sizce gebelik testim pozitif mi hafif silik gibi

Kan şu anda vermek istemiyorum adetim 1 hafta geçsin o şekilde kan vericem bu arada testim artimed yalancı pozitif çıkarıyormuş sanırım oda aklımı karıştırdı
O kadarını bilemem ben hep predictor diye yazılıyodu galiba onu kullandım

Büyük ihtimal gebesiniz. Bi randevu alıp kan verseniz iyi olur
Galiba değilim bu gün kanamam oldu adet kadar yoğun değil pıhtı da yok ama kimyasal galiba ilk kahve rengi ve kırmızı karışık hiç böyle birşey yaşamadığım için ve tecrübem olmadığı için bilemiyorum

Galiba değilim bu gün kanamam oldu adet kadar yoğun değil pıhtı da yok ama kimyasal galiba ilk kahve rengi ve kırmızı karışık hiç böyle birşey yaşamadığım için ve tecrübem olmadığı için bilemiyorum
Benimde kimyasal tecrübem yok. Bilemiyorum

Kızlar testim yine pozitif adet olmuş gibi kanamam var pıhtıda geliyor ben anlamadım bu işi renkle oynama da yapmadım kimyasal sandım ama pozitif görüyorum testlerde sizce ne olabilir yarın hastaneye gideceğim böyle bir durum yaşayan oldu mu

Eklentiler

• IMG_8652.jpeg
    IMG_8652.jpeg
    166 KB · Görüntüleme: 16
Kızlar testim yine pozitif adet olmuş gibi kanamam var pıhtıda geliyor ben anlamadım bu işi renkle oynama da yapmadım kimyasal sandım ama pozitif görüyorum testlerde sizce ne olabilir yarın hastaneye gideceğim böyle bir durum yaşayan oldu mu
Sürekli mi pozitif sonuç aldınız hastanede ne sonuç çıktı?

X