Sizce Hamilemiyim 🙏

şu
teşekkür ediyorum

merhaba bende testte öğrendim adetim 4 gün gecikince sonra kan verdim (beta 420.4 çıktı) 7 -8 gün sonra geçen pazartesi kan verdim katlanma olmuş mu diye beta hcg değerinde (2057 çıktı ) bende görünür belirti olmadığını düşünüyorum ama yemek yediğim zman mideme fazla geliyormuş gibi hissediyorum bulantıdan ziyade reflü gibi oluyor hassaslıktan mı bilmiyorum ben 1 sene önce yine gebe kaldım ama onun hamilelik belirtisini yaşadım gibi oldu sol ayak parmağım tatlı tatlı kaşınmaya başladı geçti ve sol ayak bileğimden diz kapağıma kadar ağrı oluyor bazen ve bazen başım döner gibi oluyor acaba bunlar belirti mi belki erken diye daha belirti yaşamıyoruz bize öyle geliyor mudur ?

merhaba bende testte öğrendim adetim 4 gün gecikince sonra kan verdim (beta 420.4 çıktı) 7 -8 gün sonra geçen pazartesi kan verdim katlanma olmuş mu diye beta hcg değerinde (2057 çıktı ) bende görünür belirti olmadığını düşünüyorum ama yemek yediğim zman mideme fazla geliyormuş gibi hissediyorum bulantıdan ziyade reflü gibi oluyor hassaslıktan mı bilmiyorum ben 1 sene önce yine gebe kaldım ama onun hamilelik belirtisini yaşadım gibi oldu sol ayak parmağım tatlı tatlı kaşınmaya başladı geçti ve sol ayak bileğimden diz kapağıma kadar ağrı oluyor bazen ve bazen başım döner gibi oluyor acaba bunlar belirti mi belki erken diye daha belirti yaşamıyoruz bize öyle geliyor mudur ?

Ben de baş dönmesi uyku hali arada mide bulantisi yaşıyorum çok şükür baska bir durum yok aslında düşünmek istemiyorum çünkü panik var bende

Herkese merhabalar öncelikle gözünüz aydın belirtilerimi yazmak ve fikrinizi almak istiyorum. Adetim 4 gün gecikti iki gün önce erken gebelik testi yaptım çıkmadı erken olabileceklerini söylediler. Belirtilerim kasıklarımda batma ve istah artışı var bir de kokusuz sarı bir akıntı gördüm açık renki tek bir sefer. Sizce ne zaman kan vermeliyim ihtimal var mı 3 yıldır bekliyoruz lütfen dua edin

bence hamile olabilirsin benimde 4 gün gecikmişti kan verdim çıktı ama testte de çıkmıştı benim ama silik çizgi sonra tekrarladım netleşmeye başladı

en
sonra kanda pozitif çıktı Allah isteyenlerin duasını kabul Etsin ama hamile olabilirsin

Sende bana et olur mu bende hamileyim pazartesi son adet tarihim 9 Eylül benim o günden bugüne 37 gün haftaya pazartesiye doktora gideceğim en azından sağlıla bebeğimi görürüm kesesini beya kalbini duyarım

Sende bana et olur mu bende hamileyim pazartesi son adet tarihim 9 Eylül benim o günden bugüne 37 gün haftaya pazartesiye doktora gideceğim en azından sağlıla bebeğimi görürüm kesesini beya kalbini duyarım
Haftaya pazartesi son adet tarihime göre 42 günlük olacak

Rabbim başlangıcından doğumun kadar hep yanında olsun dilerim bebeğini görür ve sağlıkla kucağına alırsın hayırlı bir evladın olur dualarım seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…