Sizce ovülasyon testim pik mi ?

015262

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2024
56
8
21
IMG_2221.jpeg
ilk defa kullanıyorum sizce kaç gün sonra tahminen pik görürüm ya da pik olduğunu anlamam için ne kadar koyulaşması gerekiyor buarada uygulama üzerinden pik tarihine baktığıma göre 4 gün sonra gösteriyor

Eklentiler

• IMG_2221.jpeg
    IMG_2221.jpeg
    58 KB · Görüntüleme: 31
Değil, soldaki çizgi gibi koyu olması gerekiyor 🌸

Pcos ya da hormonel bir sorun yoksa genelde 13-16. Günler arası görülüyor ama kişiden kişiye göre değişiyor. Ben 15. Günde pik görüyorum. Pik olması için iki çizgi aynı koyulukta olacak ya da t daha koyu olacak

Pcos ya da hormonel bir sorun yoksa genelde 13-16. Günler arası görülüyor ama kişiden kişiye göre değişiyor. Ben 15. Günde pik görüyorum. Pik olması için iki çizgi aynı koyulukta olacak ya da t daha koyu olacak
Hayır hormonel bir durumum yok 2 aydır uygulama üzerinden takip edip değerlendirdik fakat olmadı teste fırsat vermek istedim ama ilk yaptığımda silik olan 20 dk sonra ikiside kıpkırmızı oldu aklım karıştı şuan

Anladım ilk yaptığım da ilk görseldeki gibi olan test 20 dk sonra ikiside kırmızı gözükmesi normalmi peki bilmediğim için bilgi almak içimi rahatlatıyor açıkcası
Kuruduğu için koyulaşmış bir iki güne tam pik olur bence takip edin, değerlendirmek istiyorsanız değerlendirin pikten önceki günler de iyi olur 72 saate kadar sperm canlı kalabiliyor içeride

Kuruduğu için koyulaşmış bir iki güne tam pik olur bence takip edin, değerlendirmek istiyorsanız değerlendirin pikten önceki günler de iyi olur 72 saate kadar sperm canlı kalabiliyor içeride
Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim umarım herşey herkesin gönlüne göre olur 7 ay önce düşük yaptığım için biraz pimpirikliyim malum dua ederseniz çok iyi olur 🙏🥹

Hayır hormonel bir durumum yok 2 aydır uygulama üzerinden takip edip değerlendirdik fakat olmadı teste fırsat vermek istedim ama ilk yaptığımda silik olan 20 dk sonra ikiside kıpkırmızı oldu aklım karıştı şuan
Testlerin markasına göre değişiyor bazen bakma süresi. Mesela benim testimde 15 dk dan sonraki sonuçları dikkate almayınız yazıyor. Ben de uygulamadan bakıyordum hep 14. Gün yumurtlama gösteriyordu. 2 aydır ovulasyon testi kullanıyorum ve hep 15. Günde pik gördüm. Uygulama biraz ortalamaya göre tarih veriyor
şimdide böyle gözüküyor aklım karıştı inanın
Burda da bana pik gibi gelmedi canım. Bak benim pik günlerimde testlerim böyle oldu.

Eklentiler

• IMG_20241012_021804.jpg
    IMG_20241012_021804.jpg
    26,2 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_20241012_021936.jpg
    IMG_20241012_021936.jpg
    23,5 KB · Görüntüleme: 33
Testlerin markasına göre değişiyor bazen bakma süresi. Mesela benim testimde 15 dk dan sonraki sonuçları dikkate almayınız yazıyor. Ben de uygulamadan bakıyordum hep 14. Gün yumurtlama gösteriyordu. 2 aydır ovulasyon testi kullanıyorum ve hep 15. Günde pik gördüm. Uygulama biraz ortalamaya göre tarih veriyor

Burda da bana pik gibi gelmedi canım. Bak benim pik günlerimde testlerim böyle oldu.
Anladım çok teşekkür ederim ben testleri tekrarlamaya devam ediyim günden güne en doğrusu öyle olur sanırım 🙏

IMG_2316.jpeg
kızlar 15 de yaptığım testte ilk böyleydi sonrasında kurudukça çok az koyulaşmış şuan yaptığım test tamamen silik çıkmış ve ekim16 sı pik günüm zaten 15 i böyle çıkıp 16 sının silik olması nedendir sizce neden böyle oldu yada çatlamad geçmi çatlıycak

Eklentiler

• IMG_2326.jpeg
    IMG_2326.jpeg
    129,4 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_2327.jpeg
    IMG_2327.jpeg
    166,9 KB · Görüntüleme: 16
Canım bana 15 Ekim testin çok beklemeden koyulaştıysa pik günün gibi geldi. 16 sında silik çıkmasının sebebi yumurtanın çatlamış olması olabilir umarım değerlendirmişsindir❤️ 16 sı pik günüm demenin sebebi uygulamaysa ona çokta güven olmaz. Ortalama bir gün belirler. Herkeste aynı olacak diye bir şey yok. Uygulamaya göre 14. Gün pik görmem gerekirken ben 15. Gün görüyorum . 12 Ekim'deki testinde çok koyulaşmış durdukça. Şu an bakacak olsam o güne de pik derdim ama baya kuruduktan sonra öyle olmuştu diye hatırlıyorum

Canım bana 15 Ekim testin çok beklemeden koyulaştıysa pik günün gibi geldi. 16 sında silik çıkmasının sebebi yumurtanın çatlamış olması olabilir umarım değerlendirmişsindir❤️ 16 sı pik günüm demenin sebebi uygulamaysa ona çokta güven olmaz. Ortalama bir gün belirler. Herkeste aynı olacak diye bir şey yok. Uygulamaya göre 14. Gün pik görmem gerekirken ben 15. Gün görüyorum . 12 Ekim'deki testinde çok koyulaşmış durdukça. Şu an bakacak olsam o güne de pik derdim ama baya kuruduktan sonra öyle olmuştu diye hatırlıyorum
Ay ben inanın bu test işini Bir anlayamadım oyüzden hiç değerlendirmedim çatladıysa bile şimdi değerlendirsem tutarmı acaba

Valla sizin testlerden ben de bir şey anlayamadım. Benim yaptıklarım hep çok netti

Valla sizin testlerden ben de bir şey anlayamadım. Benim yaptıklarım hep çok netti
ay canım sana zahmet bakarmısın bu sefer hemen kıpkırmızı çıktı ve akıntım yoğun şekilde var kesin pik günümdür dimi ?

Eklentiler

• IMG_2343.jpeg
    IMG_2343.jpeg
    76,3 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG_2346.jpeg
    IMG_2346.jpeg
    118,2 KB · Görüntüleme: 8
X