Sizce altından kalkabilir miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eşi doğru düşünmüyor ama konu sahibinin de işine gelmiş ben bu.
Şuradaki konularından kendisinin özel ders verecek iletişim becerisinde olduğunu düşünmüyorum kesinlikle. İstemediği, yapamayacağını düşündüğü her şeyde eşini bahane ediyor. Her sene stresle ve yeni mezun gibi yeni bir yere başlaması da eşinin suçu değil. Kayınvalide, kayın derdine düşeceğine sürekli kendiyle ilgilense belki başka olacaktı mesleki olarak.

Kesinlikle. Asgari ücrette sürünüyorlar karı koca. Ki fizik gibi özel derste asıl parayı götüren alanda bir öğretmen olarak hala kariyer inşa etme derdinde değil. Araba da araba diye gezeceğine kendini biraz geliştirse altına kendi arabasını çekerdi ama yok.
İkisi de aynılar. Sadece hazır gelsin yiyelim biz emek vermeyelim kafasındalar

Çok yoğun özel ders veriyorum .
Evlenirken eşime özel ders vermeye devam etmem seni rahatsız eder mi demiştim. (Gece 10 a kadar sürdüğü oluyordu.)
Para kazanacaksan, böyle daha mutlu olacaksan niye rahatsız olayım demişti shshsj
Paragöz diye dalga geçtim adamla .
Şimdi hamileyim diye ara verdim . Ara verdim dediğim de 5 özel ders öğrencim var + MEB
Kocam daha 1 liramı almış değil ihtiyacımız yok şükür
Ama iyi öğretmen sayılıp , seçen seçilen olmak bile yeterli bir manevi doyum .
Markette raf dizenlere saygım hurmetim sonsuz ama fizik öğretmenisiniz ya . 100 bin borcu 2 ayda ödersiniz

Yoruma imzamı atıyorum

Hey yavrum hey 20 sene boyunca oku . Uykusuz kal her yıl sınav stresinden öl. Vasıfsız işçiden düşük maaş al. Ücretler konusunda bilgim yok . Ama üzüldüm. Bir sene önce kızıma özel İngilizce dersi için anlaşmıştım saati 1400 . Bu sene ne kadar bilmiyorum. Allah yardımcınız olsun.

Eşim ben yokken gelmesin diyor.Ögrenci 18 19 yaşında.Şimdiki nesile güven olmuyor diyor.Evde yalnız kalacaksın diyor
Şu mesaja o kadar beğenmedim atılmış ama eşiniz yüzde yüz doğru söylüyor. Ha yeni nesille de alakası yok bunun. Çocuk olmadığı sürece yetişkin bir erkekle kadın özel ders için evde tek bulunursa kadın için güvenli değil bu.

Erkek öğrenciyi eve alma dediği için eşine tü kaka diyen tüm üyelerin Lindsay Hawker cinayetini araştırmasını öneriyorum. Tatsuya isimli öğrencisi tarafından tecavüze uğrayıp öldürülmüştü.
Adamın zihniyeti bozuk da o yüzden istemiyor diyorsunuz. Etrafta sapıkların olduğunu bilmek için sapık olmaya gerek yok.

KOnu sahibesi de ortaokul -lise cocuklarina ders verebilir, 12 yasindaki cocuk icin de yetiskin herif yazilmaz umarim!

Fizikçisiniz ve asgari ücrete mi çalışıyorsunuz? Benim dershanede çalıştığım dönem yani geçen senenin son dönemi oluyor, matematikçiler 30 civarı fizik kimyacılar 25-30 arası alıyordu. Nasıl kabul edebildiniz bunu? Size asgari verirken diğer öğretmenlerine fazlasını veriyor unutmayın.

Aaa , o araba konularının sahibi olan üye mi? Fizik öğretmeni mi gerçekten çok şaşırdım. Konu sahibi lütfen yaa ne güzel bransınız var zor da bir şey isteseniz siz alırsınız araba.

Bende eşime tepki gösterdim.Ancak bir arkadaşımla konuştum.Bu tip şeyler yasanabiliyormuş.Eşin haklı dedi.Veliden,idareden bile bu tarz şeyler görmüşler.

Fizik öğretmeni de marketi düşünmesin Allah aşkına.Havada kapılan branş,siz kendinizi mi geliştiremediniz acaba?

Aaa , o araba konularının sahibi olan üye mi? Fizik öğretmeni mi gerçekten çok şaşırdım. Konu sahibi lütfen yaa ne güzel bransınız var zor da bir şey isteseniz siz alırsınız araba.
Ben aktif olarak sürekli çalışıyorum. Bu zamana kadar ev sorunu yok diye hep gezdik,para çok biriktirmedik.Sonra ben işten çıkınca maddi sıkıntı yaşadık.Şimdi de 4gün evde durmak istemiyorum

Fizik öğretmeni de marketi düşünmesin Allah aşkına.Havada kapılan branş,siz kendinizi mi geliştiremediniz acaba?
Aslında çok yer çağırdı.Kendime güvenim azaldı.İlanlara başvuru yaptım ama.Şuan dershanede tek fizikciyim.Bu dershane rahat.Ders programım rahat ama öğrenci seviyeleri aşırı iyi.Bende başka yerde bakayım diyorum.Hatta başvuru yaptım az önce

Bende eşime tepki gösterdim.Ancak bir arkadaşımla konuştum.Bu tip şeyler yasanabiliyormuş.Eşin haklı dedi.Veliden,idareden bile bu tarz şeyler görmüşler.
Tabii ki adam haklı ya pedofillerin varlığından haberdar olmak ve çocuğumuzu korumak için pedofil mi olmamız gerekiyor çok saçma bir düşünce eşinin zihniyeti kötü diyenler. Neler neler oluyor dünyada

Kaç güne 30 35 alıyorlardı.İstanbul içinse normal.Ancak izmir piyasası en kötülerinden. Eğer full diyorsanız full olarak 30 35 veriyorlar.Ben 3 güne bu fiyatı alıyorum.Ders saatim baya az.Bugün 2 dersim var düşünün.8 e kadar boşum.Bende bir kurum daha bulmayı düşünüyorum

KOnu sahibesi de ortaokul -lise cocuklarina ders verebilir, 12 yasindaki cocuk icin de yetiskin herif yazilmaz umarim!
Ortaokula evet verebilirim.Ama çevremde yok.Olan kişiler neredeyse bedava ders isteyecek.Daha önce çevreme özel ders verdim.Inanin maddi olarak piyasanın çok altına verdim.ınternetten buldum özel ders.Eşim tanımıyoruz diye istemedi

Hayır full değil. Branşlar haftada max 3-4 gün burdalardı. Haftasonu 8-6 hafta içide 2 gün falan geliyolardı oda 5de gelip 8de çıkıyorlardı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…