Sizce altından kalkabilir miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çalıştığım kurumdaki öğrencilere özel ders veremem.Ögretmen gruplarından özel ders denk geldi.Erkek öğrenci diye eşim istemedi.Bir siteye üye oldum.Özel ders denk geldi.Eşim tanımıyoruz diye istemedi.Özel dersi başka nasıl bulabilirim
Eşiniz kimseyi istemeyecek muhtemelen bu şekilde. Her öğrencinizi ailesini ne bileyim ıdısını dıdısını bilme imkanınız olmayacak ki zaten. Ha yetişkin biri ders almak ister onu anlarım ama çocuksa sorun etmez sanırım.
Ben kızıma matematik özel ders aldıriyorum evde istemedim açıkçası ,bir dersanede oradaki öğretmenden alıyor dersi,20 şer ders olarak ödüyorum, haftalık 2 saat üstüste aynı gün. Geçen yıl 20 bitince bir 20 saat daha aldım. Dersanelerde saatlik özel ders imkanı olabiliyor,şu an çalıştiğınız kurum olmasa bile vardır diğerlerinde bir soruşturun derim,bos günlerinizde belki o şekilde ayarlayabilirsiniz.
Evde ders veren öğretmenler de var(arkadaşlarımın evine gelen saatlik yine)onlarda gecen sene1200 tl veriyorlardı. Bu sene ne kadar onu da bilemiyorum ama 1.500tl den aşağı olduğunu sanmıyorum. İlan asabilirsiniz yaşadığınız semtte okul varsa onun yakınlarına. Bölgeniz ile ilgili sosyal medya sayfalarına yazabilirsiniz kendinizden bahsedip şu cevrede özel ders veriyorum vb şekilde. Illaki dönen olur.
Market konusunda hak verdim eşinize. Zor bir branşınız var,ona odaklı calışmanız gerekir. Ki inanın öğretmenler devlet okulunda bile olsalar ek iş yapıyorlar. Kızımın okulundaki Beden eğitimi öğretmeni,bölgedeki bir Voleybol kulubünde antrenörlük yapıyor. Matematik öğretmeni arkadaşımın kızina özel ders veriyor,(okuldaki dersine giren öğretmen),dershane ile anlaşmis eve gelmiyorum şu dersanede verebilirim şeklinde söylemiş anlaştılar şimdi kızı kendi öğretmeninden ders alıyor.

Hayır full değil. Branşlar haftada max 3-4 gün burdalardı. Haftasonu 8-6 hafta içide 2 gün falan geliyolardı oda 5de gelip 8de çıkıyorlardı
Peki hangi il.Bu arada bir arkadaşla konuştum.Manisada ayda 90 bin TL alıyormuş.Seneye manisa ile görüşmeyi düşünüyorum.Izmire araçla 40 45 dk.Merkezdeyim ben.Güzel bir anlaşma yaparsam araç almak mantıklı mi sizce

Eşiniz kimseyi istemeyecek muhtemelen bu şekilde. Her öğrencinizi ailesini ne bileyim ıdısını dıdısını bilme imkanınız olmayacak ki zaten. Ha yetişkin biri ders almak ister onu anlarım ama çocuksa sorun etmez sanırım.
Ben kızıma matematik özel ders aldıriyorum evde istemedim açıkçası ,bir dersanede oradaki öğretmenden alıyor dersi,20 şer ders olarak ödüyorum, haftalık 2 saat üstüste aynı gün. Geçen yıl 20 bitince bir 20 saat daha aldım. Dersanelerde saatlik özel ders imkanı olabiliyor,şu an çalıştiğınız kurum olmasa bile vardır diğerlerinde bir soruşturun derim,bos günlerinizde belki o şekilde ayarlayabilirsiniz.
Evde ders veren öğretmenler de var(arkadaşlarımın evine gelen saatlik yine)onlarda gecen sene1200 tl veriyorlardı. Bu sene ne kadar onu da bilemiyorum ama 1.500tl den aşağı olduğunu sanmıyorum. İlan asabilirsiniz yaşadığınız semtte okul varsa onun yakınlarına. Bölgeniz ile ilgili sosyal medya sayfalarına yazabilirsiniz kendinizden bahsedip şu cevrede özel ders veriyorum vb şekilde. Illaki dönen olur.
Market konusunda hak verdim eşinize. Zor bir branşınız var,ona odaklı calışmanız gerekir. Ki inanın öğretmenler devlet okulunda bile olsalar ek iş yapıyorlar. Kızımın okulundaki Beden eğitimi öğretmeni,bölgedeki bir Voleybol kulubünde antrenörlük yapıyor. Matematik öğretmeni arkadaşımın kızina özel ders veriyor,(okuldaki dersine giren öğretmen),dershane ile anlaşmis eve gelmiyorum şu dersanede verebilirim şeklinde söylemiş anlaştılar şimdi kızı kendi öğretmeninden ders alıyor.
Ben özel ders sitesinden 2 kişi buldum.Ögretmen grubundan 1 kişi buldum.Ama herkes benim eve gitmemi istiyor.Daha önce özel ders verdim.Erkek öğrenciye de verdim.Ama tanidikti

Üzgünüm ama çok saçma. Öğrenci öğrencidir ve altı üstü 18 yaşlarında. Herkes kendinden bilir işi. Bazı erkeklerde lisedeyken öğretmen fantezisi varsa eğer böyle düşünüyorlar ve tüm liselileri aynı yargılıyorlar. Ne yazık ki eşinizin zihniyeti kötü bence.

Gerçekten başarılı olan ve tüm derdi iyi bir okul kazanmak olan bir öğrenci için de erkek diyerek yargılamak çok saçma. O çocuk sınav stresinde konuları napıcam diye düşünüyor eşiniz ama o erkek diyor.
Ama şu da olabilir.Belki biri fake profil açmış olabilir.Sonuçta tanımıyoruz.Ben bir arkadaşla konuştum.İdareden bile bu tip şeyler görmüş.O yüzden eşime hak verdim.

Valla böyle asgari ücretle hala sersefil ettiren bir de üstüne “izin vermiyorum” diyecek cürette bir adamı hala koca diye yanında tutan, tek derdi eş ailesindeki ortak araba olan kadında da suç var.
O arabayı komple verseler yine bu adamla bir cacık düzelmez onu algılayamıyor
Kocasına söz geçiremeyip markette raf diziyor.
Tamamda özel ders dershaneden öğrencime veremem.Birebir zaten aliyorlar. Ülkede neler duyuyoruz.Belki biri fake profil açtı.

Ama şu da olabilir.Belki biri fake profil açmış olabilir.Sonuçta tanımıyoruz.Ben bir arkadaşla konuştum.İdareden bile bu tip şeyler görmüş.O yüzden eşime hak verdim.
Ya ilk dersi deneme dersi adı altında bir kütüphaneden randevulasip öyle verebilirsiniz. Okuyacak çocuk zaten belli olur. Hem ders dinamiginiz uyacak mi onu görmüş olur öğrenci, belki memnun kalmayacak tarzinizdan. Siz de onu değerlendirmiş olursunuz. Öyle siteden buldum tanımıyorum ne demek yani kim tanıdığına ders veriyor ki?

Valla yazmak istedim ama yazamadım. Eşte akıl olsaydı zaten asgari ücretle sürünmezdi. Koca ay çalışıp sadece 500dolar kazanan biri ne hakla millete akıl dağıtıyor, şaşırtıcı... daha şaşırtıcı olan da konu sahibesinini sırf erkek diye bu adamı ciddiye alıp dinlemesi.

Öğretmenlik kafayı çalıştırırsan para potansiyeli olan bir meslek bence. Üniversitede tanıdığım 2 kız vardı, dersten delice para kazanıyorlardı, üst baş, altın takı her şeyi alıp giyiniyorlardı sonunda biri ders parasıyla araba çekti:eek: KOnu sahibesi için de 2 yol var kendisi de kocayı dinleyip az parayla sürünmeye devam eder ya da paraları balyalayıp kenara koyar. 100.000 borç varmış ayrıca, asgari ücretle nasıl bitecek? Konu sahibesi kafayı işletsin, kendini cilalasın, dersleri kapsın. Bizim ülkede neden kalifiye insan olma, kendine yatırım yapma , CV cilalama kültürü yok:bicak:İnsanın yapacağı tek yatırım kendine yatırımdır, insanlar yaptığın işi beğenirse zaten tanınır oluyorsun oturduğun yerden iş yaptırmak isteyenler sana geliyor.
Şuanki dershanem beni çok geliştiriyor.Bugun eve uzak yakın bakmadım.Heryere başvuru yaptım

Fizik öğretmeniyim.Geçen yıl seviye olarak kötü bir okulda çalıştım.Biraz köreldim.Üzerinede düşmedim.Okul daha az verdiği için ve başka sebeplerden dershane ile anlaştım.Haftanın 3 günü,asgari ücret,full sgk,11 8 arası çalışıyorum.Ögrenci seviyesi çok iyi.Çoğu fen lisesi öğrencisi.Kurs günleri sabah 6 da kalkıp dershaneye gidene kadar oturup çalışıyorum.
Arkadaşlarımla konuştuğum zaman benim az bir ücrete anlaştığımı söylediler.Birisi 3 güne 32 bin TL ye anlaşmış.Birisi 2 yerle aylık 54 bin.Minimum 24 bin TL yarım sigorta anlaşmam gerektiğini söylediler.Bu arada mesleğe yeni başlamış edebiyatçı 4 günü asgari ücret alıyor.Tahminim diğerleri de bu seviyelerde.
100 bine yakın borcumuz var.Borcu bitirip birikim yapmak istiyorum.Bir dershane ile 2 ya da 3 gün anlaşsam sizce idare edebilir miyim? Bir okul çağırdı.Ama 3 güne aylık 10 bin alacağım.Ögrencilerde aşırı şımarık.Ücretli mi yapsam?4 gün evdeyim ne önerirsiniz?Evdeyken market işlerine gidiyordum.O da günlük 600 tl veriyor.Eşimde öğrenciler falan görür,kötü olur diyor.Ne önerirsiniz?
Marketi bosverin dersanede calisin baslarda az alirsin ilerde degisebilir belli mi? Bos zamanindada özel ders verebilirsin birebir

Marketi bosverin dersanede calisin baslarda az alirsin ilerde degisebilir belli mi? Bos zamanindada özel ders verebilirsin birebir
Arkadaşımın arkadaşı 3 güne 32 ye anlaşmış.Arkadasim edebiyatçı 2 güne 12 alıyormuş.Piyasa 2 güne 16 diyor.Senin sayısal 2 güne en az 16 alman gerek diyor.

Peki hangi il.Bu arada bir arkadaşla konuştum.Manisada ayda 90 bin TL alıyormuş.Seneye manisa ile görüşmeyi düşünüyorum.Izmire araçla 40 45 dk.Merkezdeyim ben.Güzel bir anlaşma yaparsam araç almak mantıklı mi sizce
Çok fazla olmayan şeyler üzerinden plan yapmıyor musunuz sizce de? Bir ara yazılıma hevesiniz vardı ve yurt dışı düşünüyordunuz. Seneye alacağınız, ne kadar olduğu bilinmez maaşla araba almak mantıklı mı diye soruyorsunuz daha uzmanlar bile Türkiye'de 2 ay sonra piyasa ne olur bilemezken... Kaynınızın düğünü ve meşhur araba muhabbetinde de kendinizi yıprattınız ama eşiniz ağzını açmadı, şimdi vereceğiniz derse karışıyor? Bu kadar endişesi varsa o da yan odada dursun. Markette raf dizip kasaya bakacağınıza yapmanız gereken işi yapmış olursunuz siz de.

Bunların dışında "GERÇEKTEN" ne yapmak istediğinize karar vermeniz lazım. Köy evi mi yapacaksınız, araba mı satacaksınız, yazılıma mı gireceksiniz. Bu kadar bilinmezlik varken insan hiçbirine konsantre olup devam edemez, DEHBli çocuk gibi konudan konuya zıplıyorsunuz maalesef.

Çalıştığım kurumdaki öğrencilere özel ders veremem.Ögretmen gruplarından özel ders denk geldi.Erkek öğrenci diye eşim istemedi.Bir siteye üye oldum.Özel ders denk geldi.Eşim tanımıyoruz diye istemedi.Özel dersi başka nasıl bulabilirim
Bizim okuldaki fizikçi eve çağırıyor öğrencileri. Eşinin evde olduğu saatlerde evde yapabilirsin bu işi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X