sizce boşanmalı mıyım, çok yalnızım.

canım benim mademki işin içne şiddet girdi kesinlikle tepkini koy derim şöyle birşey olabilir annenlere gitsen şöyle 1 ay felan kalsan senin değerini anlasa ama hala bişeyler yoksa artık yavaş yavaş harekete geç derim gençliğini onun yanında feda edeceğine yoluna bak derim ...

kadın çaba gösteriyor sabır gösteriyor hadi elimden geleni yapayım diyor ne gurur kalıyor sonra ne kişilik kendinde (benim gibi) sonra adam bakıyor hatun elden gidiyor kıymetleniyorsun adam düzeliyor yada düzelmiş gibi yapıyor ama hiçbirşey eskisi gibi olmuyor.

hani birşeyi çok istersin olmaz sonra oluncada tadı olmaz ya aynen bu durum işte.ilk hakarette ilk küfürde sessiz kalmasaydım ben şimdi mis gibi bekardım.ama sustum sustum tepeme mıçtı.

Son düzenleme:

çok güzel yorum yapmışsınız. boşanmak için evlenmiyoruz sonuçta . hiç bir kadın da yuvasını boşyere yıkmaz istemez.
bencede biraz mücadele ve özveri istiyor evlilik. evliliğe başlarken haklı olarak beklenti içerisine giriyor ve hayal kırıklığına uğruyoruz.

cinsellik hakkındaki düşüncelerinize katılıyorum. eşim bigün bana cinsellik evliliğin %70 i demişti. bende ona katılıyorum. çünkü cinsel yönden mutlu, doyuma ulasan erkek karısına iyi davranıyor bence

sanırım eşinin hiç artı bir yönü yok
adam hep eksiye çalışmış
şiddet evden kovma bunlar bence
çok büyük şeyler

işin içine şiddet girdimi orada bir durmak lazım gerçektende.bende sözlü şiddete maruz kaldım hep needn sustum bilmiyorum.ama vursa durmazdım hayatta ona eminim.iyi düşünmek lazım yapan bir daha yapar.

ah bu erkekler
bunlar neden oluyo biliyor musun canım şımartmaktan
biz kadınların birçoğunda var maalesef ben de dahil :)
zamanında bir baktım silkelendim baktım çoook şımartmışım benim eşimi
tavır koya koya az çok düzelttim ama seninki de baya inatmış
sabredebildiğin yere kadar canım.. bence ilk giden sen olma..

kendimi alıntıladım çünkü bunu yazarken eşinin sana şiddet uyguladığını okumamıştım. şiddet varsa kesinlikle sevilmiyosun canım. şiddet uygulayana erkekleri karılarını sitres atma aracı olarak görür yeri gelir fiziksel şiddet yeri gelir psikolojik şiddet uygular kendileri rahatlar senin acı çekmenden mutlu olur. özellikle eşiniz sadece size şiddet uyguluyosa sizi sırf bunun için o evin içinde tutuyo demektir. bazı adamlar vardır dışarda başkalarınada şiddet uygular kızkadeşinede vs. bunlar uzman yardımıyla belki düzeltilebilir ama sadece evinde eşine uyguluyosa düzeliceğini sanmam. düşünzenize insanın iş hayatında canını sıkacak ne durumlar oluyo orda niye kimseye vurmuyolarda eve gelip acısını karılarından çıkarıyolar. bu karılarına şiddet uygulayan adamlar bence sırf bu yüzden evleniyo

vazgeçtim unutmuşum şiddet olayını.salla gitsin hayatına devam et.tek erkek o değil ya yer yüzünde ki.

Son düzenleme:

ovvvv ben bu mesajını görmeden yazdım önceki yorumumu
büyük konuşmayayım ama şiddet konusunda çok hassasım ben
sen çalışıyor musun, bir mesleğin var mı?

Bence gerçekleri gayet iyi görüyorum, siz ise kivartmayami çalisiyorsunuz, yada gerçekten söylediklerimi anlamiyorsunuz, onu bir türlü çözedim.

Tekrar görüslerimi anlatmaya çalisacagim. Ben hiç bir zaman cinsellik önemsiz, yada çirkin oldgunu iddia etmedim. Cinsellik bir evlilikte gayet önemli ve son derece güzel birsey fakat EN ONEMLISI DEGIL. Insan karsindakini sevdigi, saydi için sevismek ister. Sizin iddianiz tam tersi, cinsellikten sevgi saygi dogarmis.

Siz bir kadinin degeri, cinsellik ile ve cinsel performans ile es deger görüyorsunuz, iste bu benim migdemi bulandiriyor. Ben esofman ile gezdigimde bile esim bana der "bügün güzel görünüyorsun" diye. Yani demek istedigim, insani sadece dis görünüsü için sevmiyorsun. Ha bu demek degilki ben her zaman esofman ile gezerim,o ayri bir konuki zaten. Konu sahibin problemi cinsel hayat bile degildi, farkindamisiniz? Soruna bakmadan cözümünüz "esofman giyme ve esinle sevis". Hayat ve evlilik bu kadar basit degil. Evlilikteki her sorun sevismek, cinsellik ile cözülmez (hatta çogu sorun öyle cözülmez diyebilirim).

Ayrica kurdugunuz cümleyi yine son derece itici buldum "seks almayan koca baskasina bakar". Sizin etrafinizda nasil erkekler var yada nasil bir erkek ile evlisiniz bilmiyorum, fakat bu normal bir davranis degildir benim görüsümde. Eger evlilikte herhangi konuda bir sorun varsa bu konu konusulur ve cözüm aranilir, gerekirse yardim bile alinir fakat sorun var diye baskalarina bakilmaz!

merhaba ben buraya yeni kaltıldım kendimi okadar yalnız hıssedıyorumkı kızlar yanımda hıcbı destekcım yok herhanı konuda bi konuda hata yapma luksum yok cnku tek hatamda sırtıma ılk vuran aılem olacagını bılıyorum esımde dahıl cevremdekı ınsanlar ben yokmusum gıbı davranıyor kendi annembeni kayınvalıdemın yanında kucuk dusuruyor sen hıc bısey yapamazsın edemezsın dıye artık esımın bıle bana bakıs acısı degıstı sana kendı aılen deger vermıyor benmı verıcem dıye sızce neyapmalıyım zor durumdayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…