Sizce ovülasyon testim pozitif mi

Elfbysl

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2023
279
52
23
Bugün muayene olmaya gittim yumurtalarım 12 mm büyümüş akşamında ovülasyon testi yaptım bu şekilde çıktı haftaya da çatlatma iğnesi olucam sizce pozitif mi 12 mm yumurta çatlamaz neden böyle görünüyor

Eklentiler

• IMG_3243.jpeg
    50,5 KB · Görüntüleme: 93
42 günde bir oluyorum adet düzensizliğim var doktor bu ay letu adlı bir hormon ilacı verdi 5 gün kullandım 5 gün den sonra kontrole gittim ve yumurtalarım 12 mm ulaşmış
42 günde bir oluyosanız ve son regl tarihiniz 29 temmuz ise daha yeni regliniz bitmiş demektir

42 günde bir oluyorum adet düzensizliğim var doktor bu ay letu adlı bir hormon ilacı verdi 5 gün kullandım 5 gün den sonra kontrole gittim ve yumurtalarım 12 mm ulaşmış
O halde daha pik olması için baya bi gününüz var ama ilaçtanmıdır bilmem ama pik e yaklaşmış gibi duruyor testiniz değerlendirin bu günleri testi yapmayada devam edin yaparkende dikkat edin 2 saat fazla sıvı çay meyve suyu tüketmeden ve idrarı 2 saat yapmadan bekleyip sonra yapın

Tamam yarın tekrar yapıcam bakalım

bu sabahki ilk idrarım ileyaptığım testte bu şekilde çıktı aynı gibi

Eklentiler

• WhatsApp Image 2024-08-02 at 09.51.06.jpeg
    162,3 KB · Görüntüleme: 83
  • WhatsApp Image 2024-08-02 at 09.51.05.jpeg
    135,9 KB · Görüntüleme: 47
Benimkine de bakar mısınız kafayı yedim sürekli test yapmaktan, bugün yaptığım test
(6 Ağustos) T çizgisi beş dakika dolmadan belirdi acaba mümkün mü?

22 Temuz da regl oldum, 27' de bitti ben hesapladım ama uygulamalar kafamı karıştırdi. Pcos olduğundan tam gün veremiyorum ama son üç aydır otuz, otuz bir gün içerisinde regl oluyorum diyet ve kilo kaybıyla umarım anlatabilmişimdir yardımınız için çok teşekkür ederim

Ağustos ayının 10-11-12 sini mutlaka değerlendir o günler yumurtlayabilirsin Şuanlık düzenli olduğu için bu şekilde hesapladım bu testleri dediğim günler yap bide o şekilde burdan paylaş bakalım değerlendirelim inşallah bende senin gibiyim suan umarım bir bebişimiz olur dualarımız kabul olur

Aminn inşallah sağlıklı güzel bebislerimiz olurr, paylasacagim elbette sayende. Ben düzenli ilişki yapıyorum ki kaçırmayayım yumurtlamayı diye ama degerlendiriceğim dediğin günleri çok teşekkür ederim

Benimde bugün bu şekilde oldu dün ve bugünü değerlendiriyorum pik yapmış gibi duruyor

Eklentiler

• IMG_3296.jpeg
    139,4 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_3294.jpeg
    99,1 KB · Görüntüleme: 62
Ne demek canım aynı heyecanı paylaşıyoruz umarım aynı sevinci yaşarız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…