Sizce nasıl olmuş ?

Nilu12

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2022
3.348
54
Selam oğlumun doğum günü oldu haziranda nasıl olmuş yaptıklarım sizce ?soldaki meze,sağdaki pasta.pastanın herşeyini ben yaptım sadece o resimler kağıttan,arkalarına mastika yapıştırdım pastanın üzerindeki her bir şey yemeli

Eklentiler

• D6D71B6A-D6AF-40BD-B90C-1C7002DEFD73.jpeg
    D6D71B6A-D6AF-40BD-B90C-1C7002DEFD73.jpeg
    190,4 KB · Görüntüleme: 201
Eline saglik nilufer. Bayadir yoksun. Taşındın mı kendi evine?
Selam!çok teşekkürler.bir üye benim hakkımda profilinde doğru olmayan şeyler paylaşmıştı kısacası hayatıma karışmak gibi bir şey.o yüzden kavga falan oldu beni bir ay engellediler burdan,o yuzdenn yoktum.evime göçmedim hala.ama iş gidiyor orda yani çalışıyorlar .eve gideceğim diye içime bir hüzün çökmüş bu yerlerden ayrılmak hüznü.Azerbaycan’a gitmedim bu yıl yine ama o kadar da üzülmedim buraların üzüntüsü yüzünden

Selam oğlumun doğum günü oldu haziranda nasıl olmuş yaptıklarım sizce ?soldaki meze,sağdaki pasta.pastanın herşeyini ben yaptım sadece o resimler kağıttan,arkalarına mastika yapıştırdım pastanın üzerindeki her bir şey yemeli
Merhaba cok iyi mezeyi de pasta sandım ben 😀 benim eşimin de doğum günü yaklaşıyor hediye almayorum bu sefer ama pasta yapayım diyorum böyle güzel pasta kolay oluyor mu zormudur acaba ? ☺️

Merhaba cok iyi mezeyi de pasta sandım ben 😀 benim eşimin de doğum günü yaklaşıyor hediye almayorum bu sefer ama pasta yapayım diyorum böyle güzel pasta kolay oluyor mu zormudur acaba ? ☺️
Gerçekten beğendiniz mi?beni aşırı mutlu ettiniz teşekkürler

Gerçekten beğendiniz mi?beni aşırı mutlu ettiniz teşekkürler
Evet beğendim gerçekten pastanede alsaydınız daha iyi olmayacaktı yeteneklisiniz maşallah bende yapmak istiyorum neler kullandınız içine felan yazabilir misiniz?

Evet pandispanyayı sormuştum kreması felan tarif verebilir misiniz 😊 mesela bugün eşimin doğum günü zor bela bir pasta yaptım 😂
Çok özür dilerim geç yazdığım için.pandispanyaya un,nişasta,kaynar su,vanilya,kabartma tozu,şeker tozu,yumurta .krema için bir çok tarifler var

X