Sizce Hamilemiyim 🙏

sevim123456

Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2024
121
13
35
Arkadaşlar merhaba,
5 Ekim De Adet olmam gerekiyordu Şuan 2 gün gecikti fakat bir haftadır adet ağrıları yaşıyorum Şuan bile karın ağrısı oluyor yani adet olacağım zaman nasılsa yine aynı fakat olmadım ve böyle kremsi beyaz peçetede açık sarı akıntım var hamile olabilir miyim sizce testim yok Şuan adet ağrılarım da olduğu için umutlanmakta istemiyorum bekliyorum yarında olmaz isem inşallah hamileyimdir yorum yaparsanız çok sevinirim

Test yapmadan bunu burdan soylemek mumkun değil bence, adet oncesi renkte olabilir gebelikte, eczaneden bir kaset test alin bence en net oyle anlarsiniz.

Bence hamilesin adet oldun mu

Hayrlisi olur inşallah canım,beklemek her ay var mı diye düşünmek çok yıpratıcı bilirim..
Ben dün öğrendim hamile olduğumu ama sıfır belirti(göğüslerim çok şiş tek) adet olacağım diye düşündüm hamile olduğumu öğrendim.
Eğer alma imkanın varsa test alıp yap bence,sonucu pozitif olsun

Çok tebrik ederim

Arkadaşlar bugün test yaptırdım ve hemen yazıyorum beta 1000 çıktı aşırı şaşkın ve duygusalım ne kadarlık oluyor değer iyi mi lütfen tecrübe ve bilgilerinizi bekliyorum

Arkadaşlar değerim bu çıktı iyi mi nedir acaba Şuan 8 gün gecikmem var

Eklentiler

• IMG_7057.jpeg
    165,2 KB · Görüntüleme: 44
Arkadaşlar bugün test yaptırdım ve hemen yazıyorum beta 1000 çıktı aşırı şaşkın ve duygusalım ne kadarlık oluyor değer iyi mi lütfen tecrübe ve bilgilerinizi bekliyorum Güzel

Arkadaşlar bugün test yaptırdım ve hemen yazıyorum beta 1000 çıktı aşırı şaşkın ve duygusalım ne kadarlık oluyor değer iyi mi lütfen tecrübe ve bilgilerinizi bekliyorum
Hayırlı olsun sağlıkla gelsinnnn

Bende test verdım 2057 çıktı bugün
Çok tebrik ederim seni de teşekkür ederim canım bugün doktora göründüm daha kendi doktoruma gidemedim en yakın hemen gitmek için buradaki devlet hastanesine göründüm karından ultrasyon yaptı keseyi gördü ama bebekle ilgili birşey demedi sorun var mı dedim ama yok dedi 5 haftalık kese çapı 12,2 mm çıktı normal mi sence

Kan alındı bugün 4-5 tüp işte çarşamba günü sonuç alacağız birde artık sanırım bir tüp kan Ankara’ya gidiyormuş onu anlamadım yeni çıkmış neyin testi için onu anlamadım

Sanırım 7 haftaya kadar bebeği görmesi gerekiyor bebeği gördü mü görmediyse geç döllenmedir eğer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…