Sizce koltuk takımı nasıl?

Pulsar20

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2019
109
35
Merhaba bayanlar,
Bu koltuk takımını beğendik sizce nasıl? Odamız 16m2 yani 4*4 tam kare. bir tane penceremiz var. 2 tane 3 lü 2 tane berjer olarak. Sizce rengi beni ilerde sıkar mı birde ilave olarak şu konsolu beğendik. Konsol üstü tv düşünüyoruz duvara. Sizce odayı çok bogar mı?

Eklentiler

• 5C05A8A5-2A63-44E3-AB2C-06AADF947389.png
    545,7 KB · Görüntüleme: 314
Koltuk şık ve rahat görünüyor.Berjeri farklı renk yapabilirsiniz.Konsol üstü TV. fikrini sevmiyorum ben.Modern sade bir ünite olabilir.
Odada koltuk ve TV.den başka bir şey olacak mı ?

Koltuk şık ve rahat görünüyor.Berjeri farklı renk yapabilirsiniz.Konsol üstü TV. fikrini sevmiyorum ben.Modern sade bir ünite olabilir.
Odada koltuk ve TV.den başka bir şey olacak mı ?
Yorumlarınız iÇin teşekkür ederim Odada sadece koltuk ve tv olacak

Yorumlarınız iÇin teşekkür ederim Odada sadece koltuk ve tv olacak
Koltuk rengi cok koyu bi zaman sonra skılırsınz bence renk değiştirm model begendysenz tv ünite almanızı tavsiye ederim konsol takımıda alabilirsinz aynalı fotoğraf var dolaplı güzel ve şık ama rengi beyaz olsun derim tahta renkleri pek tavsiye etmem yinede siz bilirsiniz

Koyu renk eşyaları pek sevmiyorum oda ne kadar güneş alsa da boğuyormuş gibi. Açık renk eşya her zaman iyidir . Modeli güzel yüksek. Konsoldan tv ünitesi değilde sade şık bir ünite alsanız daha güzel olur konsolu da bir köşeye koyarsınız üst duvara da bir ayna mis

konsol üstü tv gayet mantıklı, özellikle yeni yapılan bütün evlerin küçücük olduğunu varsayarak depolama alanı olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz ayrıca mobilya firmaları konsolların çoğu evde tv ünitesinin altında kullanıldığını bildikleri için en fazla 80 cm yükseklikte yapmaktadır. Renk konusuna gelince iç mimar olduğum için evimin bütün mobilyalarını kendim çizdim ve yaptım. Sizin beğendiğiniz gibi ceviz ve gri, antrasit tonları kullandım. Koltuk ve halıyı farklı remk kullanarak patlattım. Ama ne zaman mobilyalarıma baksam içim daralıyor. Çok koyu gelmeye başladı gözüme... hergün eşime bunları anneme vereceğim yeni yapacağım diyorum. Oda yok hayır ben renklerini ve kullanışlı olmalarını seviyorum diyor... kısa ve öz koyu tonlardan sıkılırsınız

Bende ilk evlenirken oturma odamı koyu yeşil tonlarında seçtim bir üçlü yeşil bir üçlü ve berjer de bej tonlaronda yani kremin biraz koyusu fonlarınıda yeşil yaptırdım ama zamanla sıkılmaya başladım ferahlık pek yoktu bide evim ışık almıyordu o zaman

O yüzden salonımı alırken krem rengi seçtim en ferah ton odaya her girdiğimde içim açılıyor
Oturma odamı da şimdi seviyorum gerçi daha sıcak bi havası var ceviz ve ahşap tonlarının evi daha sıcak bi havaya çevirdiği kesin

Yaa gerçekten mi demeyin öyle İç mimar olarak görüşleriniz mutlaka önemli benim için. Mutlaka baka baka insan sıkılıyor mobilyalarından bende o yüzden inç eleyip sık dokuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…