sizce erkekler bunları söylermi ????

yelda85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2008
359
2
1: Maç önemli degil diziyi seyredelim,

2: Birlikte alışverişe çıkmayi özledim,

3: Aldatmak çok saçma,

4: Sadece salata yiyecegim,

5: Galiba yanlış yola saptım bilen birine soralım,

6: Ayaktayken sana da bir çay koyayım,

7: Karar veremiyorsan 2 ayakabıyı da alalım,

8: Seninle sohbet etmek varken kahvaltıda neden gazete okuyayım?

eğer söyler diyorsanız kesin uyku sersemisiniz ...

bazilarini soyler yaaa....bu saattede uyku sersemi olunmaz dime....

asik bana:dilcikar:

walla kim inanır kim inanmaz bilemem ama
eşim bu 8 maddenin 8 ini de söyler..
bitanedir o :)

2 ayakkabı içinde çok dırdır dırdır edıyorsam sırf benım sesimi kesmek için 2 ayakkabıda al dıyordur..

yada aldatmak sacmadır söznü gerçekten içten söylemiyordur.sadece karısına öyle düşündüğünü söylemek için söylüyordur.yalan söylüyordur.

ıspanak pişirmişinizdir.oda sevmediği için salatayı tercih ediyordur..

dizidede güzel bir hatun varsa onun için izleme ihtimali olabilir.

ayaktayken sanada bir çay koyayımda uykun açılsın. gecemiz uzun sürebilir...(anladınız siz onu)

gece ormanlık alanda korkmuştur yada arabada yeterli yakıt yoktur bu yüzden sormuştur.

alışveriştede karısı mutlaka eşini düşündüğü için belki banada bir şey alır umuduyla alışverişe çıkacaktır.

hep can sıkıcı haberler var zaten.en ıyısı en az can sıkan senı dınleyeyım dıye düşünüyordur.....

bende çok paranoyak gordum kendımı..........

kızlar kaç yıllık evlisiniz bilmiyorum ama 15 yıllık evlilikten sonra bu maddelerde gözle görülür bir düşüş yaşanıyor

1.ve 4. maddeler benim eşimin yanından bile geçmez tam bir maç hastasıdır hele maç fenerin maçıysa gözü hiç bişey görmez
saltayla karın doyurmak mı? akşam yemeğinden sonra eee yarın ne yesek diyen bir eşim varcokacimcoook iştahlıdır birazcık :1hug:
ama diğerlerini duyarım ben aşkımdan :asigim:

:asigim:benimki sadece 7.yi söyler
diğerlerini arasıra yada aslaklava:

a.s.
:dance:gene

benim ki aldatmanın gerçekten saçma olduğunu düşünüyor, senle başa çıkamazken başıma ikinci birini musallat edemem diyor....:roflol::roflol::roflol:

walla kim inanır kim inanmaz bilemem ama
eşim bu 8 maddenin 8 ini de söyler..
bitanedir o :)

Ne iyiymiş maşallah diyelim ya şey diycem kardeşi falan yokmu bekar yada evde kalmış :jeyyar:belki kıyısından köşesinden çekmiştir. Şakaaayerimseniben canım... allah bozmasın...:1hug:

Ne iyiymiş maşallah diyelim ya şey diycem kardeşi falan yokmu bekar yada evde kalmış :jeyyar:belki kıyısından köşesinden çekmiştir. Şakaaayerimseniben canım... allah bozmasın...:1hug:

yok canım malesef :)
ama sadece benim eşim değil,ben çok kaliteli erkekler olduğunu biliyorum,
biraz şans biraz da iyi analiz diyelim:)
yolun açık olsun:)
illa ki olumsuz yönleri de wardır,kimse mükemmel değilidir ama ewt,
bu 8 maddeye de uyuyor..

bence asla boyle seyler demezler ya onlar degismeli yada biz onlardan cok sey bekliyoruz

hepsini olmasa da bir kısmını söylerler ya haksızlık etmeyin bukadar da bön değiller değil mi bu erkekler:))

benim eşim asla maç izlemes:)canı isteyince pazarları ewde olunca kahvaltıyı kendi hazırlar çok güsel menemen yapar.aslında yazdıklarınn cogunu yapar.ve öğlen oldu sabah 9da:1closedeyes: kalktım.uyku sersemliğim yok.en önemlisi ise benim eşim gerçekten aldatmayı saçma buluyo.yapcak olursam merak etme senle aramdaki hersey biter öle dio.yani aldatılıcak kadın deilsin dio.hani genede erkektir demi kızlar:):):)

eşime okudum maddeleri...
alışverişe çıkmayı özledim ve salata yiycem'i asla söylemem dedi...
hiç özletmiyorsun ki hergün alışverişteyiz dedi adam
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

gerçekten benim eşim bu maddelerin hepsini söyler.hatta koyu bir cimbom taraftarı olmasına rağmen ya bugün film izleyelim maçın özetini falan izleyelimmi diye sorduğumda tmm sonra özetleri izlerim der.hatta bazen işten gelmeden arar temizlik falan yaptıysan yemek yapma ben gelince hazırlarım birşeyler bile der:)çok ciddi söylüyorum kızlar benim eşim hayattaki en büyük yardımcım.allah razı olsun ondan.brtanedir benim eşimmm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…