Sizce Bunu Atlatabilir miyiz? Ya da Nasıl Atlatırız Çok Utanıyorum

Nişanlımı gönderirsen biter bu iş diye seçim zorunda bıraktım.Onunda başını yaktım.

Karavicdanlı şarkısı geldi aklıma kusura bakmayın inanamıyorum ya abime birde barış diye dil dökeceğim sizinle valla melek gibi insanlar galiba kimler nasıl ailelere düşüyor arkadaş pehh. Bir kadını bir kadın anlayabilirdi nasıl empati yapmadınız ya ah ah benim ex ablasına iPhone almıştı. Beni ilgilendirmez nişanlı bile olsaydım.
Siz heralde yerden yere atardınız kendinizi sinir nöbetleri geçirip.
Bu arada erkekler asla unutmaz barışsa dahil.

Son düzenleme:
Yani ben de olsam 10 bin için nişanlısının iki dudağının arasına bakan sünepe evladı istemeyebilirdim.

Z.çtı sıvasın yani.

Hatalıyım aptallık yaptım.Ama geri dönüşü olmalı
Geri dönüşü ailene verdiğin 50 bini istemen ve alman. Anneniz size verdigi aklı kendine gelince neden kullanmamış, evlenmeden ne koparırsak kâr gözüyle bakmiş.
Gerçekten şaka gibi, nişanlınızın yerinde olsam sizden ayrilirdim. Kibarlık etmiş size danışmıs doğrusunu da yapmış ama sizin yaklasiminiz çok bencilce olmuş. Yabancı bir şehirde, babasız yeni atanmis bir kız çocuğu yedi yabancı olsa dahi insan çıkarıp verir vicdanınız nasıl rahat etti. 10 bin nedir ki bu dönemde. Bu meblaya tepki gösteren biri 50 bini nasıl verir.
Abisine de yazıklar olsun sizi dinleyip kızcağızı yüz üstü bırakmış, çok sinir oldum, kızın yerinde olsam abimi silerdim sizi saymıyorum bile.

Nişanlınızı resmen aptal yerine koymuşsunuz. Yani siz niye 50 bin veriyorsunuz siz de vermeyecektiniz.Madem bir hata yaptınız bir hata daha yapıp parayı kendi ailenizden esirgeyecektiniz. Nişanlını dönmez size benim bile sizi terkedesim geldi okurken.

Nişanlınızın durumu açık açık ailesine anlatmadığını düşünüyorum, açık açık anlatsa idi aile bu denli barıştırma heveslisi olmazdı. Ailesine tam olarak anlatmadı ise hala bir umudunuz var. Belli ki ailesine de laf vermek istemiyor sizin ile ilgili.
Nişanlı da olsanız, birilerine borç verirken yA da büyük harcama yaparken birbinize haber vermelisiniz diye düşünüyorum. Nişanlınız bunu yapmış, ama siz haber vermeyi-izin istemeye dönüştürmüşsünüz. Ancak siz haber bile vermeden büyük paralar harcamışsınız aileniz için.
Nişanlınız atanan yeni atanan kardeşi için para istemiş, bu aslında kız kendi düzenini kurduktan sonra sizden para istemeyeceği anlamına geliyor. Kayınvalideye de gelecekte destek olunacaksa düzenli maaşı olan iki kardeş olmuş oluyor. Ne mutlu onlara. Sizin ise kardeşin 50 bin TL lik dersane parası daha yolun başı demek. O arada işte sizi daha çok sömürürler.

Anneniz ve siz daha evlilik bile olmadan ne hakla adamın parasına karışabiliyorsunuz anlamış değilim. Hele annenizi hiç anlayamadım. Bu ilişki devam ederse maalesef ki hem nişanlın hem de ailesi huzura hasret kalır.
Madem affedilmeyi çok istiyorsun annenden o parayı alıp görümce adayına hibe et. Yaptığım hatanın bedeli dersin

Çok fena bir hata yapmışsınız, empati ile yaklaşmak gerekiyor ilişkilerde ki benzer durumu siz de yaşamışsınız, adam bitirse de haksız diyemem, yolun başında böyleyse ilerde neler olur diye düşünüyor olabilir…

Çok çok büyük hata etmişsin. Anlamışsin hatanı barışmak için de bişeyler yapmak istiyorsun. Peki evine gittin mi? Belki yüz yüze gelince dayanamayıp affedebilir. Ben hissettim çok pişmansın eminim nisanlinda hissedip barışacaktır. İnşallah

Adamlar hakli.. Daha evlenmeden bu kadarda karisilmaz aile mevzularina. Onun yerinde olsam sizinle bir yola çıkmazdim.

Tabi siz emek verdiniz büyütürken eşinizi. Bir boşanmaya bakıyor hiçbirşeyiniz olması için ama aile herşeydir. Çok yazık. Büyük laflar edilmemeli. Ailesini beslemek ne berbat bir tanım böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…