Sizce Bunu Atlatabilir miyiz? Ya da Nasıl Atlatırız Çok Utanıyorum

Farkındayım çok pişmanım.Kontrolü baştan al sonu gelmez diye bir ton örnek verdiler.Nasıl kandım bilmiyorum
bakın burada da çok konuda erkek ailesinin hele hele baba ölmüş durumda olunca evin babası rolü üstlenmesine karşı eleştiri yaptığımız bir dünya konu var

hani mesela siz düğün için kredi çekiyor, otobüse binmemek için yürüyor olsanız nişanlınız da ha bire yağdırıyor olsa, kimse size o parayı vermesini istemediniz diye bu kadar eleştiri yapmazdı - hoş yeni atanmış kız zaten 15inde 1.5 maaş alıyorlar atanınca 3-5 günde bile geri verebilir yani o kadar abartmışsınız ki.

ama sizde konu 1 değil ki
sizin 10 binden haberiniz var
nişanlınıza sormadan 50 in veriyorsunuz

ya ben adama 10 bin vermedim o da bana 50 bini verince gücenir dememişsiniz bile
e burada da mı ailenize kandınız?

Onlar da ayrılıklarının sebebi bizden ötürü olmasın diye ara yapmaya çabalıyorlardır yoksa kimse bulunmaz hint kumaşı değil.
Adamdan kurtulmaya çalışıyorlar kesin bilgi yayalım

Konu sahibi ile evlenemezse yine anasının başına kalacak koca adam. Kadın bıkmış.

Zaten nişanlısının lafı ile kızkardeşini destek olmaktan imtina eden karakterde bir adam olduğu aşikar. Annesi ve kızkardeşi bilmiyor mu adamın işe yaramaz olduğunu? İyisi mi evlendirsinler de kurtulsunlar.

Konu sahibi ile nişanlısı birbirine denk, ayrılmaları yazık olur.

Yani adam affetmemekte çok haklı ve bence gözü açılmış

Haksızlık bu çok büyük haksızlık gerçekten siz ailenize 50 bini verip yakalanmasaydiniz bir nebze düzeltilebilirdi ama suan inanılmaz haksizsiniz

Farkındayım hatalıyım linçleyin ben zaten kendime bunların 10 katını söylüyorumAma fikirde verin nasıl düzeltebilirim.Nişanlımın önce kendini affetmesi lazım bunu nasıl yapabilirim?

ee işte fikir yok
olmaz çünkü artık
düzelmez

Ya her şeyi bir kenara koydum da o kadar lafı ettikten sonra insan kendi kardeşine niye 50 bin verir? Tükürdüğümü yalamam verdirmedim ben de vermem der. O ana nasıl ana ki daha evlenmeden damadının neye para harcayıp harcamayacağına karar veriyor. Gıcık oldum.

Cidden çok ayıp etmişsin arayıp özür dileyeceksin başka çare yok bir daha olmaz diyeceksin ve annesinin sağdan soldan bulduğu parayı biz ödeyelim geri istemiyorum diyeceksin tatlıya bağlanır bence

Gerçekten ayıp etmişsiniz.Agabeyi o tabiki 10 bin lira laf mı ?
Onlar ailecek düğün ihtiyacını karşılıyordur.Siz 10 bin liranın lafini ederseniz özellikle daha aynı eve girmeden çok büyük sorunlar yaşarsınız.10 bine gaz veren anne 50 bin vermenize ses etmemiş.Yarin kardeşiniz kiymetinizi bilecek mi ?
Bu kişiyle evlenip mutlu olmak istiyorsanız annenizin gazına gelmeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…