Sizce hangi gelinlik daha güzel? (Görselli)

Sen ne anlatiyon be abla

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2024
114
175
Merhaba kızlarrr,

Ben balık model gelinlikleri daha çok beğeniyorum ve kendime tarz olarak daha yakın buluyorum.Hoppa

Sizce hangi model daha güzel?
Şimdiden teşekkür ediyorum görüşleriniz için :KK200:

1.Model
BALIK1.png
BALIK11.png

2.Model
BALIK2.png
BALIK22.jpg

1'dekinin yaka tipini sevmiyorum ben, kendi gelinliğim balık olmasa da yakası 2 gibiydi ben çok severek giymiştim bence 2
Benim memintolar küçük olduğu için bu yakaları kendime yakıştırıyorum. :KK70: Farklı yakalarda (kalp yaka vs) iyice belli oluyor küçüklükleri ve gelinliği taşıyamazmışım gibi geliyor. Bilemedim, deneyip görmek lazım üstümde.

Bence ikisi de biraz klasikleşti artık :/ Yine de seçim yapmam gerekirse kesinlikle 1 numara.
Valla bu gelinlik konusunda hangisi klasikleşmiş model, hangisi daha modern veya farklı vs ben bilmiyorum. Açtım interneti hoşuma gidenleri seçtim :KK70: :KK70: Sizin mesela önerebileceğiniz bir model var mı yine balık olmak şartıyla?

Valla bu gelinlik konusunda hangisi klasikleşmiş model, hangisi daha modern veya farklı vs ben bilmiyorum. Açtım interneti hoşuma gidenleri seçtim :KK70: :KK70: Sizin mesela önerebileceğiniz bir model var mı yine balık olmak şartıyla?
Tamamen zevk meselesi ancak ben balıklarda az taşlı saten modelleri çok beğeniyorum. İnternetten bakın isterseniz. Bir de yerinizde olsam demonte kuyruk seçerim çünkü tüm düğün boyunca ben kuyruğumu toplamak zorunda kalmıştım. İki düğün yapıyor olunca da ikinci bir kuru temizlemeyle uğraştım herkes üstüne basmıştı oynarken :KK43:

X