Sizce bu yaşananlar da kim haklı, ben biraz vicdan azabi yasiyorum benim yüzumden mi boyle oldu diye?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biliyorum zaten ben her şeyi farkındayım sadece jnsaniz dertleşmek istedim niye herkes bu kadar gergin anlamıyorum .

Teşekkür ederim . Haklısınız.

Ben konuyu görmemiştim. Çok onur kırıcı ama uygun bir zamanda herkes sevgilisine "Hemen evlenmek istiyorum," demeli.
Kardeşim sen tuhaf misin ? Kim sevgilisine demez 1 senelik ilişki adam o hatası dışında temiz düzgün kibar biri . Adını koyalım istedim . Aramıza 10 saat yol girdi atandığı yer uzak Bn de hep beraber olmak hep onu görmek istediğim için neden düşünmüyoruz dedim bunun nesi tuhaf ? Amerika'da mi yaşıyorsun adını koyalım istedim düşüncemi söyledim. Nereden laf bulsam da yargilasam diye yazdığın o kadar belli ki şu yorumu

Bana cevap yazmışsın ama alıntıların birbirine karışmış. Benimle görüşmek tanışmak isteyenler var bak evleneceksek evlenelim demek ve bunu benzer şekillerde tekrarlamak evlenmeye zorlamaktır.
Evleneceksek evlenelim tanışmak isteyenler mj var demişim gözleriniz bozuk galiba? Evliliği adını koyalım senin düşüncen ne 1 sene oldu atandığı yerde uzak aramıza 10 saat yol girdi diye insan gibi söyledim o da maddiyatinin kötü olduğunu şuan hazır olmadığını söyledi. Çok uzun zaman sonra tartıştık bende hep gonul almak için aradım o uzak durdu ben de kaç aydır ariyorum bak görüşmek isteyenler olmasına rağmen seni cok sevdiğim icin arıyorum neden bana böyle davranıyorsun dedim ilgisizlik dedim çok da güzel dedim elimi sallasam da ellisi canim gerçekten çok var görüşmek isteyen şükürr

Yooo sana soracak değilim, günde 10 defa ilişkinle ilgili konu açarsan alacağın cevaplar çok farklı olmaz.
Yo siz gibi boş yorum değil de yardımcı olan bana yol gösteren fikirler veren bu psikolojik durumdan sıyrılmama yardımcı olan bi çok insan var. Kendi başınıza gelmemiş şeyler için yargı dağıtmayı ne çok seviyorsunuz

Neyi dertleşeceksin? Çıkar hayatından şu çocuğu. Zaman kaybı sadece.

Çok severim, en büyük hobim

E bunu söyleyince aynı kapıya çıkıyor işte.

Sürekli tuhaf diyen sizsiniz. Yargılama da yok üstelik. Gerçek fikrim bu, herkes bir yoklamalı dedim o kadar. Çok sinirli olmanızı anlayamadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…