Sizce amacı ne

Hayattankopan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2019
118
255
26
Merhaba aslında çok büyük bir dert sayılmaz ama aklımı karıştırdığı için size danışmak istedim
Aynı okulda çalıştığım biri var birkaç kere wp dan yazdı konuşmayı da uzattı sohbet ettik her defasında kendisi bana mesaj attı sonra ben de onu instagramdan ekledim kabul etti. Geçen hafta onun yaşadığı yere tatile gittim hikayede gördü mesaj attı görüşebiliriz vs dedi ama ben ailemle olduğum için pek müsait olamadığımı söyledim ve görüşmedik
Benim sorum şu aslında ben bu kişiden biraz hoşlandım ama amacı nedir çözemedim arkadaşça mı yaklaşıyor yoksa farklı bir şey mi ve sizce ben bir bahane bulup mesaj atsam saçma mı olur?

Adam görüşme teklifi etmiş siz reddetmişsiniz daha ne yapsın. İstiyorsanız siz adim atın.
Hiç görüşmeden anlayamazsınız niyetini. Arkadaşça da olabilir bir kahve için kalkın ne olacak.

Adam görüşme teklifi etmiş siz reddetmişsiniz daha ne yapsın. İstiyorsanız siz adim atın.
Hiç görüşmeden anlayamazsınız niyetini. Arkadaşça da olabilir bir kahve için kalkın ne olacak.
Şuan farklı şehirdeyiz o zaman da müsait değildim ondan görüşme olmadı

Flört amaçlı ayrıca neden saçma olsun yaz gönlünce

Bence flört, bu sıcakta başka açıklaması olamaz

Arkadaşça olsa bile sonu ne olur belli olmaz bence arkadsca veya flört bunlara takılıp kendini kasma akışına bırak tanımaya calis

Adam sana pas atmış ,sen taca yollamissin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…