Sizce çok mu abartıyorum? Eşim başka kızların videolarına bakıyor

Ah damla öyle bi aşk hissediyorum ki, istiyorum ki o adam o olsun. Kalbim aklım birbirine girdi. Neden onda diretiyorum diye soruyorum kendime. Neden kopamıyorum? Onlauken de mutlu olduğum anları seviyorum. Bir mutlu sn için onlarca mutsuz an yaşıyorum bu döngüden çıkmak istiyorum eşim beni anlasa sanki her şey çözülecek gibi sizce hayal mi kuruyorum yoksa bu olabilir mi
Bu aşk değil ki tatlım sevgi de değil baya takıntı bu, ayrılmak da sevgiye dahil

Fikrinize katılıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim
Demeyin tabi. Sevisme istedi de siz mi reddettiniz? Öyleyse aldatma potansiyeli var. Nasıl çözebiliriz? Aslında kimseyi değiştiremeyiz. Kendini bu şekilde tatmin yoluna gidecekse konuşsanız en fazla sizin yanınızda dikkat eder. Siz yokken yine yapar. Huylu huyundan vazgecmiyor maalesef.

2002 doğumluymuşsunuz
Meme dikleştirme, kalça, dolgu vb birsürü ameliyat olmuşsunuz
Sürekli eşinizin sizi beğenmeyip yargıladığından bahsetmişsiniz
Hatta yeni bi yer keşfedip daha da ameliyat olacakmışsınız
Bir yorumda eşinizin işsiz olduğundan bahsedilmiş
Sahi kendinize bunu niye yapıyorsunuz
Ömür böyle geçer mi yahu
Hayat bu mu gerçekten
Tamam kadınız güzelliğe bakıma ilgimiz ihtiyacımız var ama
Hayat bunlardan ibaret değil
Yaşıtlarınız gibi okumak, gezmek tozmak, kendini geliştirmek varken
Yanınızdaki herif yatakta siz varken kendini okşuyor
Kendinize yakıştırdığınız hayat bu mu gerçekten
Ayy şaşırdım şimdi ben de herife kızıyorum.

22 yaşında çocuk hem kocaya bakacak hem bu kadar operasyona verecek parayı nasıl kazanıyor ki?
Çocuk yok, trendyol mağazam var, e kitap satıyorum. İnfluencerlık yapıyorum. Pandemi ile başladım sosyal medyaya o yüzden biraz daha şanslı ilerledim. İyi miktarlar kazanıyoruz ama biriktirmeyip lüks markalara harcarsan para harcanıp gidiyor. 3 tane de elemanım var, ben kenara hep para koyarım. Altın alırım. Coin alırım. Birikim konusunda iyiyimdir. Finansal konuda kafam zehir simdi üniversiteye gitmeye karar verdim yurtdışında okumak için ingilizce eğitimi almaya başladım kocayı geçtim bu süreci komple paylaşıcam burda inanılmaz mutsuz bi hayatım var bende mutlu olmak kendime güvenmek istiyorum artık çok doluyum ya ondan böyle uzun uzun yazıyorum

Bak ben p*rno izlemesini istemem. İzlerse de oranın sahte olduğunu fark etmeli. Ki sürekli kadınları izliyor olması bakıypr olması, kendime olan güvenimi yerle bir etti. Yanımızdan bi kız geçtiğinde hemen kendimle kıyaslıyorum. Engel olamıyorum. Gerçekten o kadar ağlıyorum ki bu duruma. Yakın kız arkadaşlarımı bike içten içe kıskanabiliyorum.
Üzgünüm ama kocanız sapık.

Çocuk yok, trendyol mağazam var, e kitap satıyorum. İnfluencerlık yapıyorum. Pandemi ile başladım sosyal medyaya o yüzden biraz daha şanslı ilerledim. İyi miktarlar kazanıyoruz ama biriktirmeyip lüks markalara harcarsan para harcanıp gidiyor. 3 tane de elemanım var, ben kenara hep para koyarım. Altın alırım. Coin alırım. Birikim konusunda iyiyimdir. Finansal konuda kafam zehir simdi üniversiteye gitmeye karar verdim yurtdışında okumak için ingilizce eğitimi almaya başladım kocayı geçtim bu süreci komple paylaşıcam burda inanılmaz mutsuz bi hayatım var bende mutlu olmak kendime güvenmek istiyorum artık çok doluyum ya ondan böyle uzun uzun yazıyorum
Dolu dolu bir kadınsın. Kendine yatırım yapsana. Eli çükünde bi hırbo için kendini,gençliğini niye harcayasın?

Çünkü kadın=yatak gözüyle bakıyor gözünü sevdiğim:sopa:
Çünkü kadın=yatak gözüyle bakıyor gözünü sevdiğim:sopa:
Buraya yazmadığım daha tonla sorun var. Şu anda ayrılabilecek zihinde hissetmiyorum. Bu konuyu şu an açarsam çok büyük kavga ederiz. Galiba ayrılacağım. Şu anda sadece kendi hayatıma odaklanmak kendimi seçmek istiyorum. Ha ben bunu yaparken bana karşı tavırları belki değişir. Kendisini düzeltir çünkü bende çok sağlıklı bir yapıda değilim. Ama bunun en büyük rtkisi de o. Beni mutsuzlukla suçlıyor mutsuz olmamla suçluyor ama mutlu olabileceğim anlar az eğer ben aza teşekkür edersem evet daha mutlu olabiliyoruz. Kendimi de suçlu hissediyorum onun şu anki halini hiç sevmediğim için mi o böyle

Bu adam size saygı duymuyor sevmiyor. Beden alginizi bozmuş. Sizi delirtip terk edinceye kadar mı bekleyeceksiniz mesela?
Sağlıklı bir seçim değil evet. Kızlar ben babadan da yoksun büyüdüm. Kendimde bu konuda yaralıyım. Şimdi terapi ile fark ediyorum biraz daha bazı şeyleri :KK43: normalde bir arkadaşım bunları yaşıyor olsa kendine gel diyeceğim her şeyi kendim yaptım. Yaşamayınca kolay oluyor böyle şeyler, olayın içersinde iken öyle mantıklı olmakta güçlük çekiyorum.

Buraya yazmadığım daha tonla sorun var. Şu anda ayrılabilecek zihinde hissetmiyorum. Bu konuyu şu an açarsam çok büyük kavga ederiz. Galiba ayrılacağım. Şu anda sadece kendi hayatıma odaklanmak kendimi seçmek istiyorum. Ha ben bunu yaparken bana karşı tavırları belki değişir. Kendisini düzeltir çünkü bende çok sağlıklı bir yapıda değilim. Ama bunun en büyük rtkisi de o. Beni mutsuzlukla suçlıyor mutsuz olmamla suçluyor ama mutlu olabileceğim anlar az eğer ben aza teşekkür edersem evet daha mutlu olabiliyoruz. Kendimi de suçlu hissediyorum onun şu anki halini hiç sevmediğim için mi o böyle
Kendinizi suçlayacak bir şey yok. Manipülasyon'a maruz kalıyorsunuz.Ve manipülasyon da tam olarak böyle bir şey. Tonlarca estetiği de sadece kendiniz istiyorsanız yapın.
Bu adam değişmez.Ayrılmak ayrılmamak sizin kararınız,günün sonunda yalnız ve mutsuz olan siz olacaksınız. Yerinizde olsam boşanır ve hayatı kendime göre yaşarım.

Sağlıklı bir seçim değil evet. Kızlar ben babadan da yoksun büyüdüm. Kendimde bu konuda yaralıyım. Şimdi terapi ile fark ediyorum biraz daha bazı şeyleri :KK43: normalde bir arkadaşım bunları yaşıyor olsa kendine gel diyeceğim her şeyi kendim yaptım. Yaşamayınca kolay oluyor böyle şeyler, olayın içersinde iken öyle mantıklı olmakta güçlük çekiyorum.
Terk et acını çek ağla zırla kendini bulacaksın. Yaralar kabuk bağlayacak ama önce kanaması gerekiyor. Terk et şunu. Kendine eziyet ediyorsun.

2 aydır terspiye gidiyorum yogaya falan başladım kendimi iyileştirmeye çalışıyorum. Anlaşılmak istiyorum ilişkimde bana diyor ki anlaşılmayı önemseme. Takılma buna. Boşanmak istemiyorum keşke böyle şeyler olmasa diyorum
Düpedüz size şahsiyetinize hakaret ama bu adam. Yani bu adamla evli kalmak. Neden boşanmak istemiyorsunuz başka adam mı yok da bu sapığa kaldınız

Bu adamı bırak ve tedavi ol, çok ciddiyim. Kendine yaptığın kötüğün farkında bile değilsin. Yarın öbür gün çocuğun olsa o bile tehlikede olacak, bu herife çocuk bile emanet edilmez güvenerek.

Ben de böyle düşünüyorum. Dosyaşarında eski sevgilisinin videosu var. Galeride yok ama dosyalarına kaydetmiş. Ben istediği kadın değil miyim diye düşünüp ağlamaktan yoruldum
Adam sizi sevmiyor, inatla ve ısrarla gösteriyor her fırsatta. Siz boşanmak yerine hala ağlayıp zırlamayı tercih ediyorsanız bu muameleyi hak ediyorsunuz demektir. Aynen böyle devam.

Psikoloğa götürün eğer boşanmak istemiyorsanız eşiniz bence çok şanslı başka kadın olsa hamsi gibi kafasını koparırlar

Bunu konuşmaya çalıştığımda da 3 4 gündür sevişmiyoruz diyerek beni suçlamaya çalıştı ama konu bununla ilgili değil farkındayım.
yani Allah korusun bi çocuk doğursan bu adamdan, lohusayken aldatacak. Bahaneye bak ş…izin. Bari bakmıyordum karşıma çıktı falan de, baktığını itiraf etmiş bi de karısını suçluyor hey Allahım.

Kendinizi suçlayacak bir şey yok. Manipülasyon'a maruz kalıyorsunuz.Ve manipülasyon da tam olarak böyle bir şey. Tonlarca estetiği de sadece kendiniz istiyorsanız yapın.
Bu adam değişmez.Ayrılmak ayrılmamak sizin kararınız,günün sonunda yalnız ve mutsuz olan siz olacaksınız. Yerinizde olsam boşanır ve hayatı kendime göre yaşarım.

Kendimi suçluyorum evet, ona hiçbir şey yapmıyorsun dedim defalarca çünkü yapmıyordu da ama bunlara incindiğini söylüyor bende böyle şeyler söylediğime üzgünüm ona istediğim erkek değilsin dedim ben dedim beni iyiyie yönlendiren birini istiyorum hayatımda bana sorunlarımda yardımcı olacak falan bana sinirleniyor. Ama bunu istiyorum ve zor değil gün boyu oyun oynucana boş boş sosyal medyada gezceğine bi şeyler yapsın ya gitsin gerekirse bi iş kurmak istesin vallahi desteklerim ama 7/24 saçma sapan seyler izliyor

X