Sizce bu mumkunmu?

Hamile falan değilsin tam anlamıyla cinsellik yaşanmamış üzerine 2 kere adet olmuşsun kan testi negatif gelmiş doktorlar toplanıp yemin mi etsin canım hamile değilsin diye. Stres yaptığın için her şeyi hamilelik belirtisi sanıyorsun o kadar.

Ha birde bence hamile miyim değil miyim diye düşünmek yerine ben neden 2 aydır tarlusal ile adet oluyorum diye düşünüp muayene olmalısın.
Muayeneye gebelikten korktuğum için gidemiyorum ailem var ve randevu altirdigim ve hastanede çok tanıdık var

Bence kesinlikle hamilesindir baksana göbeğin falan büyümüş hareket hissetmişsin 3 aylık bebekte. Bebeğin babası edward cullen mı acaba

Muayeneye gebelikten korktuğum için gidemiyorum ailem var ve randevu altirdigim ve hastanede çok tanıdık var
Tövbeee ya hala ne gebeliği. Yemin ederim hamile değilsin kaç konu açmışsın hepsine de cevap verilmiş değilsin diye. Ne duymak istiyorsun ben anlamadım ki

Kan testi bile yapmışsınız daha neden korkuyorsunuz bu kadar

Rica ediyorum bu konu hamilelikle alakalı son konunuz olsun, defalarca konu açtınız.

20 sefer test yapmışsınız, kan testi yaptırmışsınız, 2 sefer regl olmuşsunuz, hamile değilsiniz, bu şartlarda hamile olmanız mümkün değil, testlerin %75 yanlış çıksa hepsi de yanlış çıkmaz, hadi hepsi yanlış çıktı kan testi yanlış çıkmaz.

Tekrar rica ediyorum bu konudan başka konu açmayın, kendinizi ikna edemiyorsanız bir uzman desteği alın zira hamile değilsiniz ama korkudan hamilelik psikolojisine girmişsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…