Sizce altından kalkabilir miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence anlaşın, benım ablam da sızle aynı brans mezunu.
Gecen sene yarı zamanlı anlaştı bir dershaneyle, daha sonra bazı platformlardan özel ders ilanı verdi, biraz da çevre tabi.
Bu sene sadece özel ders devam ediyor ve gayet iyi kazanıyor.

Bildiğim kadarıyla dersaneden özel ders öğrencisi bulamazsınız, yasak.

Ama diğer ihtimalleri de değerlendirin ve kazancınızı öyle arttırın derim.

Dershanede özel ders talebi olursa yarı yarıya oluyormuş.Branşimiz çok güzel.Bu yüzden ilerlemeye çalışacağım

Ben branşımda iş bulamadım.Bu yüzden meslek değiştirmeyi düşündüm.O yüzden yazılım dedim.Köy evinden vazgeçtiğimizle alakalı konu açmıştım.
Arabayi naparlarsa yapsinlar.Kaynimin düğünü de umrumda değil.Tek gün idare edeceğim.Sonra gene görüşmeyiz.
Bir yandan Almanca çalışmayı düşünüyorum.Yurtdisina gitmemiz 3 5 yılı alır.Ögretmenlikte C1 istiyorlar.Ama gitmeden burada evim olsun istiyorum.

12 için bir şey demedim ki. Yorumda 18-19 falan yazılmıştı. Gerçekten tehlikeli

Konu sahibesi de istediği yaş aralığını alır olur biter . KOnu sahibesi yetişkin bir insan, akli melekleri bu konuda yeterlidir diye düşünüyorum. Tonla özel ders veren kadın öğretmen var onlar nasıl yapıyorsa konu sahibesi de öyle yapar.

alanınız dısında baska branslardan fen bilimleri örtaöğretim ve yetenegınız varsa matematik de özel ders verebilirsiniz.

Kaynınız konusunu bilmıyorum hiç okumadım

Çoğu ders veren kadının evde yalnızken yetişkin erkek öğrenciye ders verdiğini düşünmüyorum ben. Eşi de evde olsa o zaman sorun olmazdı belki. Saatleri öyle ayarlasalar

Çoğu ders veren kadının evde yalnızken yetişkin erkek öğrenciye ders verdiğini düşünmüyorum ben. Eşi de evde olsa o zaman sorun olmazdı belki. Saatleri öyle ayarlasalar

Ablacığım tutturmuşsun yetişkin erkek öğrenci yetişkin erkek öğrenci diye

1. biz yetişkin erkek öğrenci ille de alsın dedik mi?
2. konu sahibesi ister kız öğrenci seçer ister küçük erkek çocuk öğrenci kendi beyni yok mu?

Israrla yetişkin erkek aşağı yetişkin erkek yukarı yazıyorsun kaçtır ben de sana yazıyorum, almaz olur biter ARTIK BIRAK ABLACIM ANLADIK YETİŞKİN ERKEKLER ÖCÜ BÖCÜ BİZ DE DİYORUZ Kİ ALMAZ OLUR BİTER BEYİN YEDİN GERÇEKTEN

Az önce çalıştığım kurumdaki erkek hoca ile konuştuk.Ve erkek olmasına rağmen ben bile gitmiyorum dedi.Karşisina o kadar tuhaf insanlar çıkmış ki

Allah aşkına önce neyden konuşulduğuna bakın da sonra yazın yazdıklarınızı. Erkek öğrenci almayla ilgili konuşuluyordu yorumlarda bu yüzden bu şekilde yorumlar yaptım. Benim senin cevap verdiğin yorumum da buna göreydi. Sen bana cevap verirsen ben de aynı konudan sana cevap veririm çünkü konu YETİŞKİN ERKEK ÖĞRENCİ. Almaz olur biter dememiş almasını istemeyen kocasına tepki göstermişler. Kendi kendinize yükseliyorsunuz saçma sapan.

Siz kendinizi geliştirmek istemiyorsunuz,azıcık zoru görünce kaçıyorsunuz anlaşılan.Fizikçi olabilirsiniz ama iyi fizikçi olamazsınız,atanamazsanız da ancak böyle asgari ücretle çalışırsınız.Kusura bakmayın da
sizin gibi çalışmayı sevmeyenler de atanıp milli eğitimi harcıyor maalesef .

17-18 yaşındaki öğrencilerinize yetişkin erkek olarak mı bakıyorsunuz siz?
Çok fazla kadın öğretmen tanıyorum hepsi gerek grup gerek özel ders veriyorlar hiç bir durum da yaşanmadı öyle. Zaten bir öğretmen salak da değilse öğrenci profilini anlar. Düzgün bir liseye giden belli hedefi olan öğrenci de bilmem kaç yaşında öğretmenine yürümek için dünya para verdirmez ailesine

Tamamda özel ders dershaneden öğrencime veremem.Birebir zaten aliyorlar. Ülkede neler duyuyoruz.Belki biri fake profil açtı.
Öyle bulmayacaksınız zaten.
Genelde dershanelerde adınızı duyurdukça çevreden gelir.
Siz önce piyasada adınızı duyuracaksınız. Mesela anlaşmalı matematik yada edebiyat gibi bir branş arkadaşınız olursa kendine geleni size paslar.
Sizin öğretmen çevreniz olmalı

Ben özel ders sitesinden 2 kişi buldum.Ögretmen grubundan 1 kişi buldum.Ama herkes benim eve gitmemi istiyor.Daha önce özel ders verdim.Erkek öğrenciye de verdim.Ama tanidikti
Ama işleyiş bu.
Nasıl olacak ki başka?
Ya kendi evinizde ya öğrencinin evinde yada dediğim gibi dersane ile anlaşıp orada vereceksiniz dersi. Başka alternatifi yok.

Çalışmayı sevmesem sabahın köründe kalkmazdim.3 güne asgariye anlaştım.Benim için iyi bir ücret.Ikinci bir yer bakiyorum

Öğretmen arkadaşım var.O da okuldan.Onlarda özel ders vermiyor.Buradakiler de vermiyor.Zamanla olacak sanırım bazı şeyler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…