Sizce bu bahane mi? Fikir verir misiniz.

fbyht

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2023
624
572
26
merhaba,
İki kişi var 10 yıldır arkadaşlar bir kız bir erkek bunlar on yıl sonra sevgili oluyorlar. Ancak arkadaşlıkları sırasında kızla erkeğin kuzeni arasında yakınlaşma mesajlaşma vs oluyor. Sonra erkek kızı kuzenimle bi geçmişin var kabul edemiyorum diyerek terk ediyor, sevsem de kabul edemem diyor. Yakınlaşmanın olduğu zaman kız 7-8.sınıfa gidiyor dolayısıyla çok büyük bir cinsellik vs yok arada sadece bir kez masum bir öpücük ve mesajlar.

Sizce adamın bahanesi mi?
Yoksa bir erkek için kabullenmek zor mu?
Ayrıca erkek bunu bilerek ilişkiye başlıyor, sonradan öğrendiği bir durum değil. Şimdiki yaşları 26-27. Kuzeni olan diğer erkekte evlendi ve iki kuzen arasında büyük bir samimiyet yok.

merhaba,
İki kişi var 10 yıldır arkadaşlar bir kız bir erkek bunlar on yıl sonra sevgili oluyorlar. Ancak arkadaşlıkları sırasında kızla erkeğin kuzeni arasında yakınlaşma mesajlaşma vs oluyor. Sonra erkek kızı kuzenimle bi geçmişin var kabul edemiyorum diyerek terk ediyor, sevsem de kabul edemem diyor. Yakınlaşmanın olduğu zaman kız 7-8.sınıfa gidiyor dolayısıyla çok büyük bir cinsellik vs yok arada sadece bir kez masum bir öpücük ve mesajlar.

Sizce adamın bahanesi mi?
Yoksa bir erkek için kabullenmek zor mu?
Ayrıca erkek bunu bilerek ilişkiye başlıyor, sonradan öğrendiği bir durum değil. Şimdiki yaşları 26-27. Kuzeni olan diğer erkekte evlendi ve iki kuzen arasında büyük bir samimiyet yok.
Kişiyi tanımadan aklını okumamız mümkün değil.
Bahane de olabilir, gerçekten öyle düşünüyor da olabilir.

8. Sınıfta ben ip atlıyordum, çizgi oynuyordum. Ne masum öpücüğü yaa? :spor:
Ayrıca evet bahane.
Çocuk bir okul gezisinde kenarda beni öptü ben de karşılık vermedim. Hatta gidip arkadaşlarıma anlattım tedirgin olarak. Yaşlar belki daha bile küçüktü hatırlamıyorum.

Benim anlattıklarından çıkarımım şöyle oldu. 10 yıl sonra sevgili olunmuş. Erkek yürümeyeceğini düşünmüş. 10 yıllık da arkadaşlık var. Neden yürümeyecegini açıkladığında da ilerde arkadaşlığı toparlamak mümkün olmayacak muhtemelen. Arkadaşlığı ilerde kurtarabilmek adına daha önceden bildiği çocuksu bir durumu bahane etmiş..

Benim anlattıklarından çıkarımım şöyle oldu. 10 yıl sonra sevgili olunmuş. Erkek yürümeyeceğini düşünmüş. 10 yıllık da arkadaşlık var. Neden yürümeyecegini açıkladığında da ilerde arkadaşlığı toparlamak mümkün olmayacak muhtemelen. Arkadaşlığı ilerde kurtarabilmek adına daha önceden bildiği çocuksu bir durumu bahane etmiş..
2,5 sene ilişkş yaşadık ve sonunda bunu duydum..

Ailelerin duyduğu bir sevgililik bir yaşanmışlık dahi olsa bunu kabul eden erkekler tanıyorum. Kuzeniyle yemiş içmiş gezmiş kadınlarla evlenen erkekler görüyorum. Bu kadar küçük yaşta yapılmış bir hata benim geleceğime mani oldu. Çok üzgünüm.

2,5 sene ilişkş yaşadık ve sonunda bunu duydum..
2.5 sene sonrası ise kesin bahane. İlişki evlilige doğru mu gidiyordu? Çünkü sizi oyalamis ve iş ciddiye binince bunu kaçmak için kullanmış sanırım. Üzülmeyin.. siz daha iyilerine layıksıniz

Benzer bir senaryo arkadaşımın başına gelmişti. Şahitlik etmedim hiç ama anlatmıştı bana. Üçüncü kişi kuzen yerine yakın arkadaştı. Çocuk çok sevdiğini ama ölse de ilişki yaşayamayacağını çünkü istese de sevgili gibi göremediğini söylemişti. Bana o zaman da çok saçma gelmişti çünkü kızı sürekli rahatsız ediyordu ama mevzu sevgili olmaya gelince "hayır olmaz" diyordu. Bence sadece takıntı yapmıştı ve kız bir başkasıyla sevgili olmasın, yakınımda olsun diye uğraşıyordu. Uzun lafın kısası; bahane. Hele ki ilişkiye başlayıp sonradan bu sebeple ayrıldıysa kesin bahane. Muhtemelen vicdan rahatlatmak için kullanabileceği tek konu başlığı buydu.

Ailelerin duyduğu bir sevgililik bir yaşanmışlık dahi olsa bunu kabul eden erkekler tanıyorum. Kuzeniyle yemiş içmiş gezmiş kadınlarla evlenen erkekler görüyorum. Bu kadar küçük yaşta yapılmış bir hata benim geleceğime mani oldu. Çok üzgünüm.
Hatan mani olmadı, herifin istememesi mani oldu. Bu hiç büyütülecek bir şey değil bakıldığında. Gereksizce olay olmuş.

X