sizce tekrar hamile miyim?

isimsizyeniuye

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2024
91
10
24
son zamanlarda sürekli benzer konu açtığımın farkındayım, zaten muayene olmaya da gidicem ama beklemenin ne kadar zorlu bi süreç olduğunu biliyorsunuz. kürtaj olalı 40 gün oldu dün test yaptım ve ikinci çizgi az çok belli, bebeğim 5 haftalıkken kürtaj oldum ondan kalacağını düşünmüyorum hormonların. neredeyse 3 haftadır bembeyaz gebeliğimdeki gibi akıntım var, az az mide bulantılarım, kramplarım bel ağrılarım var ve adet olmadım hala, bunları söyleyince doktorum gel bakalım dedi. sizce yeni gebelik oluşmuş mudur? (korunmama gerek yoktu 1 hafta içinde toparladım doktorum korun bekle gibi şeyler söylemedi) tam yumurtlama akıntım olduğunda korunmasız ilişki yaşadım.
IMG_3875.png

son zamanlarda sürekli benzer konu açtığımın farkındayım, zaten muayene olmaya da gidicem ama beklemenin ne kadar zorlu bi süreç olduğunu biliyorsunuz. kürtaj olalı 40 gün oldu dün test yaptım ve ikinci çizgi az çok belli, bebeğim 5 haftalıkken kürtaj oldum ondan kalacağını düşünmüyorum hormonların. neredeyse 3 haftadır bembeyaz gebeliğimdeki gibi akıntım var, az az mide bulantılarım, kramplarım bel ağrılarım var ve adet olmadım hala, bunları söyleyince doktorum gel bakalım dedi. sizce yeni gebelik oluşmuş mudur? (korunmama gerek yoktu 1 hafta içinde toparladım doktorum korun bekle gibi şeyler söylemedi) tam yumurtlama akıntım olduğunda korunmasız ilişki yaşadım.Eki Görüntüle 3469766
Ayy bence varrr 🙈 bence bi kan testi ver

son zamanlarda sürekli benzer konu açtığımın farkındayım, zaten muayene olmaya da gidicem ama beklemenin ne kadar zorlu bi süreç olduğunu biliyorsunuz. kürtaj olalı 40 gün oldu dün test yaptım ve ikinci çizgi az çok belli, bebeğim 5 haftalıkken kürtaj oldum ondan kalacağını düşünmüyorum hormonların. neredeyse 3 haftadır bembeyaz gebeliğimdeki gibi akıntım var, az az mide bulantılarım, kramplarım bel ağrılarım var ve adet olmadım hala, bunları söyleyince doktorum gel bakalım dedi. sizce yeni gebelik oluşmuş mudur? (korunmama gerek yoktu 1 hafta içinde toparladım doktorum korun bekle gibi şeyler söylemedi) tam yumurtlama akıntım olduğunda korunmasız ilişki yaşadım.Eki Görüntüle 3469766

arkadaslar merhaba ben dun doktora gittim ultrasonda kücük bir sey gordu gebelikten suphelenip hcg yaptirdi ama hcg 2 cikti ve #duphaston kullanmami soyledi hcg nin yanlis cikmis olma ihtimali var midir sizce?

X