sizce hamilemiyimmm ?

cemle_21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2010
3
0
arkadaslar gecen ay 5 inde erken adet gecırmıstım . bu ay 2 sınde olmam gerekıyordu aradan 9 gun gectı bu 9 gundur cok streslıyım suan olmasını ıstemıyorm. goguslerımde sertlık ve sıskınlık var adet gununden 4 gun sonra test yaptım sonuc negatıf .. ıdrarım koyu gelmeye basladı cok da su ıcıyorm baska bır seyım yok nısanlıyım evlenıcez fakat suan olması benım ıcın cok kotu durumlara yol acar. lutfen yardım edın agrılarım vardı hafıf akıntım geldı baska bır sey yok bıraz daha beklıyeyımı sızce karnım agrıyordu bugun hıc agrımadı. birde gecen ay adetımden 7 gun sonra falan beraber olmustuk tam 1 ay gectı aradan ne mıdem bulanıyor ne kafam karnımda sıslık yok hıc bır belırtı yok bu 1 ay ıcersınde gostermesı gerekmıyormuydu

Son düzenleme:
dert etme varsayalım hamilesin 5 dk da alıyorlar büyütülecek bişey değil. hemen normal hayatına dönüveriyorsun...

Bizler nereden bilelim hamilemisin değilmisin,doktor değiliz ki..Burada boşuna parmaklarını yoruyorsun,bir an önce kendin tıbbi yönde çaresini bul :))

canım bunu anlamanın tek yolu test yaptırmak... bir an önce test yaptır sen

korkunun ecele faydası yok tatlım mutlaka bı test al ve yap eger varsa bıseler dugun tarıhını erkene cekmeye bakınnn bu önemlı bır durum . keske evlenene kadar bekleseydınız ama olan olmuss bundan sonrası ıcın akıllı davranın bence mutlaka test yaptır ve eger pozıtıfse sonuc mumkun oldugunca erkene alın dugunu

test yapmışsın negatif çıkmış...bence stresten adet olmuyorsun..hamile değilsin bence...yinede bi hastaneye git kan testi yap...rahatla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…