmek cok daha guzel olacak :)

Adet gectikten sonra gun icinde de cikar.
Ben adete 1 gun kala ogleden sonra ogrenmistim. Ve benim de ertesi gun esimin dogum gunuydu. Dogum gunu hediyesi oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…