sizce bu test pozitifmi

pozitif guzelim ayrica ayni testle ogrenmistim senin gb sabahkiyle yapmamaistim ben de aksam ustuyle yapmistim. ve bu test isim vermeyelim cok iyi bir markanin hata sansi yok gb bir sey, bende de silik cikmisti. Allah tamamina erdirsin kendine cok iyi bak, cok tabrik ederim darisi tekrar basima..

oyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy halasinin gözbebegi bu sefer gelecekmiiidelikafadulden
Allahim insallah saglikli bebis yollar bebü$üm :asigim:
bizede hala olma duygusunu tattirir insallahhhhhhhhhhhhhhhhh:teytey:

insallah surmelim ama tam emin olmak istiyorum
galiba onun icin senin gelmeni bekliycem

bugun ev doktoruna gittik
ama ordaki sekreterle gorustuk
gebelikte kana bakilmazmis idrar testi yapilirmis
benim yaptigim testin aynisi yapacak benden para istiyo
guya bide bizim ev doktorumuz benden bi test icin para istiyo
kizdim istemedim galiba ebeye gidene kadar bekliyecegim
cok sinir bozucu hersey onlarin istegine gore sen ne istersen iste hic onemi yok
allah bu gavurlarin eline kimseyi dusurmesin

tekrar idrar testi yapabilirsin
dahada belirginleştiyse hiç şüphen olmasın hamilesindir

sende yeni hamissin sanirim sanada hayirli olsun allah tamamina erdirsin

evet canım çok teşekkür ederim,darısı başına inşallahh
bak benimde ilk önce böyle silik çıkmıştı fotolarını '' Hamileyim çok mutluyum'' isimli konuma ekledim istesen bakabilirsinn
ha bide testi tekrar etsene sen,çizgi biraz daha koyulaşmışmı bak bakalım

bencede hamilesin silik bile olsa hamlie oluyosun hayirli olsunnnn allah kucagina almayi nasip eder insallah

olsun keşke dra idrar testi yapmak için para verseydin ya.emin olmuş olurdun.beynindeki soru işaretiyle dolanmazdın en azından.insan hayatında kaç kez gebe kalıp dr a para harcar kii.inşallah hamilesindir .allah kucağına almayı nasip etsin.darısı bizim başımıza

evet pozitif görünüyo bencede hamilesin Allahım tamamına erdirsin yavrunu sağlıklı bir şekilde kucağına al işallahh...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…