Sizce kızlık zarı bozulmuş olabilir mi ?

MarniRose

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2018
21
-10
25
Erkek arkadaşımla hep sürtünme yoluyla ilişki yaşıyorduk bugün biraz ileriye gitti sadece ucunun gireceğini söylemişti sonrasında bende kendimi çok kasmadım biraz girdi bir kaç kez gel git yaptı daha sonrasında devam etmesini istemedm çok fazla canım yanmadı ama sızlama vardı ve tam anlamıyla bir ilişki yaşamadık aslında penisine kan vs bulaşmamıştı sonrasında baktım çarşafa biraz kan bulaşmış elimle baktığımda da çok az geldi anlayamadım bozuldu mu ne oldu arkadaşlar tam anlamıyla bir birliktelikte olmadı esasında sonrasında kanamam olmadı ama çok üzgünüm benim için önemli olduğundan değil toplum baskısı aile sizce bozulmuş olabilir mi ;( lütfen yardım edin

Erkek arkadaşımla hep sürtünme yoluyla ilişki yaşıyorduk bugün biraz ileriye gitti sadece ucunun gireceğini söylemişti sonrasında bende kendimi çok kasmadım biraz girdi bir kaç kez gel git yaptı daha sonrasında devam etmesini istemedm çok fazla canım yanmadı ama sızlama vardı ve tam anlamıyla bir ilişki yaşamadık aslında penisine kan vs bulaşmamıştı sonrasında baktım çarşafa biraz kan bulaşmış elimle baktığımda da çok az geldi anlayamadım bozuldu mu ne oldu arkadaşlar tam anlamıyla bir birliktelikte olmadı esasında sonrasında kanamam olmadı ama çok üzgünüm benim için önemli olduğundan değil toplum baskısı aile sizce bozulmuş olabilir mi ;( lütfen yardım edin
Tutuşacaksanız neden yapıyorsunuz bunları? Neden?

İnsan gibi bir soru soruyorum anlam veremiyorum bu hemcinslerin bu kadar kötü yorumlarına düşüncelerine kendimi kötü hissettiğim için ve bileğim olmadığı için soruyorum gereksiz tavırlar bunlar
Ya bilmediğiniz işi neden yapıyorsunuz acaba? İçine giripte bozulmama ihtimali yoktur diye düşünüyorum kan gelmiş eline çarşafa sizce bozulması için yeterli değil mi? Oluk oluk kan mı akmasını bekliyorsunuz ?

Nasıl bir yardım istiyorsun ne yapalım 🙄

Zamani geriye mi alalım 🙄

kızlık zarına kanama kız mi diyelim :eek::63:

Nasıl bir yardım :KK53:

Nasıl bir yardım istiyorsun ne yapalım 🙄

Zamani geriye mi alalım 🙄

kızlık zarına kanama kız mi diyelim :eek::63:

Nasıl bir yardım :KK53:
Kızlık zarı düzeltme butonuna basmamızı istiyor. Biliyorsun ki bu butonun kullanılması için bütün kadınların onay vermesi gerekiyor. Geçen burada başka birisi için tören eşliğinde bastık.

Sesinizi kesesiniz yeter burada zor duruma düşmüşüm fikir almak istedim ne bu tavırlar ya ne kadar kötüsünüz

Kötü mü No no no :KK20:

Soruyorsun yardım edin diye bende soruyorum nasıl yardim edelim diye :KK43:

Zor duruma düşmeseydin bu senin sorunun
Bunu düsünmeden yaparsan olacağı bu ha yapıyorsan da sorun etkiyeceksin

Seviş gel bide burda dertlen yapma o zaman zor durumda kalmazsin bu kadar basit

Birde bir kaç kez yapıyorsun bumu yani zor durum

toplum aile baskısı demişsinizde sizinki şu hesap davul delinmemiş ama topmağın değmediği yer kaşmamış olsun istemişsiniz ama o davul delinmiş hayırlı olsun:halay:
Fikrinizi sormadı, ne bu böyle saçma sapan yanıtlar!?!??

Kızlık zarı düzeltme butonuna basmamızı istiyor. Biliyorsun ki bu butonun kullanılması için bütün kadınların onay vermesi gerekiyor. Geçen burada başka birisi için tören eşliğinde bastık.
Hayır bide kızıyor

Var gücümle yardim ediyorum

Da ben ne yapayım :63:

X