Sizce bakımlı/şık bir kadın nasıl olmalı?

Kocan giy diyorsa giy nolcak esin evde gorsun seni kisacik eteklerle. greken makyaji yap nolck yüz temizleme jelleri var onlardan kullanabilirsn. bnce kndine vakit ayir

İlla makyaj yapmanızàà gerek yok ama ben çok solgun olduğum zamanlar göz altı kapatıcısi ve allık sürerim hemen bir canlılık gelir yüzüme.en azından eşiniz geleceği zaman yapsanız daha iyi olur.. ayda bir kere kuaför (ağda manikür pedikur) gitseniz bütçeniz elveriyorsa tabi..en kötüsü evde bile kendiniz yapabilirsiniz her şeyi.. güzel temiz kokmakta çok önemli tabi..eşininizin en sevdiği kokuyuda kullanirsaniz daha ne olsun

Peki günlük hergün mü böylesiniz? eşofman üstüne laçka lcw dan bi bluz altına kalın çoraplar dünden kalma göz makyajı soluk bi cilt öğlen soğan yemiş ağız akşama kadar oturmaktan yanları yağ bağlamış manikürcüye verdiği paraya acıyan pedikürü sadece tatile giderken yaptıran ağdasını ormana çevirmeden ama uzadıkça yapan saçları yerlerden toplanan E bazende hafif yağlanmış ama kokacak kadar değil kimse Yok mu yaw bi biz mi geziyoruz evde Adidas don ceyo terlik yemek kokan bluzumuzla ?
Yalnız deilsin :KK43:

Tonik face scrub ve gul suyu kullaniyorum.manikur setim var.krem goz kalemi bb krem ruj parfum ve vucut spreyi cantamda bulunur.

O değilde yorumlara bakıyorum "kocan için yap , kocanın gelmesine yakın yap , kocana etek giy , yap ki kocan görsün " vs tarzinda yorumlar var ne kadar acı ve yazık!
Ne yaparsan kendin için yap arkadaşım.
Kocası için yasayanlar azcık dışarıda da açılsın sacilsin bizimde gözümuz gonlumuz açılsın :)

Bakımlı deyince aklıma kalıp gibi cildi yağlı gösteren bir makyaj, ojenin yarısı çıkmış ya da uzun pis boyalı tırnaklar, siyah saça platin sarısı vurulmus ve 2 cm dibi gelmiş saçlar aklıma gelmiyor tabi ki.
Bakımlı demek saç kirpik kaş harici hiçbir yerinizde 1cm dahi tüy olmaması. Saçlarızın temiz ve taranmış olması. Tırnaklarınızın düzgün kesilmiş olması. Cildinizde sivilce/siyah nokta vs. varsa onlara müdahale edilmesi. İdeal kiloda olmak. Cit ve sıkı bir vücuda sahip olmak için spor yapmak. Evde pijamayla eşine karşı dolaşmamak. Koku sürünmek. Kokular her daim karşı tarafı baştan çıkarır. Temiz ve perti çıkmamış iç çamaşır giymek. Özellikle yazları ter kokmamak. Dişleri en az günde iki kere fırçalamak. Dişlerle ilgili çürük/çürüğün yarattığı ağız kokusu bunlara müdahale ettirmek. Evliyseniz ve evin bütün işleri size bakıyorsa ve küçük bir kızınız varsa biraz zor ve bakım yapmak enerji istiyor maalesef ve moralinizin olması gerekiyor aksi halde benim vibi salıyorsunuz :110:

Peki günlük hergün mü böylesiniz? eşofman üstüne laçka lcw dan bi bluz altına kalın çoraplar dünden kalma göz makyajı soluk bi cilt öğlen soğan yemiş ağız akşama kadar oturmaktan yanları yağ bağlamış manikürcüye verdiği paraya acıyan pedikürü sadece tatile giderken yaptıran ağdasını ormana çevirmeden ama uzadıkça yapan saçları yerlerden toplanan E bazende hafif yağlanmış ama kokacak kadar değil kimse Yok mu yaw bi biz mi geziyoruz evde Adidas don ceyo terlik yemek kokan bluzumuzla ?
:110:

Alemsiniz =))
Herkesin bakımsız olduğu zamanlar mutlaka var
Ama ormana çevrilen kıllar, soğan kokuları falan abartı bir hal, asla o halde dolaşılmaz, dolaşılmamalı
Yemek yaparken falan kötü kokulara mecburen maruz kalıyoruz ama işim bittiğinde duş alıp üzerimi değiştiririm ben
Giyimde marka önemli değil benim için, lcw dan aldığım şeyler var giydiğim ama doğru renk, doğru model ev için bile olsa =)
Kendim için dikkat ederim bunlara güzel kokmayı, fırçalanmış dişleri, temiz saçları seviyorum ben yaa
Her yemek yapma da duş mu :olamaz:
Ben öleyim o zaman:kızgın:

Annem 70 yaşına girdi ama ruhu 35. Ben eşofman, kot ceketle çıkıyorum o fuları, fönlü ve röfleli saçları ve güneş gözlükleri ile geliyor sanki ben onun annesiyim :KK70: Biraz da içinde olacak insanın. Bir de bir söz vardır bakarsan bağ bakmazsan dağ olur diye o da doğru. Bir haftadır yeni cilt bakım seti aldım özellikle iyi davranıyorum cildime ve bariz fark var canlandı cildim.
Adi nedir setinizin? Cildimde problemler var.

Bakimli olunca ne oluyor ki madalya mi veriyorlar.
Valla bana vermediler :eek:
Gayet bakımlı güzel bir hanım olduğumu her zaman söylerler..
Dışarı çıkarken makyaj vs. kullanmıyorum yabancı erkek bakışları beni rahatsız ediyor.
Uyumlu giyerim her zaman. Çantam ayakkabım şalım saatim çorabım hepsi uyumlu olmalı.Bu kendim için.
Benim gibi düşünenler için;
Evli olduğum müddette hem evim hem kendim gayet bakımlı ve özenliydim. Eşimi her gün farklı kıyafetlerle karşılar gün içinde 3-4 kere üzerimi değiştirirdim. Yemek yaptığım kıyafet bandana işim bitince şuuuut sepete giderdi.
Uzun Tayt üzerine kısa belli t-shirt ve babet çorapları evde vazgeçilmezim. Mini etek farklı çoraplar, saç tokaları, bandanalar, efil efil elbiseler.. (evimde :-) )
Çeşit çeşit terlik ve ayakkabılar giyerdim ayağıma.. ayağımda bişey olmadan yürüyemiyorum gibi geliyor alışkanlık :-)
Hafif makyaj yapardım her abdestte tazelerdim :dondurma:
Her gün en az bir kere duş..
bakımlı saçlar..
hepsi süperdi..
ne oldu? Zırt............
boşanmak üzereyim.
kıymet bilmeyene böyle hanımlar düşüyor işte. :işsiz:
Annesinin donlarını koklasın şimdi zeka yoksunu.

Boşandığımı duyan bir teyze dedi ki; kızım k*çının birazı b*k lu olacak ki bu adamlar kıymet bilsin. 4x4'lük bulunca böyle köle sanıyorlar insanı. :silah:

Neyse.

Valla bana vermediler :eek:
Gayet bakımlı güzel bir hanım olduğumu her zaman söylerler..
Dışarı çıkarken makyaj vs. kullanmıyorum yabancı erkek bakışları beni rahatsız ediyor.
Uyumlu giyerim her zaman. Çantam ayakkabım şalım saatim çorabım hepsi uyumlu olmalı.Bu kendim için.
Benim gibi düşünenler için;
Evli olduğum müddette hem evim hem kendim gayet bakımlı ve özenliydim. Eşimi her gün farklı kıyafetlerle karşılar gün içinde 3-4 kere üzerimi değiştirirdim. Yemek yaptığım kıyafet bandana işim bitince şuuuut sepete giderdi.
Uzun Tayt üzerine kısa belli t-shirt ve babet çorapları evde vazgeçilmezim. Mini etek farklı çoraplar, saç tokaları, bandanalar, efil efil elbiseler.. (evimde :-) )
Çeşit çeşit terlik ve ayakkabılar giyerdim ayağıma.. ayağımda bişey olmadan yürüyemiyorum gibi geliyor alışkanlık :-)
Hafif makyaj yapardım her abdestte tazelerdim :dondurma:
Her gün en az bir kere duş..
bakımlı saçlar..
hepsi süperdi..
ne oldu? Zırt............
boşanmak üzereyim.
kıymet bilmeyene böyle hanımlar düşüyor işte. :işsiz:
Annesinin donlarını koklasın şimdi zeka yoksunu.

Boşandığımı duyan bir teyze dedi ki; kızım k*çının birazı b*k lu olacak ki bu adamlar kıymet bilsin. 4x4'lük bulunca böyle köle sanıyorlar insanı. :silah:

Neyse.
Vay anasını yazık olmuş. Ama valla helal olsun o kadar enerjine.

Vay anasını yazık olmuş. Ama valla helal olsun o kadar enerjine.
Yazık oldu enerjiye :işsiz::mapus:
Daha neler neler.Evde nasıldın diye soranlara anlatıyorum da ay sus anlatma yorulduk diyorlar.
Birde diyordu ki seni bi gün de şöyle bakımsız göreyim hem ağzı açık bakıyor hoşuna gidiyor hemde laflara bak:KK34: yaranamazsın anacım.
Yani işin sırrı yapabildiğiniz kadarını yapın. :süslü:
Pis olmayın da. Takılın valla. Erkekler bizden daha kıllı unutmayalım :KK31:

Y
Yazık oldu enerjiye :işsiz::mapus:
Daha neler neler.Evde nasıldın diye soranlara anlatıyorum da ay sus anlatma yorulduk diyorlar.
Birde diyordu ki seni bi gün de şöyle bakımsız göreyim hem ağzı açık bakıyor hoşuna gidiyor hemde laflara bak:KK34: yaranamazsın anacım.
Yani işin sırrı yapabildiğiniz kadarını yapın. :süslü:
Pis olmayın da. Takılın valla. Erkekler bizden daha kıllı unutmayalım :KK31:
Ya sen ne diyosun. Benimki biz daha yeni evliyiyken ilk aylari falan iste onun gelnesine yakin saatlerde sac bas makyaj elbise topuklu ayakkabi giyer oyle kapida karsilardim ic camasirimi da ona gore fantazi giyerdim ki action olsun deyi vala aynada bakardim fistik gibiyim bi de o zamanlar fit vucut.. Ama okapidan iceri girer girmez "O ne lan?" Verilcek tepkimi bu şimdi?
O yuzden icimde ne var ne yok hepsini öldürdü. Artik yapmiyorum:KK14:

Y

Ya sen ne diyosun. Benimki biz daha yeni evliyiyken ilk aylari falan iste onun gelnesine yakin saatlerde sac bas makyaj elbise topuklu ayakkabi giyer oyle kapida karsilardim ic camasirimi da ona gore fantazi giyerdim ki action olsun deyi vala aynada bakardim fistik gibiyim bi de o zamanlar fit vucut.. Ama okapidan iceri girer girmez "O ne lan?" Verilcek tepkimi bu şimdi?
O yuzden icimde ne var ne yok hepsini öldürdü. Artik yapmiyorum:KK14:

Ay valla hanımı bakımlı olmayan ağlar, olan burun kıvırır.
Nefretlik.

Bu içten gelen bir şey bence. Bebeğim 4-5 aylıkken bile günde 2 saat yol teperek ilçeye çalısmaya gitmeme rağmen saat 7 yerine 6'da kalkar duşumu alır sacımı yapar makyajımı ojemi sürer özene bezene giyinip işe giderdim. Öbür türlü enerjim düşük oluyor benim çünkü. Ama kimisinin içinden bunlar gelmez 5 dk daha fazla uyusa onu daha çok mutlu edecektir.Ama hem bakımlı olup hem herseye yetişmek fedakarlık ister evli ve çocukluysan.

Adi nedir setinizin? Cildimde problemler var.

Ben Clinique ürünleri kullanıyorum temizleme, tonik ve nemlendirme + yaşlanma karşıtı ürünler. Buna ilave olarak lavanta yağı, gülsuyu da sürüyorum ama tabi her cilde iyi gelmeyebilir özellikle de lavanta yağı. Benim kuru cildim bu yüzden yoğun nemlenme iyi geliyor.

X