Sizce ne anlamaliyim?

Haklisin ama hakkima girmek istememesi de guzel bir sey yani bana da dedi ki bekle desem abartmis olurum hakkim degil, peki sizce neden dönmeyecek? Kendisi oyle kari kiz ariyan tipten degil. Arkadasları evlenirse o da evlenmek isterse donmek istemez mi ?

Ben dönsün demiyorum ama eger evlilige hazir degilseydi ve döndügünde hazir olursz belki bir sans veririm? Tabi kimse yoksa hayatimda , yoksa hayatta bakmam yuzune. Ama iste guven meselesi de var guveneme daha herhalde

Bu kadar düşünerek, hesaplayarak, öyle olursa böyle mi olur diye düşünerek yaşanmaz ki. Siz kendi hayatınıza bakacaksınız bu saatten sonra. Yıllar sonra karşılaşırsanız ve ikiniz de bekarsanız onu o zaman düşünürsünüz. Bu oturup şimdiden düşünülecek bir konu değil.

1999 ve bende oyle
çok daha erken evlenenler var ama, sonra da evde kaldın dersiniz.
Senin şuan kpss kasıyor olman lazım, vizyona hangi film girmiş, nerde hangi konser var onu kovalıyor olman lazım. 35 yaşımda evlendim kimse de evde kaldın demedi, eşimle tanışmasaydım daha da geç evlenebilirdim.
Çocuk gayet olgunmuş yaşına göre en doğru kararı vermiş

bu konu kapanmistir çok fazla sacma yorum gordum

Hahahaha gurbetcilere kurban ol sen
Kötü bir amaçla söylemedim aslında. Biraz daha muhafazakar yetişmişsiniz düşünce yapınızdan ve 24 yaşında evde kalma korkunuzdan belli oluyor.
Kimseye de kurban olamam valla, ama siz kendinizi toplum baskılarına kurban etmeye çok meraklı gibisiniz.
Benim hayatım değerli. Evleneyim de ne olursa olsun gibi telaşım olmadı hiçbir zaman. Başkaları ne düşünecek evde kaldı mı diyecekler diye beş aydır doğru düzgün tanımadığım insanlara evlilik muhabbeti yapmadım. Neyse allah yardımcınız olsun.

Haklisin ama hakkima girmek istememesi de guzel bir sey yani bana da dedi ki bekle desem abartmis olurum hakkim degil, peki sizce neden dönmeyecek? Kendisi oyle kari kiz ariyan tipten degil. Arkadasları evlenirse o da evlenmek isterse donmek istemez mi ?

Ben dönsün demiyorum ama eger evlilige hazir degilseydi ve döndügünde hazir olursz belki bir sans veririm? Tabi kimse yoksa hayatimda , yoksa hayatta bakmam yuzune. Ama iste guven meselesi de var guveneme daha herhalde
Bu şekilde ilişki olmaz
Dönerse dönünce evlilik isterse diye, hayat hep şuandır, şu an senin yanında değil, bir bakmısşın başkasıyla evlenmiş bu da olabilir, hiç sanma sana öyle dedi diye başkasına bakmayacak, yani bence dönerse de dönmezse de kendi hayatına bak, yarı yolda bırakmayacak insanlara harca zamanını

X