Sizce hamilemiyim ? test fotoğraflı..

tabiki hamilesin canım neden olmayası ki rabbim sana bu mübarek günde en güzel mucizesini vermiş çok şükür tebrikler ama en kısa zamanda bi kan testi yaptır kafan rahatlasın tekrar hayırlı olsun.

insallah kizlar ya carsamba evime dondugumde direk hastanede olucam :)
Allahım bu mübarek günde sana şükürler olsun

insallah kizlar ya carsamba evime dondugumde direk hastanede olucam :)
Allahım bu mübarek günde sana şükürler olsun

benim de bat bugün. 2. çizgiyi gördüm çok şükür. çarşamba günü ben de kan testi yaptıracağım bi de cuma günü. artışa bakmak lazım sağlıklı artıp artmadığına göre..

benim de bat bugün. 2. çizgiyi gördüm çok şükür. çarşamba günü ben de kan testi yaptıracağım bi de cuma günü. artışa bakmak lazım sağlıklı artıp artmadığına göre..

aa senin adinada cok sevindim canim carsamba gunu gene yazisiriz :)

Merhaba burdayeniyim ama uzun zamandır takip ediyorum ve sizin bilginize çok ihtiyacım var ben adetimi 10 gün geçtim umutlanmistim ama test yaptm negatif hem kan hem idrar 11. günde adet gördüm ama bi tuhafti rengi falan bıde kısa sürdü onun öncesinde de kahverengi akintim olmuştu daha snra kanamam oldu dr a gittim yumurtan catlamamis bıde kist var dedı ama kötü bi kist değil ondan ilaç vermedi neyse adetim 3. gün kesildi ve kahverengi akıntı başladı 5.gün kesildi temizlendim ama o zamndan beri ağrım çok mıde bulantısı var hafif bel kasık ağrısı uyku halsizlik cqbuk yorulma faln sizce hamile olabilir miyim yardımcı olur musunuz baya uzun oldu ama okuyup cevaplayan için çok teşekkür ederim

arkadaşlar geçen ay reglime 3 gün kala test yaptım 2.çizgi silik çıktı bende kesin hamileyim sanıp heveslendim ama 1 gün geç olarak regl oldum maalesef şimdi yarını bekliyorum inşallah olmam. ama bu sefer kesinlikle en az 3 gün geçmesini bekleyip test yapacağım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…