Sizce nikah şahidi değiştirmek ayıp mı olur?

Alisyas

Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2024
318
473
28
Kızlar benim yakın bir arkadaşım var ona nikah şahidim olmasını teklif etmiştim bundan aylar önce, üstelik eski evliliğinde o da beni nikah şahidi yapmıştı, bu süreçte bazı kırıldığım noktalar oldu ona çok fazla dile getirmedim tolere ettim içimde ama ne bileyim o teklif ettiğim günkü hevesim de kalmadı o olsun istemiyorum artık sanki. Ama tabi o benim böyle düşündüğümü bilmediği için seni değil başkasını yapıcam dersem de ayıp etmiş olacağım. Kuzenim var çok sevdiğim bir kuzenim bu zamana kadar şehir dışında olmasına rağmen herkesten çok desteğini de hissettim bu süreçte. O yüzden onu yapmak istiyorum ben sanırım. Ama bu durum kırıcı olur mu kalp kırmak da istemiyorum.

Babanla son durum ne oldu ?
Stabil gidiyor bende alıştım artık düğün hazırlığına kaldığım yerden devam ediyorum iki gündür yeterince canımı sıktım bu sabah kendime söz verdim toparlandım çıktım dışarı hazırlıkların bir kısmını hallettim yarın da biraz işim var öyle geçer cumartesi de nişanlım geliyor zaten, o geldiğinde normale döneceğini düşünüyorum ben de nişanlıma belli etmemek için normal davranırım zaten özetle bu şekilde

Hayırlısı, mutluluklar

Benim nikah şahitlerim bir dünya idi
İkisinin adını yazdırabiliyorsun
Cümbür cemaat sahneye çıkmıştık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…