Sizce test yapmamın zamanı geldi mi? Lütfen yardım edin

Certain marka iyi degil guvenilir degil diyenler var ben aldiktan sonra arastirdim oyuzden korkuyorum.. ama 1 hafta gecikmesi ve aninda kirmizi cizgilerin belirmesi yani bukadar yanilma olamaz heralde?

aynen yanılma silik çizgide belki anca olur ama bu koyulukla beta hcg bile bakmadan direkt kadın doğuma gitsen ultrasonda keseyi görürsün:anneadayı:

Ya süper bildiğin koyu iki çizgi sabah tekrar yap için rahatlasın ama sanmıyorum yanılma olacağını gecikmen olmuş test pozitif ve belliki hcg değerin oldukça yüksek

Ya süper bildiğin koyu iki çizgi sabah tekrar yap için rahatlasın ama sanmıyorum yanılma olacağını gecikmen olmuş test pozitif ve belliki hcg değerin oldukça yüksek
İnşallah dediğiniz gibidir :) Çok teşekkür ederim :) Yarın sabah tekrar yapıcam. Yine pozitifse hastaneye gidicem hafta içi :)

Arkadaşlar Merhaba yeni katıldım aranıza bu ay yumurtlama gününden bir gün önce ilişki oldu ertesi gün sancılar başladı ve bir gün sonra daha da sıddetlendı kasıklarımdan belıme kadar yuruyemıyordum nerdeyse ve o gunun akşamı atesım yükselmeye başladı 4 gün sürdü atesım bir düşüp bir yükseliyor du yemek bile yıyemedım caydan tıksındım ve böyle bir hafta sürdü şuan iyiyim bugün yada yarın hasta olmam lazım ama şuan hiçbir belırtı yok sizce hamile olabilir mıyım bu şekilde belırtı yaşayan oldumu

Yaaa :KK16:herkes aynı tepkiyi verdiğine göre aklın yolu birdir diyorum ve endişe etmiyorum şuan :))

için rahat olsun canım bebisini Allaha emanet et :) o adet olacakmış gibi olan ağrılar bende 10 haftalık olana kadar sürdü hic korkma. Sadece dikkat edecegin şeyler var mesela boyunun yetmediği yerlere uzanma, agir kaldırma, doktor izin verene kadar cinsel ilişki yasak, avm lerde filan x-ray den geçme, doktora danışmadan herhangi bir ilacı kullanma falan... Doktorun diğer dikkat etmen gereken şeyleri söyler artık :)

için rahat olsun canım bebisini Allaha emanet et :) o adet olacakmış gibi olan ağrılar bende 10 haftalık olana kadar sürdü hic korkma. Sadece dikkat edecegin şeyler var mesela boyunun yetmediği yerlere uzanma, agir kaldırma, doktor izin verene kadar cinsel ilişki yasak, avm lerde filan x-ray den geçme, doktora danışmadan herhangi bir ilacı kullanma falan... Doktorun diğer dikkat etmen gereken şeyleri söyler artık :)
Suan bile sirf bu sizlamalardan dolayi korkuyorum inanamiyorum :KK45: Sanki sabaha adet olacam oyle bir his veriyor ki ayirt edemiyo insan cok garip :) ayni belirtileri yasayanlarin olmasi sevindiriyo gercekten destekleriniz icin cok tesekkur ederim:KK15: yarin tekrar yapip yine yazicam buraya. Sonraysa doktor yolu :)

Suan bile sirf bu sizlamalardan dolayi korkuyorum inanamiyorum :KK45: Sanki sabaha adet olacam oyle bir his veriyor ki ayirt edemiyo insan cok garip :) ayni belirtileri yasayanlarin olmasi sevindiriyo gercekten destekleriniz icin cok tesekkur ederim:KK15: yarin tekrar yapip yine yazicam buraya. Sonraysa doktor yolu :)
Nolmal canım bu sancılar. Benim hala bazen kasıklarım yanıyor sancı giriyor. Takma kafana en kısa sürede de doktora git için de rahat etsin :)

Nolmal canım bu sancılar. Benim hala bazen kasıklarım yanıyor sancı giriyor. Takma kafana en kısa sürede de doktora git için de rahat etsin :)
Çok heyecanliyim Allahim her seyi gonlumuze gore versin insallah :) Hayalini kurdurdugu seyi esirgemesin. Çok mutluyum çoook :)

Çok heyecanliyim Allahim her seyi gonlumuze gore versin insallah :) Hayalini kurdurdugu seyi esirgemesin. Çok mutluyum çoook :)
:) Böyle doğum günü hediyesine can kurban :))))
Tekrar hayırlı olsun canım sağlıkla kucağımıza almak nasip olsun inşallah

]Arkadaşlar Merhaba yeni katıldım aranıza bu ay yumurtlama gününden bir gün önce ilişki oldu ertesi gün sancılar başladı ve bir gün sonra daha da sıddetlendı kasıklarımdan belıme kadar yuruyemıyordum nerdeyse ve o gunun akşamı atesım yükselmeye başladı 4 gün sürdü atesım bir düşüp bir yükseliyor du yemek bile yıyemedım caydan tıksındım ve böyle bir hafta sürdü şuan iyiyim bugün yada yarın hasta olmam lazım ama şuan hiçbir belırtı yok sizce hamile olabilir mıyım bu şekilde belırtı yaşayan oldumu

Tebrikler canim benim cok sevindim ya hayirli olsun sagsalim kucagina alirsin insaALLAH:) Hic belirti yasadin mi peki
Sadece adet agrisina benzer kasik agrilaro oldu arada sirada ve goguslerimde hassasiyet dokununca bastirinca aciyodu cok :) tesekkur ederim bu aradaa :)))

mrb benim adetime 2 gün var önceki aylar hamilelik belirtileri yaşardım çıkmazdı adet sancımda olurdu ama bu ay ne adet sancım var ne de hamilelik belirtisi adetimden 1 gün önce ilişkiye girmiştim bu ayda sadece 3 kere ilişki oldu ve sadece aşırı şekilde ekşime var hamile olma ihtimalim var mı

Sadece adet agrisina benzer kasik agrilaro oldu arada sirada ve goguslerimde hassasiyet dokununca bastirinca aciyodu cok :) tesekkur ederim bu aradaa :)))
Lutfen dua et RABBim bize de yasatsin bu mucizeyi. Cok farkli bi duygu olmali.:dua:

Lutfen dua et RABBim bize de yasatsin bu mucizeyi. Cok farkli bi duygu olmali.:dua:
Hala inanamiyorum acikcasi ben :) sanki olacakmisim dogru degilmis gibi. Kan testi yaptirmadan icim rahat edemeyecek :) Insallah herkes istedigine kavusur burda :) Rabbim isteyen herkese bu mutlulugu tatdirsin

Biz boşuna merak etmedik :) hayırlı olsun canım darısı başıma :)

X