Sizce amacı ne

Bence acele etmeyin aynı yerde çalışıyormuşsunuz eğer öyle bir niyeti yoksa çok kötü olur senin için düşünsene ya "sen beni yanlış anladın arkadaşça yaklaşmıştım" derse ne yapıcaksınız

Bence acele etmeyin aynı yerde çalışıyormuşsunuz eğer öyle bir niyeti yoksa çok kötü olur senin için düşünsene ya "sen beni yanlış anladın arkadaşça yaklaşmıştım" derse ne yapıcaksınız
Ben direkt hoşlandığımı belli etmeyecektim aslında normal şekilde yazmayı düşündüm tabi arkadaş olarak görme ihtimali de var
Çünkü bende bir yandan diyorum ki hoşlansa daha sık yazardı

Bence ailemleyim diyip buluşmamış olmanızda bir sakınca yok. Hemen dünden razı gibi atlamaya gerek yok her teklife. Ki meşgulmüşsünüz bunu belirtmeniz ne gibi bir sakınca yaratabilir ki?
Mesaj atmak için acele etmeyin, biraz ağırdan alın. Ama bir konu olur gerçekten konuşmanız gereken, atarsınız mesajınızı ama illa mesaj atıcam diye kasıntı, yazmak için yazılmış bir mesaj atmayın. Akışında yaşayın biraz. Kaç gün geçti mesela bu dediğiniz buluşma teklifden sonra? Bekleyin belki ilk o yazar. Ya da okulda görüşürsünüz en kötü, o zaman da adama soğuk yapmaz güler yüzlü davranır sohbet ederseniz adam da ilgili olduğunuzu anlar ve ilerletir muhabbeti.
Dişil enerjinizde kalın bence bir şeyler hemen olsun diye kovalamayın peşinden.

Merhaba aslında çok büyük bir dert sayılmaz ama aklımı karıştırdığı için size danışmak istedim
Aynı okulda çalıştığım biri var birkaç kere wp dan yazdı konuşmayı da uzattı sohbet ettik her defasında kendisi bana mesaj attı sonra ben de onu instagramdan ekledim kabul etti. Geçen hafta onun yaşadığı yere tatile gittim hikayede gördü mesaj attı görüşebiliriz vs dedi ama ben ailemle olduğum için pek müsait olamadığımı söyledim ve görüşmedik
Benim sorum şu aslında ben bu kişiden biraz hoşlandım ama amacı nedir çözemedim arkadaşça mı yaklaşıyor yoksa farklı bir şey mi ve sizce ben bir bahane bulup mesaj atsam saçma mı olur?

Adamla doğru düzgün oturup iletişim kurmazsan nerden bileceksin

Bence ailemleyim diyip buluşmamış olmanızda bir sakınca yok. Hemen dünden razı gibi atlamaya gerek yok her teklife. Ki meşgulmüşsünüz bunu belirtmeniz ne gibi bir sakınca yaratabilir ki?
Mesaj atmak için acele etmeyin, biraz ağırdan alın. Ama bir konu olur gerçekten konuşmanız gereken, atarsınız mesajınızı ama illa mesaj atıcam diye kasıntı, yazmak için yazılmış bir mesaj atmayın. Akışında yaşayın biraz. Kaç gün geçti mesela bu dediğiniz buluşma teklifden sonra? Bekleyin belki ilk o yazar. Ya da okulda görüşürsünüz en kötü, o zaman da adama soğuk yapmaz güler yüzlü davranır sohbet ederseniz adam da ilgili olduğunuzu anlar ve ilerletir muhabbeti.
Dişil enerjinizde kalın bence bir şeyler hemen olsun diye kovalamayın peşinden.
1 hafta geçti ama nedense yazacağını sanmıyorum genelde ilk o yazdı zaten bide her zaman yazmıyor ara ara işte bende o yüzden niyetini anlamadım. Dediğiniz şekilde peşinde gibi durmak istemiyorum o yüzden çekiniyodum yazmaktan

1 hafta geçti ama nedense yazacağını sanmıyorum genelde ilk o yazdı zaten bide her zaman yazmıyor ara ara işte bende o yüzden niyetini anlamadım. Dediğiniz şekilde peşinde gibi durmak istemiyorum o yüzden çekiniyodum yazmaktan
Asıl o sizin niyetinizi anlamamıştır kaç kere yazmış bi kere bile siz yazmayınca olumsuz herhalde diye düşünmüş olabilir

X