Sizce korkmalı mıyım?

bızım buralarda o saatde bır kız dısarı cıkmaz , dısarı cıkarsa yanında erkek olur dedıgınız saat ve yollarda tek basınıza tanımadıgınız bır erkege tum kısısel bılgılerınızı verıp hadsız sorular sordu dedıgınız kısıyle muhabbet edıp ustune bırde telefonunuzu vermıssınız

bence de korkmalısınız en cok kendınızden. pes yanı.

Eee siz bu kişiden rahatsız olmanıza rağmen baya durup sohbet etmişsiniz yani, üzerine birde telefon numaranızı vermişsiniz. Şimdi de sapık mı diye düşünmeniz çok tuhaf.
Sırf bu yüzden eve gitmemezlik yapmayın lütfen. En garantisi tlfn numaranızı değiştirin ya da rahatsız edecek gibi olursa sözlü nişanlı olduğunuzu filan belirtin iletişimi kesin ve eve gittiğinizde de o tarafta tek başınıza yürüyüş yapmayın.

Keske numaranın hic vermeseymissin neden verdinki.. Belki de seni çok beğendi daha yakından tanımak için soru sordu hemen sapik etmeyelim ki öyle olsa da engellersin olur biter

sen hayatı tam film tadında yaşıyorsun ya :) seviyorum sendeki hikayeleri.
böyle durumlarda direkt nişanlı, sevgili uydurmak gerekiyor ama nişanlım, sevgilim var tarzında değil de laf arasında atıyorum nişanlım eskiden o bölgede görev yaptı vs denebilir. ben genelde öyle diyorum.

beni de bir keresinde gecenin bir yarısı taksici soru yağmuruna tutmuştu. resmen bekar mısın falan dedi adam ya. nişanlıyım dedim, ama yüzük yok dedi şerefsiz. alerji yapıyor dedim. manyak çok.

Art niyetli veya değil, ayak üstü bir sokak tanışmasında bu kadar özel soruyu tepki vermeden yanıtlarsanız elbette karşınızdaki bodoslama devam eder

Rahatsız olduğunuzu belirtmemiş tlf nosuna kadar alış verişte bulunmuşsunuz. Çocuğun zorlaması baskısı tehditi tacizi olmamış ki bu kadar korkmanıza ne gerek var

Devamında telefonla veya sosyal medya üzerinden rahatsız edici bir hareketi oldu mu bilmiyorum ama ille de rahatsız oldum, pişman oldum diyorsanız telefondan da sosyal medyadan da engelleyin gitsin. İsterseniz öncesinde" samimiyetim olmayan kişileri hesabımda ve telefonumda istemiyorum kusura bakmayın lütfen "gibi de bir mesaj atabilirsiniz
Genel anlamda da insanlara durmaları gerektiği yeri göstermeyi ve sınır çizmeyi öğrenmelisiniz

Bu kadar rahatsız olmuşken numaranızı vermeseydiniz keşke en kötü siz alıp ben size dönerim deseydiniz. Konuşmak bile fazla ben olsam hiç konuşmadan uzaklaşırdım

İsteseydiniz pekala yanından uzaklaşabilirdiniz. Tüm kişisel bilgilerinizi verdikten sonra telefon numaranızı vermişsiniz bir de. Ya ilgisi hoşunuza gitti ya da dünyadan bihabersiniz.

Herkes neden okadar soruya cvp verdin diyor.
Ben farklı bir bakış açısıyla geldim

Bence konu sahibi tamamen korktuğu için hepsine itinayla tek tek cvp veriyor inşallah cevaplarin hepsi yanlıştır

Numara vermesi de korktuğu için.

Konu sahibi dostum, kesinlikle bir daha msj atarsa cevap yazma hatta sürekli yazarsa ya engelle yada şikayet et.

Belki çocuk da seni görünce çok hoşuna gitti ve seni kaçırmamak için saçma sapan sorular sorup sohbet ortamı oluşturmak istemiş olabilir. Ama üst üste evini sokağını sorması beni çok tedirgin etti... Bence sende tedirgin ol. Ve bu durumu ailene anlat.

Ben yıllar önce müge Anlı'da buna benzer bir olay izlemiştim. Ama adam kızı hergün iş çıkışı takip ediyor kız da ailesine bu durumu anlatıyor hatta fiziğini bile betimliyor sonra kız bir gün iş çıkışı eve gelmiyor ve kayboluyor artık adam mı kaçırdı ne oldu bilinmiyor.... Yani sende lütfen dikkat birazcık...

Hep bana bişey olmaz diyen gençlerin başı belada. Azıcık kork ayol... Ben burda su yazdıklarını okuyunca tırstım vallahi...

İstemem yan cebime koy

aşırı saçma bir şey yapmışsınız ve o kişi bana güven vermedi bence de akşamları tek dışarı çıkmayın numarasını da engelleyin eğer başka yerden yazarsa da numaranızı değiştirirsiniz

Kafa gel git galiba sizde de

Adam normal değil ama sizde normal görünmüyorsunuz. Ayrıca köpeği sevememenize üzülmenize de şaşırdım. Cidden sizin durumunuzda düşünülecek bir şey mi?

Hayatımda böyle saçma bir şey görmedim. Daha ilk soruda kalkıp gitmek gerekirken her soruya cevap verip, sonra da üstüne telefon numarası verip pişman olmak da neyin nesi? Elin adamının 40 tane sorusuna cevap verip de, buraya konu açıp bir soruya cevap vermemek de cabası...

Bu adam bir sapık evet ama siz ilk başta tavriniiz koysaydiniz adam daha fazlasını yapamazdı numara isteme bilmem ne bu tarz olaylara izin veren sizsiniz üzgünüm bunlar sizin yüzünüzden oluyor siz izin verdiğiniz için. De adam herşeyi yapıyor haliyle devir o kada çok bozuk ki durduk yere ölen kadınlar ölen çocuklar vs . Bı kiyametin kopmadigi kaldı bu ülkede bu ülke bu durumdayken siz de dikkat etmediyseniz tabikide korkmak zorundasınız

Numarani degistir hesabindan sil adini degistir profilini degistir herseyini degistir o gittigin yere adim dahi bidaha atma basindan tepkini koycakdin hayirdir yani hemen sevgili mi oldu ne sandi belkide sapik yani neler var neler görüyoruz televizyonda ay allah korusun gercekten cok cesaretlisin ben okurken bile degisik oldum dikat et kendine gelismeleri yaz merak ederim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…