Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Sizce spor yaparak ve kilo alarak göğsümü büyütebilir miyim ?

smile smile

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2016
305
80
31
Herkese merhaba.
Çok uzatmadan konuya girmek istiyorum. Boyum 164 kilom da 53. Fiziğimi çok seviyorum sadece göğsümün 5 cm falan daha büyük olmasını istiyorum. Vücut ölçülerim göğüs 85 bel 65 kalça 93.Aslında gayet güzel ama göğsüm fiziğime göre küçük kalıyor birazcık. Şu an hesaplama yaptım çoğu Türk kadını gibi armut bedenim ama göğsümden 3 cm kilo alırsam kum saati oluyorum .Düşününce tam armut değilim herhalde kum saatine yakın bir armutum . Tabi ben 5 cm istiyorum ama zor bir ihtimal bu.Daha önce hiç çokkilolu olmadım daha zayıf olduğum zamanlarda göğsüm daha küçüktü ama yani 49 kilo civarındayken göğüs farkım 7-8 cm ken şu an 11 cm kadar bir fark var göğüs altım ve üstüm arasında. Vücudum tam olarak nerden kilo alır bilmiyorum ben hem alttan hem üstten alıyorum sanırım . Kilom çok olmadığı için de göbeğim yok tabi. Sizce spor yaparak ve kilo alarak göğsümü büyütebilir miyim ? Seneye evlenicem bu benim için çok önemli bu konuda tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz ?

önemli olan göğsüm tabiki :) ama göğüs büyüyüp diğer yerler de orantısız olursa diye korkuyorum. Bir de kilo almaya çok meyilli değil vücudum :) hem spor yapıp hem de istediğim bölgeye kilo alamaz mıyım acaba :)

Kum saatine yakın bir armutum diyorsunız sporla göğüs kasları kuvvetleniyor göğüsü şekillendirebilirsiniz. Büyüklüğünü bilmiyorum ama duruşu değişecek, istediğiniz görünüme gelecek belki de, denemekte fayda var derim

Evlilik için önemi herhalde her kadın eşi onu çok çekici bulsun ister . Kim ne derse desin erkeklerin %80 i büyük göğüs seviyor . Benimki çok büyük olmayacak biliyorum ama en azından ilk gece gördüğünde tatmin edici boyutta olsun istiyorum :)

Evet evet öyle altım çok geniş değil dediğim gibi iki santimlik farkla bile kum saatine dönüyor vücudum :) Yani sadece alt bölgeden almam diye tahmin ediyorum kiloyu yani umarım yanılmıyorumdur :)

Canım bence sen vücudunun her bir noktasını santim santim takıntı yapmışsın.

Evlilik için kum saati vücut şartı mı aranıyor?

push up egzersizleri ile gögüste bir beden büyüme olduğu söyleniyor
yağ doku olan bir yeri yine yağ ile büyüteceğinize kas dokuya çevirmeye çalışın bence

ben arada bakarım vücut ölçülerime geçen sene 82 cm di göğsüm. Bir iki kilo aldım göğsüm bir tık daha dolgun gelmeye başladı ölçeyim dedim 85 olmuş mesela çok mutlu oldum.Spor yapmıyorum ama hareketli bir işim var belki ondan çok kilo alamıyorumdur :)

Evet çocuk doğunca büyüyormuş ama bazılarının da içi boşalıyormuş çok kötü oluyormuş malesef

push up ilk defa duydum . Tibet hareketi var bir onu biliyorum onu da denemedim hiç. Daha önceden pek takmıyordum ama balayını falan düşünüyorum bikini li düşününce göğsüm küçük kalıyor biraz

X